Jump to content
FAS Goran
makidada

Instrument tabla iz Stila Abarth 2.4 u Stila 1.6 (ili JTD, MJet)

Recommended Posts

Od jednog konektora za koji sam samo trazio zasta sluzi i da lipredstavlja problem ako budem uzimao tablu koja na sebi ima samo jedan ulaz jer

je nemoguce da imam konektor a da nepostoji tabla sa dva ulaza (a da nije abarth tabla) doslo se do rasprave oko opreme i sta se sve i kako ugradjivalo u Stila.Da se nadovezem samo gore jasno je meni da se sve i svasta ugradjivalo u stila,ali MF volan sa dugmicima za navigaciju nisu sigurno ugradjivani zajedno sa kasetasm ili cd pejerom.tacka

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj je cak i karavan pa ima sve fabricko - navi , multi volan , senzore , kozu , vufer u gepeku , dig. klimu i da ne nabrajam dalje -- pogledaj u mojoj temi i ja mu ubudzio abartovu tablu jer ekstra izgleda tj. sija pogotovo nocu (jebes grejace ja to proverim u motoru za 5 min. da li rade ili ne , davac da li ima vode u gorivu - koji je biiip i pali se kako on hoce me ne interresuje , ulje oduvek gledam samo na sipku). moju staru tablu sam ostavio , i ja to menjam cirka za 5 do 10 min. cas ovu cas onu kada mi dosadi --- nikakav veliki problem da se zameni cak je mnooogo lakse i brze nego na bravi sto sam je imao ...........  :smoke: . ubacis sta se tebi svidja i to je to , a i manje pisti - veruj mi na rec :laughing: .............  :welcome:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ugradio sam tablu od abartha ali kad hocu da je prilagodim sa dijagnostikom  pojavi se neki error nesto kao sistem je ne podrzava. Zna li neko u cemu je problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ugradio sam tablu od abartha ali kad hocu da je prilagodim sa dijagnostikom  pojavi se neki error nesto kao sistem je ne podrzava. Zna li neko u cemu je problem?

verovatno ti nije nesto dobro sa programom,skoro je neko napisao da nije nesto mogao da uradi,i kad je skinuo noviju verziju programa sve je bilo ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg u ovoj nedelji sam bio u ns,ajde ako se ne snadjes do sledeceg mog dolaska odradicu ti ja to,al ne znam kad cu dolaziti,moze da se desi u toku nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je iko pitao ali su se mnogi verovatno pitali :)

Na jtd tabli 2000 obrtaja , a koliko tih 2000 pokazuje na abarthovoj kad se ubaci u jtd-a ili 1000 ili 3000 obrtaja , iskljucivo me interesuje za 85kw motor?

Ne znam dal sam dobro isformulisao pitanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebes feeling kad ne mozes da oteras obrtaje u crveno :p .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li uzeti uredjaj koji ima usb povezivanje ili onaj sto ima bluetooth povezivanjw (pitanje se odnosi na elm 327) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fiat maki

Meni je na kraju izbacilo neku gresku ali da kucnem u drvo tabla fercera.Dobio sam i prosireni meni i podesavanje datuma i sata i sve :D
 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greska ne mora da se odnosi na sat, moze biti bilo sto sto navodno proxy nije ispeglao ali ako je sve ok I sve radi onda nema brige. To je jos jedan stilov gremlin.

Dobio si prosireni meni iz razloga sto su abarthove table obicno isle u kombinaciji sa navigacijom na kojoj se inace podesava sve ostalo, tabla je imala samo neki osnovni meni.

Bilo je slucajeva da ljudi koji imaju navigaciju u autu I naknadno ubace abarthov sat posle odradjenog proxy-ja I dalje nemaju na tabli kompletan meni.

Taj problem je imao kolega Nemanja I resili smo ga tako sto smo raskacili navigaciju odradili proxy bez nje I voala tabla je dobila kompletan meni.

Eto ako neko ima slican problem da zna sta treba da uradi........

Share this post


Link to post
Share on other sites

da kod mene je bio taj problem sa prosirenim menijem i raskacimo navi i uradimo proxy i dobije taj meni,ali opet po nekad kad udjem u taj meni on se izgubi,i cesto ume da mi blinka kilometraza,moram probati opet proxy da uradim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem zna da nastane i kod naknadno ugradjenih uredjaja, ako se npr. napon na 2 uredjaja dovuce sa istog mesta.

Recimo za naknadno ubaceni MF volan i navi sa uzetim potrebnim naponom sa istog mesta, odradi se Proxy Alignment i opet blinka kilometraza. Uzmes jedan napon sa jednog mesta, drugi sa drugog mesta, odradis Proxy, sve sljaka normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali kod mene je i navi i mf volan fabricki nije naknadno ubacivan,znas kad mi se desi da blinka kad npr.duze zavergla a izgleda da mi je i akumulator pri izdisaju pa verovatno zbog pada napona se desi da blinka,a kad upali normalno ne blinka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...