Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

P: Stilo 16 alu dinamic felne + gume

Recommended Posts

Stanje se vidi na slikama (vozene su ovako na kolima zimus sasvim normalno) a mogu se i srediti ko hoce. Cena je primerena stanju - idu felne i gume 205 55 16 , sve zajedno za 130e. Preuzimanje licno zbog tezine - prodaja u kompletu . .. .. .. .. . 060 666 55 10 Dragan - Bgd.

 

IMG_20150424_103607.jpg

 

IMG_20150424_103345.jpg

 

IMG_20150424_103536.jpg

 

IMG_20150424_103547.jpg

 

IMG_20150424_103612.jpg

 

IMG_20150424_103921.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je tesko kao tuc (sve 4 sa gumama) - postarina ima da te izadje da maltene dodjes do mene , bar u jednom pravcu. ja sam ti na samom ulasku u bgd na niskom auto putu kod plavog mosta ili slap pumpe -- moze i slanje pouzecem ali prvo uplata pa slanje -- bez ljutnje (ima nas raznih). imas ih i na kupujem - prodajem sajtu , pa pogledaj tamo moje ocene 160 pozitivnih , i kakve su procitaj slobodno - to ce ti sve reci o meni. ili posalji nekoga ko dolazi u bgd da ih pokupi i plati licno (uvek neko nesto prolazi kroz bgd ili dolazi do njega kad tad) - to ti je jos nabolje resenje. ima i jos jedno resenje ali za to nazovi gore mob. da se cujemo ......... ako si ozbiljan kupac. iskren pozdrav , dragan - bgd.

 

ps. koliko sam sada izmerio (kucna vaga) jedna felna sa gumom ima oko 18-19 kg pa puta 4 , pa puta gabarit za kombi --- to bi bilo bas skupo (od min. 2200 do 3000 din.) -- eto da znaju i drugi. kako god vi kupci resite .............. 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je postarina za 5 ovakvih felni sa 5 guma bila 2400 din,za 4 mora da bude ispod 2000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok , kako god -- moze slanje cime hocete posle komplet uplate ili licno preuzimanje .......... ozbiljni kupci moze i dogovor oko cene malo dole. to je to od mene  ......... pozdrav za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze i zamena .............  :smoke:

 

ZAMENA SAMO ZA STILO NAVIGACIJU (CRNU) ISPRAVNU 100% SA KODOM I OCUVANIM DUGMICIMA. PRVO SLIKE NA MAIL ILI PP , PA OSTALO.

ZAMENA LICNO - NA LICU MESTA KOD MENE.   

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up:  :up:  :up:  ............... 110e sve komplet - preuzimanje licno ili slanje po uplati ................  :up:  :up:  :up:  (samo kes bez zamene).

felne mogu i ovako da se voze ili mogu da se urade -- cena je vise nego korektna za 4 felne i 4 gume -- 16 stilo dinamic.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto me neki pitaju , evo i ovde da svi vide - zadnja cena za ovaj komplet je 100e (4 felne stilo dinamic 16 sa gumama - dodje po kom. felna/guma 25e  :thumbsup:) , stanje se vidi na slikama - ispod toga ne mogu (nemojte mi nuditi manje - hvala) - preuzimanje felni i isplata je licno - na licu mesta , prodaje se samo u kompletu sva 4 tocka .......... pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...