Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Bocca

P: Motor Honda shadow VT600c - chopper/cruiser

Recommended Posts

Kao sto sam nekima na nedeljnom okupljanju spomenuo i pokazao, prodajem bajk, pa ako zna, mozda neko od vas ima zelju da se vozi na dva tocka ili zna nekoga ko bi da uzme dobar motor za instant sevdah  :scooter:  :stuart:

 

Kopiram tekst koji sam stavljao u oglase, a cena je 2490 evropskih dukata i za koleze fiatiste podlozna je promeni i dogovoru naravno!

 

Za sve ostale informacije ili dogovor oko vidjanja pozovite ili bacite sms, viber, whatsapp sve je u opticaju. 060/6037788 ili 065/8277277 (samo poziv i sms na ovaj broj)

 

 

Motor je pazen i odrzavan, u poslednjih godinu dana dosta stvari na njemu je promenjeno. Otvoren izduv, visa guvernala (i nove sajle sa njom), produzene komande, nove bisage, nove Kuryakyn rucke, distanceri za bisage i gepek (ova dva poslednja treba da idu na hromiranje i custom su pravljeni kod Sebe). Od drugih stvari interesantnih mogu da spomenem da ima bi-xenon far, rezervoar od Magne koji ima nekih 14 ili 15 litara, sissy bar.

 

Mali servis je uradjen pre nekih 1500 km, tako da ste sa te strane mirni. Skoro sam sredjivao hladnjak i cistio ceo sistem hladjenja i promenio antifriz. Tada je zamenjen i termodavac.

 

Zadnja guma je nova Pirelli koja nije presla ni 500 km posto je stavljena na kraju sezone, prednja Metzeler, jos uvek duboka sara i moze da vozi verovatno do u beskraj posto mi se cini da se ne trosi.

 

Ja sam motor kupio sa sitnim ostecenjima na blatobranu i zadnjem desnom migavcu. Cenim da je neko neiskusan jednom povukao gas i gadno se iznenadio...

 

Motor je uzivancija za voznju i cuje se kao oluja.

 

Ko god je zainteresovan moze videti masinu i sve proveriti, pogledati. Mozemo otici kod bilo kog majstora samo da je negde u BG-u.

 

Moj bajk ima 23 godine, presao je 77000km i savrseno je ispravan. Nemam nameru da pisem bajke da je zgazio 14.000 kad svi znamo da je to skoro nemoguce. Od te kilometraze ja sam presao tacno 17.000.

 

 

Motor menjam iz prostog razloga - da bih promenio. Nista mu ne fali samo bih ja da probam i neku endurachu dok sam jos mlad.

 

Registrovan je na mene do 20.05.2015 i kupac je u obavezi da ga prenese na svoje ime kad ga uzme (neka prilicno smesna cifra ako se dobro secam).

 

Uz motor idu dva kljuca, cerada i sajla za vezivanje koja takodje ima dva kljuca. 

 

Fotke:

 

xLW3jauX.jpg 2W7rhXoI.jpg q3coLgBp.jpg paz5gNrp.jpg BPdp8poD.jpg IdrHD0P8.jpg UmrD2llY.jpg SwlbiJ8C.jpg F23PP77W.jpg 0Fa4BP8x.jpg FtknP7Hs.jpg hNWOsNnu.jpg qS2bE6kd.jpg SIQgyggc.jpg

 

 

Video koji mozda malo bolje prikazuje situaciju:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FAeW7QHdigQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...