Jump to content
FAS Goran
neshaoct

19. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, parkiram ga i ne razmilsjam da li ce neka pijana budala da mi ga udari na parkingu u gradu, ne razmisljam da li ce komsijina saksija slucajno pasti na soferku, ne razmisljam kada ga ostavim na pijaci u gradu da li ce neki ganci da mi ga ukrade....razbije staklo da bi ukrao radio i bilo bilo sta drugo. Mislim da je mnogo bolja stvar to nego alarm. Alarm bih ugradio posle samo zbog centrale. Jednostavno ne razmisljam o kolima. Sta god da mu se desi odem i samo predam kljuceve i kazem " 'opravljajte". Zivim u ulici gde su automobili parkirani na ulici a tuda se zalete budale nizbrdo i....posto ima jedan ne osvetljene parking izbegavam da ga tu ostavljam jer em da imam alarm ne bih ga cuo, em da ne dobije "noge". Ja uzimam full kasko kako god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto tako ostavim i ne razmisljam, a nemam kasko, daljinsko zakljucavanje sam ugradio zbog prakticnosti i cao, kakvi alarmi, kakav kasko, a od Subotice do Raske nema gde nije isao Puntara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik mi trazi za ugradnju sve 4 centrale + alarm + ruke =120e. Caletov prijatelj 100e. Osecam da vec imam fabricke motorcice u vratima ali nesto se desilo sa prednjim desnim. 60e. Motocic je 10e...mene ce izaci 70e taj alarm (Skorpion ili Ekskaliburm--mislim da se tako zove), pod uslovom da moze da poveze taj alarm na postojece motorcice. 70e za sta? Za pistanje?

Da l' je moguće da u ovoj temi pišeš o alarmu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo odgovaram kolegi koji je pitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni koji su me upoznali videli su. U septembru na sledecem okupljanju cu se lepo upoznati sa svima...samo da ne ispadne nesto kao sada :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da l' je moguće da u ovoj temi pišeš o alarmu?!

 

+1 :spam:

 

Kako sam se odusevio kad sam video Abarth-a.

Mislim neko dosao na nas skup,kad ono tetka prosuzi na okupljanje pored naseg :(

 

Sve sam se nadao Totti ce otici do gospodje da je zamoli da nam se na kratko pridruzi i pokaze masinu,kad ono corak.Deda zadremao  :sleeping:  i ode sa skupa :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pzdrav drugari, vidim da sam gore pomenut u par navrata kao momak sa plavim puntom u reli stilu  i valjac po travi ;)  :lol: , salim se, evo i mene nisam mogao ranije da postavim slike ali evo upravo upload-ujempa pa cim se zavrsi saljem link pa moze da skine ko hoce  :laughing:

Moji utisci su fantasticni odlicna atmosfera dobra ekipa (TOCILICA naravno  :p ) mnogo novih poznanstava dobrog druzenja, s obzirom da mi je ovo prvi skup ja sam odusevljen. HVALA VAM  B)

 

Predstavljanje bice ovih dana obecavam ........ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a od Subotice do Raske nema gde nije isao Puntara ;)

 

Sledeci put kad budes u okolini Subaje da se javis, znas? :):cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Konacno sam stigao da ubacim i ja koju slicicu.

Nisam profi foto,pa ne zamerite na kvalitetu slicica.

 

 

.....P1170367.jpg....

 

 

Kolega, konacno da svoj auto pronadjem na nekoj od slika, svaka ti cast na trudu....placam pice kad se sretnemo u Borci, ali stvarno a ne kao sto je Totti castio.  :laughing:

 

 

Skroz ti je super stildzan,ali stvarno. :unworthy:

Lepo su mu cucnule ove dinamik felnice. :thumbsup:

Uzgred,jurio sam juce po Borci pa prodjoh pored zgrade. :scooter:

Vidim da stalno stoji na istom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako se pronadjoh ovde za raduckanje. Jedva sam odvratio Ivana da mi ne kupusa po kolima da menjamo spulnu i ablender na licu mesta za mf volan. :D Ahah, salim se. Veliko hvala Ivanu na objasnjenju za ugradnju i par napomena i trikova koje mi pokazao. :unworthy:

Nema na cemu, kolega ;) . Imao sam u autu sve sto nam je potrebno od alata, termo buzire, cak posle u gepeku nadjoh i zicu :) , jedino nisam imao lemilicu da zavrsimo sve za pola sata. Ako zatreba pomoc, tu sam, da ne offujem vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci vidim po slikama i komentarima da ste se lepo proveli i zezali, zao mi je sto nisam mogao da dodjem i budem deo svega ovoga, nekom drugom prilikom :cheers: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...