Jump to content
FAS Goran
Djulijano

K: Punto ili Bravo

Recommended Posts

Drugarica ima zelju da kupi punto ili bravo,

budzet joj je do 1600e,pa ako neko ima neki od ovih modela,nek ponudi meni,pa cu ja preneti.

Na pm ili ovde

 

zanimaju je  ponude iz Beograda..jer nemoze da putuje od posla,da razgleda vozila. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokazao sam joj ga već,pitao sam i Tićmu,ali je njemu cena 1800e,i morala bi jos menjati opruge ,jer je spusten,pa joj ne odgovara,inače ja sam joj ga najtoplije preporučio i rado bi ga uzela,ali nema toliki budzet, (max 1600),pa se ne gadjaju za malo,sto bi rekli ,tako blizu  a tako daleko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nije ona za to,ona je učiteljica,teba joj nesto da smo upali i da krene,i da je posluzi do posla i nazad (3000-4000 km godisnje),ali da bude sto ispravniji ,jer je zensko kao svako drugo,pa ne zna mnogo oko kola,a ja sam tu da joj pomognem oko stanja vozila.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli prodaje njegovog za 1200, taman joj ostaje jos 400 da ga utegne maximalno i da ne razmislja, plus je jos dizel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je varijanta beli dizel,ali kao sto rekoh nema ona vremena da se bavi sredjivanjem i po majstorima,vec ako nadje nesto sto je bez trenutnih ulaganja ,pa ako nadje nadje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam bas sta ona hoce, ustvari ne zna,a ne znas ni ti. Za te pare utegnutog punta nece dobiti, a i ti to verovatno znas. Gore sam te razumeo,kako si napisao da joj odgovara ticmin,ali se ne nalazite sa cenom. Neka uzme fiat pandu postarsku, kad vec prelazi toliko godisnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo 1.2 pravo resenje. Bolji od punta, a lakse i lepse se vozi. Samo da naleti pristojan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je stvar srece nije tacno da nema za te pare dobar punto, moj je takav primer, a punto je daleko laksi za gradsku voznju od brava, ima i city servo sto je najbitnije pogotovu za zensko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se istina...moza i bude imala srecu da naleti nesto solidno ,ja se iskreno trudim da joj nadjem nesto da joj posluzi nekoliko godina,pa šta Bog da...... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedan odlican,uklapa se i cenovno, i sve, dugo registrovan, dobre gume, u odlicnom stanju, bez ogrebotine,iznutra extra sacuvan.

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6255061/fiat-bravo-gt-sekvent-klima

 

image.jpg

 

Opis

FIAT GT ODLICAN - MOTOR, MENJAC I LIMARIJA TAKODJE. PRE 10 000km URADJEN VELIKI SERVIS, PRE 2 000km URADJEN MALI SERVIS. UTEGNUT NA VOLANU MAKSIMALNO. 14. 4, 2015 SERVISIRANA I NAPUNJENA KLIMA HLADI SUPER. GUME M+S DUNLOP- SPORT, ODLICNE. ENTERIJER JE OCUVAN SVE JE UREDNO I CISTO.NA AUTU JE UGRADJEN-BRC-SEKVENT PLIN, ATESTIRAN DO KRAJA 2016god. 3 REZERVNA KLJUCA. IZUZETNO MALI POTROSAC PLINA, RADI I NA BENZINU. AUTO IZGLEDA BAS KAO NA SLIKAMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nino, pa ti si ovog prodavao na forumu pre mesec dana.  Na prvobitnom oglasu na forumu je cena bila spustena na 1330e, sad ga neko iz BG-a prodaje za 1400. :question:
 Jel toliko dobar pa ga nudis iako si ga prodao ili je nešto drugo u pitanju ?

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/67829-p-fiat-bravo-gt-klimabenzingas-1996-1450e/

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Auto je dobar, znam da ga prodaje, verovatno i covek hoce da zaradi nesto malo na njemu. bio je prodat za 1150e.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...