Jump to content
FAS Goran
Ivan

192A1.000 - Torinska Mamba

Recommended Posts

Sta je bre sa tobom i tim amortizerima? Neki fetis ili sta? :D
Da su trebali da se mennjaju, Ivan bi ih promenio otkad :D
 

5650din sam ja placao Monroe prednje, Djomla
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da sa novim ima razlike.Al ako su fabricki bili na stila,ne bih ja tu nista dirao.Sve sto zameni fabricki deo traje 3x manje od istog :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili fabricki ali dzabe kad su odsluzili svoje. Nek ovi potraju 1/3 kao ovi i bicu zadovoljan Inace auto je super, bas sam zadovoljan, uopste mi nije zao da nastavim da ga odrzavam kao Ivan
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuckali smo po forumu ranije, a i pricao sam sa Canetom uzivo... Nije nikakav njegov hir, coveku je u planu ono sto je i meni bilo, video je i na papiru - na zadnjem merenju na treskalici prednji su bili tacno na 74% i 75%, zadnji na oko 65% (sada je to i manje). Planirao sam prvo zamenu zadnjih, da vidim kako ce se ponasati, pa onda i prednjih. Kada se bas nagazi po krivinama, pa gde su one ostrije i lelujav put moralo je ponekad da se koriguje zbog zadnjeg kraja. Ali s obzirom da su nas "ubrazdili" kontrolama i da je cica stariji :) , sve manje vozim tako. Takodje nista nije kuckalo, lupkalo, ali najvise zbog raznoraznih losih komentara na robu kod nas, nisam bas bio srecan sto odlazem zamenu. Vise puta sam se konsultovao i sa kolegom Yugisom kakva su njegova iskustva, gde i sta valja uzeti...

A ovo sto covek cuje - te su jedni tvrdi, te su drugi procureli, treci su iz Rumunije - nemoj to, te samo iz Nemacke, cetvrti su iz Turske, peti dobri samo zbog 3+1 akcije... Sto vise saznas, sve si manje pametan. Meni su u planu bili Bilstein B4 ili Kayaba Gas-A-Just ili Excel-G.

11 hours ago, djomla said:

kolega@Ivan je sve lepo pisao, gde, sta, kad i kako. Ulozicu oštar protest emoji23.png

Captain_alberto_bertorelli.thumb.jpg.81bf7cb0de3fbe4083e464666a95facf.jpg

Vota mistejka to mejka :) . Evo da dodam da je recimo u "Vudimu" (Medakoviceva) par zadnjih B4 bio oko 75 EUR, uvoz iz Rumunije, kada sam svracao da se raspitam pre par meseci... Prednji nesto preko 50 EUR, po komadu. Tj. oko 180 EUR samo za komplet Bilstein B4.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigao iz servisa, za sad je odlicno, pegla neravnine samo tako, a videcemo koliko ce uzivanje da traje, detaljnije o amortima cu pisati u temi za amorte kad uhvatim vremena. I majstori su odusevljeni u kakvom je stanju stilo, kazu ko puska :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodjo, daj krug :lol: , da uporedim.

Sada bi verovatno i meni trebalo par stotina metara da se resetujem na JTD vagu (tj. kvacilo/gas) :) , taman sam se ustosio da sa benzinjarom krecem i saltam kao po ulju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li kljuc za kljuc za ovo sra*e od Sporta, uz moju doplatu - ali da budes razuman sa cifrom?

Tj., da ne igras previse na kartu slabosti prema mom (nikad "bivsem" :)) ljubimcu. 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tek sam skinuo "CH" nalepnicu, a i za Stila sam se psihicki spremao 6 godina da otvorim temu :) .

Kao i Mamba, nista posebno... Malo bolji tapaciri, ima jos par nekih dzidza unutra i to je to...

 

5b07e71eadf6d_200520185445-Copy.thumb.jpg.0842de5ac407c9c377fb5d32af914c33.jpg 200520185443.thumb.jpg.a3f484c17eab76776b0087fced86b31e.jpg 

200520185446.thumb.jpg.8798a2dfe9feb5c61f811a615e88d418.jpg 200520185447.thumb.jpg.3be5ce874d352edaa840427a412405f8.jpg 200520185448.thumb.jpg.f4753bdfa40572272fac98871a206842.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da...

To prvo veliko "Sport" dugme mu menja odziv na gas i odziv volana (nisam jos uradio veliki servis pa ga ne gazim, treba da vidim da li utice jos na nesto i u praksi i u dokumentaciji).

Ispod ASR dugme, iskljucivanje Stop&Start sistema i paljenje/gasenje prednjih parking senzora.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, to mi je najjace kada vidim da vozaju "CH" nalepnice po gradu :lol: . Valjda to podize vrednost autu, sta li...

Pitam se nekad da li ta silna vozila vide ista dalje od nase granice :) ?

Btw, bukvalno sam to prvo uradio kada sam uterao auto u dvoriste, nisam izdrzao duze od par min. Ode i "CH" i oznaka auto-kuce ispod trece stopaljke.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...