Jump to content
FAS Goran
Ivan

192A1.000 - Torinska Mamba

Recommended Posts

Ma da l' je moguce?! :D Popustio pod pritiskom i Ivan, ko je jos ostao?
Svaka cast za masinu, lepo ga odrzavas, a on jos lepse vraca. Boja mnogooo lepa, ali za odrzavanje -aj zdravo. Imao jednom i dovoljno. :) Znas Stila u sraf, tako da ostaje samo da pozelim da se i dalje lepo druzite kao do sada. :respect:
 

 

Pozdrav i za tebe i  Stilisu sada trenutno iz Sarajeva. Mozda uskoro naletim i uzivo sa svojom egzotikom  ;)

Ooo hvala Ena. :welcome: Hahah :laughing:  :laughing:


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je krajnje vreme.

Nego vidim je kurzšlus u najavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing:, ma jok, zivim u tolerantnom okruzenju :D .

Ma da l' je moguce?! :D Popustio pod pritiskom i Ivan, ko je jos ostao?

I najjaci su poceli da pucaju i podlezu pritisku :) . Nego, sto navukoh kisetinu i nevreme :D ?

U pravu si za boju, blagi uzas za odrzavanje, sto ja kazem auto je cist samo dok se pere. Vrlo brzo pocne da se primecuje prasina i najmanja prljavstina. Ali sam se odusevio kada ga je drugar dovezao, isterava ga u rikverc iz garaze a ja prvi put uzivo vidim auto. Samo prede, zabarske VR tablice, bombonica, ma kao juce da je bilo. Posto su tada kod nas (i od tih retkih u oglasima) maltene svi bili sivi.

Ovo je bio jedan od retkih trenutaka da je auto cist par dana, izlazim iz marketa i reko' taman da iskoristim priliku i skljocnem par slika i napravim predstavljanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generacijo, ja znam da smo mi u godinama i da ne vidimo bas najbolje, ali treba li i uvoznu dokumentaciju da ti donosim na uvid ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno fin i ocuvan Stilo, nista manje odrzavano nisam ni ocekivao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam očekivao da će ovo predstavljanje ikada da se desi, ali mi je baš drago da si predstavio auto :thumbup: Skockan po meri, sve na svom mestu. Možda bi ti projektori lepo došli i mislim da tu nema potrebe za više nekih detalja, sve već ima :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E neka si i ti konačno predstavio auto :)

 

Ne znam šta bih ti rekao za Stila što već nisam. Jedan od najboljih primeraka koji sam video, kao što Cile kaže sedi i vozi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

perfektan auto,ne bih ja tu vise nista dirao niti menjao,jedino sto bih ja zamenio to su felne,i to bi ih zamenio samnom (sala mala naravno)... :-D

sve u svemu prelep izgled,dosta opreme i sto je naj bitnije dobro sluzi,zelim ti da predjes jos puno puno kilometara sa uzivanjem u njemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim recima, drugari. U prvom planu mi je da je auto uvek tehnicki utegnut i pouzdan, uzivam u tome da sam odradim sve sto mogu i izaberem kvalitetne delove kada zatreba, na tome ne stedim.

A ovi dodatni detalji dodju vremenom, malo po malo. Kada auto lepo sluzi, pravo je zadovoljstvo potrositi neki dinar na sminku i sredjivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo, momački auto, a pride još i odlično održavan, svaka čast.

 

Nego, gde si nabacio tj nabavio onaj Fiat-ov znak, živo me kopka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da sam jos i ja momak kao nekad kad sam pazario masinu :) ...

A u pitanju je 3D stiker, uzeo sam kod naseg drugara Petra (imas ga u Clanskim pogodnostima: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/47933-3d-auto-stikeri-i-nalepnice-za-felne-prednje-zadnje-znakove/).

Mozes u dogovoru sa njim da napravis sta ti padne na pamet, kvalitet je stvarno vrhunski, cetvorokomponentni, uspesno trpi sve vremenske uslove, kamencice... Pravo resenje posto sam vec jednom menjao znak sa originalnim, moja preporuka.

 

EDIT: Pretece me Dante za link.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mico, u potpunosti se slazem, pa pogledajte samo generaciju Totti-ja, deckic :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bas, da ne plasimo ljude :) , ne bi se toliko vozile. Ali za moje potrebe i prilicno voznje po magistralama, klasican 205/55/16 pneumatik je pun pogodak. Pisao sam o tome X puta - uz neku lepu i otvorenu felnicu kompromis izgleda, performansi, udobnosti i cene odrzavanja i guma. Dodatno sto je ranije cena dobre 215/45/17 bila od 150 do 180 EUR. Tek sa novijim kolima na kojima je 17" standard (225/45/17) cena u toj dimenziji im je pala. A i sada je masovno rade proizvodjaci iz srednjeg segmenta, pa imate primere da su ljudi uzimali recimo Barum za oko 90 EUR, sto je vec prihvatljiva cena.

Ovo je sve licni stav, naravno, u skladu sa potrebama, iskustvom godinama... Mladji, kojima je najbitniji izgled i koji se vrte uglavnom po gradu, sigurno ce gadjati 17'' tocak, sto takodje podrzavam ;) , sve u svoje vreme.

Pre ovih GT sam imao Dynamic, koje sam prodao kolegi sa foruma kada su svi zivi poceli da ih voze, okacicu neku staru fotku i sa njima kad iskopam.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...