Jump to content
FAS Goran
Ivan

192A1.000 - Torinska Mamba

Recommended Posts

Uzas, iskreno jos pre 6,7 godina sam imao neprijatnost da me u Dunavu u Nišu na tehnickom ne pustaju da tadasnjeg yuga sa pijacarskom folijom pozadi registrujem,koji sam sam lepio kao klinac.Od tada vise nisam ni imao volje niti zelje da bilo sta lepim i smaram se kao da sam imao osecaj sta nas sada ceka.Kao prave reda a u stvari je opsti haos...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Ivan said:

odsjaj farova u spoljnim retrovizorima od vozila koja su iza

Sa ovim se u potpunosti slazem :D kad sam poskidao folije kod sebe na puntu prvo sam to primetio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta. Samo zal za lepotom.... 

Podrzavam da nema smisla makljati se vise sa policijom, posebno sto sada vec stizu informacije iz prve ruke (ne rekla kazala) o skidanju tablica zbog neatestiranih folija. Gre'ota

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, kolega.jankovic said:

Samo zal za lepotom....

Meni je iskreno vise do funkcionalnosti, a manje do lepote... Iz mog iskustva, primetno te sunce manje przi leti, stiti enterijer, nocu na parkingu taman pritamni da svaka susa ne vidi sta imas unutra od opreme, samo blago matira tudje farove nocu da te ne ubijaju, itd., itd... Takodje su me ljudi spolja uvek videli (kada nekoga propustam, a imam prvenstvo i sl.) jer su folije samo blago "zadimile" staklo, sve to uz odlicnu vidljivost iznutra (kacio sam slike iznad, cisto za one koji komentarisu da se kroz folije nista ne vidi). Bukvalno ne vidim ni jednu jedinu prednost od kada sam ih skinuo ovih par dana.

Slazem se svim sto cenjene kolege @Martin, @gorank82, @Rile_bg i @kolega.jankovic rekose. Jednostavno mi je lakse ovako, za svoju parohiju nije problem, ali necu da razmisljam da li ce me kada krenem negde dalje sa porodicom bilo ko zaustavljati i maltretirati. Da saram auto pola-pola i tako atestiram mi ne pada na pamet, a vala ni da se bilo ko i***a svojim sto komplikovanijim procedurama dobijanja atesta. Korak nazad, ali sae tue :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Identicno razmisljanje, bio sam ubedjen da ce sa folijama ici na dobos.

Ali sta cemo saborci i drugari, zivot ide dalje, prisetimo se poznate kineske izreke koja kaze:

 

朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰 絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫bn 楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯 摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻敬瑦 
捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵 硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩E汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮 椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执b  执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧

 

Uvek me potrese u delu gde se pominje: " 睯攺 汦睯攺 " - pa necemo valjda dozvoliti da nas tangiraju folije i gluposti :) ...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ali mi poslao neku jelku u SMS :lol: .

A pre toga detaljne testove motornih ulja i pegli na paru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacio je neke detaljne testove sa gomilom specifikacija na forum.pegla.rs :) , moze lepo da se probere.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma lopovska drzava , smetaju joj folije a krateri na ulicama ne , a o prljavstini istih no coment :rant:.

ko je bio vani zna o cemu pricam a pogotovo preko bare , vodu maltene mozes da pijes sa istih ............. :lol:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo jos 2 mozda 3 godine ima da stranci dolaze kod nas da rade,sve med i mleko,a putevi ko piste i bez lezecih

ma dobro je sto si skinuo,negoli se raspravljati sa debilima,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja nista protiv toga da se uvede u red, ali na normalan nacin. I ako vazi, da vazi za sve.

Ono sto meni bas smeta i trebalo bi da bude predmet neke sledece "akcije" - da se bar malo pukne po kontroli osvetljenja. Imam dosta otvorenog puta i obozavam da vozim nocu, ali ono sto se vozi po nasim putevima je blagi uzas, da ti se ogadi bukvalno svaka nocna voznja. Losa svetla, porazbijani farovi, crknute sijalice, nenastelovani koka-zraka snopovi, losi ksenon setovi, crknuti motorici nivelacije koji bacaju u nebo i ubijaju ljude u susret, konstantno upaljene maglenke i napred i pozadi...

Toliko su ljudi nemarni, ali jos gore cesto i bahati da su svesni da voze sa necim sto smeta drugima.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskoriscen mini-odmor da se malo proskita na Zapad :) i plaknu pluca par dana. Asfalt dobrim delom mokar, bljuzga tokom preticanja i mimoilazenja, ali evo cisto nekoliko planinskih slicica tokom puta:

150220185196.thumb.jpg.138510d411ff59656f8d509d8c1b955c.jpg150220185197.thumb.jpg.5b27532cb3b7046f2a3c1f7666d7740c.jpg150220185199.thumb.jpg.4702e8e080bdb5727022de0cbd22bf2c.jpg

150220185193.thumb.jpg.fa5d5e89c35949067f14d375c25dd6bc.jpg150220185196.thumb.jpg.138510d411ff59656f8d509d8c1b955c.jpg150220185200.thumb.jpg.aa46fff3d7945de8f97884d12954614f.jpg

 

Iz zaje*ancije sam do Sapca otisao preko Simanovaca, Budjanovaca i Platiceva - put tu i tamo, trunku brze i 11km krace, bez placanja putarine. Mada mislim da cu ipak ubuduce standardno autoputem :D, pa na Hrtkovce. Sto se tice Sapca, definitivno pun pogodak desno sa mosta, pored zeleznicke stanice, preko 4 kruzna toka i kroz Majur - prolazi se maltene bez stajanja (za razliku od tupavog tranzita, sa guzvom i gomilom nesinhronizovanih semafora).

Stildza kao po obicaju na visini zadatka, u povratku me uhvatilo cekanje na granici, nevreme i mrak, pa je bilo otaljavanje voznje zadnjih sat vremena.

Gorivo natankano u Srpskoj. Cak i po podizanju njihove akcize, aditivirani "Q-Max" na Petrolu je 2.14 KM, a standardni dizel 2.07 KM. Sto mu dodje 129 dinara za aditivirani i 125 dinara za obican ED. Ili opet oko 30 kinti jeftinije po litru nego kod nas. Mislim da je Petrol najjaci sa cenama, na ostalim pumpama je jos i jeftinije:

180220185210.thumb.jpg.517617479cd1702eb1d4473cd6bc52c7.jpg

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Iskoriscen mini-odmor da se malo proskita na Zapad  i plaknu pluca par dana. Asfalt dobrim delom mokar, bljuzga tokom preticanja i mimoilazenja, ali evo cisto nekoliko planinskih slicica tokom puta:
150220185196.thumb.jpg.138510d411ff59656f8d509d8c1b955c.jpg150220185197.thumb.jpg.5b27532cb3b7046f2a3c1f7666d7740c.jpg150220185199.thumb.jpg.4702e8e080bdb5727022de0cbd22bf2c.jpg
150220185193.thumb.jpg.fa5d5e89c35949067f14d375c25dd6bc.jpg150220185196.thumb.jpg.138510d411ff59656f8d509d8c1b955c.jpg150220185200.thumb.jpg.aa46fff3d7945de8f97884d12954614f.jpg
 
Iz zaje*ancije sam do Sapca otisao preko Simanovaca, Budjanovaca i Platiceva - put tu i tamo, trunku brze i 11km krace, bez placanja putarine. Mada mislim da cu ipak ubuduce standardno autoputem default_biggrin.png, pa na Hrtkovce. Sto se tice Sapca, definitivno pun pogodak desno sa mosta, pored zeleznicke stanice, preko 4 kruzna toka i kroz Majur - prolazi se maltene bez stajanja (za razliku od tupavog tranzita, sa guzvom i gomilom nesinhronizovanih semafora).
Stildza kao po obicaju na visini zadatka, u povratku me uhvatilo cekanje na granici, nevreme i mrak, pa je bilo otaljavanje voznje zadnjih sat vremena.
Gorivo natankano u Srpskoj. Cak i po podizanju njihove akcize, aditivirani "Q-Max" na Petrolu je 2.14 KM, a standardni dizel 2.07 KM. Sto mu dodje 129 dinara za aditivirani i 125 dinara za obican ED. Ili opet oko 30 kinti jeftinije po litru nego kod nas. Mislim da je Petrol najjaci sa cenama, na ostalim pumpama je jos i jeftinije:
180220185210.thumb.jpg.517617479cd1702eb1d4473cd6bc52c7.jpg
 
 
Tacno,Petrol je naj jaci sa cenama u BiH,oni i (mislim) NIS kao i Gasprom drze iste cene u celoj Bosni.Ostali imaju nize cene uz granicu i tako vecim prometom peglaju nesto nize cene.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, jure said:

oni i (mislim) NIS kao i Gasprom drze iste cene u celoj Bosni

Sto se Petrola tice, nije ;) . Uz nasu granicu u RS im je gorivo jeftinije (a skuplje od ostalih), ali kako ides ka Jahorini/Sarajevu ili dalje, veca je cena.

Q-Max ED je malo jace od 0.1 KM (cca 7-8 dinara) skuplji u samom Sarajevu. Ako idem na tu stranu, natankam pun cim predjem granicu, pa opet pun pre ulaska kod nas. Imam skoro ceo put gratis, za razliku u ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od situacija kada uopste ne zalim sto sam skinuo folije :lol: :

260220185217.thumb.jpg.1374f565214ba42d447be59226a627a5.jpg

 

SF-16H isteran iz kutije :) :

040320185260.thumb.jpg.d58df2920899b86ebdc15622905aecfa.jpg 040320185253.thumb.jpg.7b370615f12ff8b6039427115e7c17fb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"P-Zero" u Soft varijanti su mu sasvim dovoljne za po polici ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle vise od 10 godina verne sluzbe, dodje trenutak i da se rastajemo :( ...

Pre nekoliko dan je kaparisan Bravo Sport 1.4 MultiAir 2011. - zavrsava se procedura za ABS uverenje i ceka registracija.

Tako da sam prvo ovde okacio oglas, ako je neko od kolega slucajno zainteresovan da ga ponudim prvo na forumu, dok ne izbacim i na PA:

 

Sve vezano za odrzavanje je ispisano u predstavljanju, ako zatreba neka dodatna informacija, na raspolaganju sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode moj verni pajtos :( ...

Overih sa kolegom ugovor, isplacen, predati kljucevi i dokumentacija. Nadam se da ce sluziti i dalje, kao sto je sluzio mene...

Lupnuh ga spontano par puta po krovu :), uz zadnju fotku u mom vlasnistvu:

 

f.thumb.jpg.5837afe422cc267a6fc6778d2afbed12.jpg

 

Ostaju lepe uspomene i puno toga sto smo prosli zajedno... Addio Stilo !

 

image.jpeg.6c3253d5432fad462e301fbd35c7b96f.jpeg.jpg.5f733bc501e2468865d7b50e1b88458f.thumb.jpg.afc06b14ba4143b9bf93a2f34a65922a.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...