Jump to content
FAS Goran
Ivan

192A1.000 - Torinska Mamba

Recommended Posts

I meni je velika zelja bili i ostala Djulijeta, ne znam ni sam zasto. :D

Prelepa spolja, prilicno klimava unutra. 

Cekamo Djuliju da malo poraste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekas je kao 159, to bi ti :stuart: ?

Sa ovim se bre imenjakom iznad samo dogovaram, a nikako da se vidimo - taman da pogledam Astricu, a on CrossClimate gilje :lol: .

 

1 hour ago, Milutin-NS said:

Polako, tek sam ovog namestio :D

Mislis, naredio :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Ivan said:

Ja ti lepo kazem - nema dalje :lol: (za "vozacki" auto, 3-4 godine star ili nov). Kao sto rekoh, uhvatio si poslednji voz.

Tacnije ima, ali kod drugih proizvodjaca.

 

 

+1

Pošto mi je u planu za sledeću godinu da menjam makinu (ako dozvoli ministar finansija :lol:),ukoliko ne upecam dobrog mlađeg Bravca moraću da menjam (nažalost) proizvođača :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znamo se default_laugh.png ...
Nego kad nas drugar [mention=268]Milutin-NS[/mention] stigne, posto mi drzi pridike o vernosti brandu dark_stuart.gif... Samo neka mi odgovori sta bi on pazario iz grupacije iza Brava ili Delte?
Da li Tipo (koji mi licno dodje kao neka inkarnacija Siene ili Linee, a i pravi se kao pomenuti u Tofasu) ili mozda neku verziju Mikija? Onako, da se posle HGT i 2.0 MultiJet bas vidi u njemu? Nego uhvatio zadnji voz, pa je sad najveci zagovornik  .
 
 
 
Ja se nadam uskoro zamjeniti Grande Punta nečim drugim i mislim da je uredna Giulietta jako dobar izbor u toj klasi. Auto se lijepo vozi, i dalje je prava Alfa, po meni joj je jedina realna mana kvaliteta materijala i dizajn u unutrašnjosti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa tu i provodis vreme

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока


Nije Giuliettin interijer loš, samo je u 147 bolji. Kvalitetnija plastika i djeluje bolje složen. A auto ko auto se super vozi, prošlo ljeto sam se malo družio s jednom 1.6 Jtd i baš sam guštao unatoč nejakom motoru..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kakve si ofucane grobine vozio, ali 147 ima bolja sjedala s boljim bočnim držanjem i mekanu i gumiranu plastiku za razliku od tvrde jeftine plastike u Giulietti. Dovoljno je samo usporediti oplate vrata, kao i izgled volana.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedista mozda drze i mozsa jesu udobna, ali izgledaju ruzno, jos ono sivilo. Suvozacki airbag koji se raspada, centralna konzola iz 90-tih. Skucena previse. G. mi nije neka lepota, za mene suvise jednostavna, ali svakako modernija i lepsa. Kvalitet ne mogu puno da komentarisem.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje sivilo?

2008-Alfa-Romeo-147-CNC-Costume-National-Interior-1280x960.thumb.jpg.97f2fecf4edb3321164e6cbbbdf36cad.jpg  alfa-romeo-147_interior_7.thumb.jpg.4f9ea3c425c2300fb61c203201890f68.jpg

 

Ovo su dve slike koje sam najbrze nasao, te se nadam da znas da postoji bar 10 boja sedista u 147, a tesko da svih desetak imaju sivilo o kojem pricas. Verovatno si ogorcen na jednu vrstu opreme.

 

Takodje ne znam o kakvom raspadu suvozackog air baga pricas, na jednoj od 50 zbog sunca pukne zabica poklopca air baga koja se menja i kostaju u paru 10e, tako isto zbog sunca se iscupa lajsna na GP za ventilaciju soferke, pa se lepi super lepkovima..

Edited by Sava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravio sam za svoj gust video, kao jednu od uspomena sa letovanja.

Pa da okacim i ovde na forumu, mozda nekome bude interesantno da pogleda, sve je snimano obicnim telefonom...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: , i to jos sve u POV zanru.

14 hours ago, MS PK said:

Makarska.. emoji7.png

Fotke plaze samo za tebe :D , da znas da mi je palo na pamet.

Mada su meni mnogo lepsa ova manja, autenticna mesta i plaze. Priroda je fantazija gde god da zakoracis, cisto, uredno, a ove godine sam vise tabanisao, uz obilazak Hvara i Braca. Zelja mi je bila i da se popnem na Biokovo, malo manje od 30 km do vrha na 1762 mnm, uz pogled koji ostavlja bez daha. Ali nije se stiglo bas sve, mozda nekom drugom prilikom ako to ne bude opet Grecija.

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa njihova -- e jeste lepa u odnosu na c.g.

ekstra video ....... :respect:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bole, ma ljudi sa nasim tablama samo pice...

16 hours ago, totti said:

Popni se ti na Velež. Kažu da se po vedrom danu vidi more emoji4.png

Sa povratka kroz BiH - Velez sa vrhom u oblacima, na oko 20 km ispred ;) :

220820153021.thumb.jpg.72de099a30e5fc66bb1ef9e499d2f253.jpg

Uopste ne sumnjam u to - pogled sa blizu 2000 mnm, a more je na malo jace od 50 km vazdusne linije. Isto kao sto su mi mestani rekli da se po idealnoj vidljivosti (posle kise npr.) sa Biokova nazire obala Italije, otprilike je na od 170 do 220 km vazdusne linije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da u svoju temu dopisem i evidentiranu ovogodisnju "morsku" potrosnju. Po mom misljenju najracionalnija ruta: BG - Sabac - GP Zvornik - Milici - Vlasenica - Kladanj (kroz novi tunel do Olova) - Sarajevo (ukljucenje na novi autoput do Tarcina) - Konjic - Mostar - Ljubuski - GP Crveni Grm - Vrgorac - Makarska. Ukupno 520 km, uglavnom odlicne magistrale i oko 80 km autoputa. Cetvrtina puta pod klimom, vrlo malo cekanja na granicama, uglavnom racionalna voznja nesto preko ogranicenja. Po cepu je na najzahtevnijem delu puta od Vlasenice (gde sam u oba smera sipao gorivo) do mora i nazad (nekih 310 km x 2 + malo lokala) potrosnja bila 4.7 l. Uglavnom ravnicarska deonica od Beograda do Vlasenice 4.2 i 4.1 l, u oba smera. Kod nas standardno sipao na "Mol", u Bosni Q-Max na "Petrolu" za 0.95 EUR. Ukupno trunku ispod 4.5l po cepu za ceo put, koji je ruku na srce skoro idealan za potrosnju JTD. Po cenama goriva iz Bosne, put u jednom smeru je cca 22 EUR, putarine 130 din + 1.25 EUR. Shell Helix Ultra se maltene nije mrdnulo na meracu, trenutno je na blizu 6000 km od malog servisa. Da, zaboravio sam trosak za tecnost za brisace, valja napojiti slotiju sa 6 dizni :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti

Eh, da sam malo mladji, a da mi je pamet ova :stuart: :

 

vw_1_0C.thumb.jpg.2da4de069f6b5f7aa325865249d92e51.jpg

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to 1.0 sa tri klipa što lepi za sedište?  :lol:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...