Jump to content
FAS Goran
Ivan

192A1.000 - Torinska Mamba

Recommended Posts

Ja to kad bih radio gledao bih da lupim srafove u one crne brojeve ili slova,pa onda glave srafova ofarbao u crno i gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 160420152564.jpg

Resio i ja da stavim pop nitne umesto ramova za tablice pa reko da bacim pogled kako je Ivan to resio. Da li u svaki cosak po jednu, da li dijagonalno, da li dve po sredini na krajevima i bogami zadrzao sam se dosta na ovoj slici :) Jel ovo tebi plasticni ram na zadnjoj tablici? :p

Pu, pu, pu, daleko bilo, nema veceg sra*a od plasticnog rama.

Ovo pozadi je metalni ram koji je uzet u Italiji i koji se srafi direkt u vrata na predvidjena mesta. A onda se u ram sa 4 mala srafa pricvrscuje tablica, po jedan u sam ugao tablice.

A napred sam usrafio direkt u branik.

Sto se tice ove varijante lepljenja, znam da su ljudi lepili recimo sa 3M obostrano lepljivom trakom i da nisu imali problema.

Meni je sigurnija varijanta sa 4 diskretna srafcica ili pop nitne u ugao tablice. Nema plastikanera koji zvone i otpadaju, nema ispadanja tablica, drecavih kic reklama... Fino i diskretno.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ubacim u temu svoje fotke auta sa nedeljnog druzenja:

 

Torinska Mamba @ Prolecno FLCS okupljanje 2015:

 

310520152649.jpg  310520152651.jpg  310520152654.jpg

310520152656.jpg  310520152662.jpg  310520152663.jpg

 

Poslednji Mohikanac na livadi :) :

310520152665.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta ;) ... Mada moze i minimalnije - ako imas neke celicare sa balonjarama po mogucstvu bez ratkapni, pa da se dzoramo za felne :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, donecu ti ja ove, uz moju doplatu naravno... Celicare su ipak Stealth tehnologija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toooo lutko! Da zovem da ture neko jagnje na razanj? :)

Celicare su u modi, si video onog zutog sa belim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, ja bih samo crne da se uklope u Stealth mod.

Eventualno sa tragovima korozije u Opel stilu, da detaljima razbijem monotoniju :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ogradim, minimalizam samo sto se tice eksterijera ;) .

Unutra volim sto vise dugmica i opreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremam polako Mambu za mali servis, pa upravo nesto gledam svoju internu knjizicu odrzavanja. Upade mi u oko danasnji datum, za tacno 2 poslednje godine od kvarova se desilo sledece:

- prolupao stabilizator, zamenio oba u paru novim "Ruville", odradio zamenu sam, trosak 18 EUR;

- flesovana centrala airbag-a, trosak 20 EUR;

 

Cirka 38 EUR za 2 godine. U ovo naravno ne racunam redovno odrzavanje: veliki+male servise, nove Dunlopke, Exide accu... Pricam iskljucivo o kvarovima.

 

Toliko o nepouzdanosti Stila, fantomskim kvarovima, pistanju, lupkanju, lampicama, itd. - uz sjajni JTD, debeo razlog zasto je jos kod mene.

Ne bih vas vise zadrzavao :D .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na kolegu iznad:

 

Zena moze biti sa sela, a ker i auto moraju biti iz nJemacke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I posle kažu Stilo jeftin za održavanje :D

 

Mene blago rečeno fascinira kako se ponaša i koliko je žilav motor.

 

Iskreno mogli su Žabari i neke stvari da urade kvalitetnije, ali za C klasu je i više nego dobar. Ono što je bitno da traje su i uradili savršenim - kvačilo, zamajac, turbinu i motor, a poneki cvrčak i termostat i nisu neki problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa bez nemačko auto :D

To mi je oduvek bio i bice odlucujuci faktor pri kupovini :) .

Jedino sto mi se od njihove konfekcije svidja je Scirocco, naravno designed by Walter de Silva ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo se odvojilo vremena za Mambu ovog vikenda.

Umesto svog volana sa komandama za CD/radio, konacno sam pronasao i ubacio komande za navigaciju. Takodje, skinut je i ociscen automat na pedali kocnice. Bice i poneki tutorial za ove banalne stvari kad uhvatim vremena (posto vidim da ih nema na forumu), pa cu okaciti neku fotku i ovde.

Nego, iskoristih retku priliku kada sam auto oprao kako Bog zapoveda, pa ispucah par fotografija.

Cisto da se podsetimo koji je model osvojio trece mesto na izboru za evropski automobil godine 2002. (za poen iza drugoplasiranog :)):

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj tvoj lampek od 307 ;) , druga Laguna, za vrat joj dahtao Stilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li menjao ceo volan?

Pitam zato što jurim kožni, ne nužno mf ali da bude u dobrom stanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam ceo volan sa Abartha. Ali posto je moj MF volan kao nov, samo sam prepakovao komande za navigaciju.

Tako da mi je ostao kozni volan sa Selespeed komandama i komandama za muziku.

Sve je u solidnom stanju i ici ce u oglase pa mozes da vidis.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...