Jump to content
FAS Goran
Ivan

192A1.000 - Torinska Mamba

Recommended Posts

Of kors :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sacekam jos koju godinu da postarite pa da vam dam ove 15ice celicne u zamenu :p Steta sto obicne 16ice imaju onoliko srce u sredini, to ih je pojelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, na 195/65/15 krofnama, vec ne bih imao srca da ga gledam ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je bre generacijo

Što više starimo, sve su nam balonjare draže

Nemate vi pojma! Izlapeli....  :harhar:

 

Inače ooodličan Stilać! Samo ti točkić...ovaj točkovi...  :laughing:   :guitar:

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si mu rekao, on nasao da podje*ava klub 55+ (mislim iskljucivo na profil guma).

Otvoren sam za sve sugestije, ali nemam nameru nista da menjam :) . Kvalitetno odrzavanje i gazi ;) .

Skockan je za moje potrebe. Rekoh prethodno, mozda Morimoto, ali mozda posto vec imam odlicno svetlo i ne otvaraju mi se novi farovi. Jedino sto jurim da zamenim su ove komande za CD za komande za CN+ na volanu. Bas znaci u voznji posto su dugmici na navi sitniji. A i na volanu mogu da se aktiviraju glasovne komande.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel su te komande na volanu one za koje si skoro proveravao cenu i koštaju ko.....?

Ima li to polovno da se nađe?

 

Ko pod.ebava? Jel ja?! Ma ni na kraj pameti mi nije bilo... :D

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, ona 2 modula, kod ovlascenih je klempa, cisto sam pitao Milanceta iz Bogunovica jer kod njih istrci ponekad nesto povoljno iz originala.

Gledam da zamenim sa nekim ko nema navi, moje komande su kao nove. Inace je zamena plug&play, srafe se sa 2 krstaka i ubadaju u Digital Network Node u MF volanu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve su šanse da se to nađe preko (IT) cenim da toga kod njih ima da se gađaju. Verovatno bi se našla šema da se doturi ovamo nekako pa da te tvoje prodaš naknadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma natrcace ovde neke polovne ili sa celim volanom vec, nije o glavu. Pa cu prepakovati, moj volan mi ne pada na pamet da menjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenule su vrucine i jako sunce pa je pravo vreme da das neki sud o folijama.Koliko je boravak u autu prijatniji nego pre njih i kako si zadovoljan samim poslom?

Toliko smo diskutovali o sindromu "miljenceta" na staklima,ima li ga kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prilično siguran da ima razlike u toploti kada i ove moje šuntave folije prave razliku :)

 

E sad ja milje nisam video onomad na pumpi, mada nisam nešto ni zagledao iz blizine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo najtraženijeg predstavljanja od kad sam ja na forumu. :)

Baš je lep, diskretan, i lepo održavan.  :unworthy:  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, Bogi. "Najtrazeniji" u smislu koliko je dugo na forumu, a ja u fazonu da nema sta posebno da se vidi, sasvim obican Stilo.

 

@Dante Bg

Nije jos bilo pravih vrucina, ali primeti se razlika i to prilicno. Gledam recimo koliko mi sunce przi ruku kroz otvoren prozor, soferku i staklo sa folijom.

Sto se tice samog posla i "miljea" - zadnja soferka je perfektno uradjena, bez miljea. Zadnja bocna stakla su sa miljeom, u cemu je stos - ne znam :) . Covek je sve dobro ocistio, isto lepio. Rekao mi je da prodjem prstom ujutru oko ivica, sve sam uradio, ali je ostao milje. Na vozackom staklu mi je ostalo par sitnih mehurica (za koje mi je receno da ce vremenom nestati ali ostadose) i to je jedina zamerka, videcu da reklamiram.

Vec me zaustavljalo par patrola murije, jednom me i interventna istresla iz gaca, nesto su jurili - niko ne pominje folije, kao sto znamo. "Krivo" mi je sto ih ne stavih jos i ranije, ali trcalo se oko bitnijih stvari u zivotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si stavio folije? I koja je cena ako nije tajna? :)

Ja planiram prvo bixenone pa onda folije, nešto računam da mi je bitnije trenutno da vidim u mraku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva crna tajna :) . Odradio sam preko Stefketa (stefankmn) sa foruma, svidelo mi se kako su kod njega uradjene folije kad sam mu ugradjivao navigaciju.

I na njegovom i na mom autu je odradio Nikola, Autostyle Lajkovac, kod njega je Llumar ATC 15 (85% zatamnjenja), a kod mene ATC 35 (65% zatamnjenja). Posto je covek isao za Svedsku da radi i da mu ne ostaje folija, spustio je cenu na 60 EUR, a posto sam se ja provozao do njega, drugarski je sve odradio za 50 EUR.

Vi mladji se zamlacujete sa Face :) , imas gomilu njegovih radova na Autostyle.

 

Morimoto je odlicna stvar, razmisljao sam o tome posto vise nemam sa cim da se igram, ali ne dobijam nesto na kvalitetu svetla posto je vec odlicno. A i ne otvaraju mi se novi farovi, plus ceo WellDone 4300K set sljaka savrseno od 2009.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je realno džabe.

 

Stavljam na listu za rad :)
 

A što se bixenona tiče smatram da ti se ne isplate dokle god ti taj WellDone set radi. Rekoh ti već jednom, po meni sijaju bolje nego i neki bixenoni koje sam gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manje-vise sve je poznato, ali posto me je par kolega licno zamolilo...

Llumar ATC 35 vs fabricko staklo pri malo slabijoj vidljivosti - sumrak, kisovito vreme:

 

020520152597.jpg

 

Danju ima vrlo malo razlike, nocu se odlicno providi iznutra, lako se vozi i u rikverc na retrovizore ako zatreba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torinska Mamba @ Redovno FLCS okupljanje:

 

030520152600.jpg  030520152602.jpg  030520152603.jpg

 

030520152605.jpg  030520152606.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovaj sa Stilom u sredini uvek ugasi auto pre nego što se brisači vrate u prvobitni položaj. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj sa Stilom ima da počupa brisače pre sledećeg okupljanja da ga ne bi više zezali za njih :D

 

Inače, Ivane kako si zatvorio rupu od znaka? Tek sad vidim da ni znaka nema više  pozadi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksa rece da ce dobrovoljno da popravlja automobile clanova na prolecnom okupljanju pa ce ti srediti brisace. :D

Izvinjavam se domacinu teme, necu vise u off. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno, nisam ja bas toliko mator :D , zaje*avamo se svi i druzimo i po ovim temama...

Igi, zbrisano sve sa gepeka. Posto je Stilo pre restyle, sve oznake su lepljene, tako da sam ih skinuo strunom, medicinskim benzinom i sa malo 3M polir paste.

Licno volim sto manje detalja na autu - bez ikakvih kic nalepnica, stikera, bedzeva, reklama, natpisa, i sl. Svi znate da sam i zestok "protivnik" plastikaner ramova za tablice, pogotovo onih sa vristecim reklamama.

Dodatno, sto ovako auto vizuelno izgleda diskretnije, ali i sire pozadi - verovao ili ne, bas sam poredio.

 

A za ove tvoje brisace, ne znam vise sta da ti kazem - jesi li razmisljao da ugradis onaj jedan centralno postavljen koji stoji na sredini soferke, kao u DTM :p ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paz ga ovaj sto se opustio, sad stavlja slike od auta svaki cas. Te folije, te bez znaka , pa okupljanja...sad ce i iz perionice pre i posle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...