Jump to content
FAS Goran
igor0511

Kodi / XBMC player / Android TV Box

Recommended Posts

@ortakov

 

Kodi nije baš za neupućene. Ja ga koristim, ali ne za IPTV, već za filmove i serije. Postoji daleko jednostavnije rešenje za IPTV ako se koristi računar.

 

 

Edited by neshaoct
edit nakon prebacivanja / dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ja sa 47 godina razumem, valjda ćeš moći i ti. Šalim se, ja sam u ovome već 10 godina, kodi imam od verzije 12, pa zato i znam šta i kako može. Meni kodi prevashodno služi za filmove i serije kroz elementum adon.
Za gledanje IPTV-a ( pod ovim ne mislim na MTS IPTV ) dosta elegantnijih rešenja ima. Najlakše i najbolje je kupiti android boks, staviti par aplikacija i prikačiti na TV. Na njega može da se instalira i KODI za ljubitelje istog. I sam korisim jedan od android bokseva.
Za one koji pak preferiraju računar, postoji nekoliko programa među kojima je najpopularniji VLC plejer za rad sa .m3u listama i od nedavno SFVIP plejer (Serbian Forum VIP - izašao iz "kuhinje" VIP dela tog foruma, i po njemu dobio ime). Aktuelan način gledanja jesu i dalje .m3u liste ( kojih nema baš toliko) i gledanje na MAC adrese. VLC barata samo sa .m3u listama, a SFVIP plejer sa svim tipovima. U plejer uneseš adresu portala sa kog povlačiš kanale, zatim MAC adresu od pretplatnika i uživaš. Na slikama imaš gde se šta unosi. I uživaš dok traje, a traje dok je pretplatnik platio, ili dok te ne banuju .
Podatke za unos mogu tebi, a i ostalim zainteresovanim da pošaljem na PP ako me kontaktirate. A cena... 0,00 ili baš ako vam se svidi a zapeli ste da me častite, može pivo.
aa49ef99a0e96a46728adfb2e7cd9611.jpga91126cac3f45a12565ec169b2301650.jpgab3b521f759508ac4ee24fac43525a6d.jpg97d6194e26a86c25931496b47f244063.jpg6d90dd2266e38d7b5d2c0cb23de97875.jpg6cff5b4108c75896fa8663a41e296313.jpg

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...