Jump to content
FAS Goran
vicent

Punto 1.9 JTD-R (Vicent)

Recommended Posts

Najzad da i ja predstavim svog Punta. Auto je 2002god. ovo mu je prava kilometraža (174 hkm),prethodnog belog,takođe JTD, sam zamenio ovim u oktobru prošle god. Prešao sam oko 13 hkm. do sad, od ulaganja samo "Vernet"-ov termostat (u crevu). Punto je kupljen remapiran, dimio je k*o lokomotiva (verovatno ga zato par prethodnih kupaca nije kupilo), i išao je nenormalno,bukvalno iz ler-gasa. Reprogramiran ECU,kako Bog zapoveda, pri malom gasu je potom a potom podivlja. Od opreme ima alu 15" 7J, ET35, Barum Bravuris II 195-50, alarm Excalibur, parking senzore,zatamnjena stakla, napred 30 a nazad 80% Lumar, xenone i led pozicije,moćan Pioneer SD,USB CD player i moćne elipse 69-02.
Najvažnija stvar je led svetlo u piksli. Zimske gume Michelin Alpin A3.
 

cxcv705.jpg  cxcv706.jpg
 
cxcv707.jpg  cxcv708.jpg  cxcv709.jpg
 
cxcv710.jpg  cxcv711.jpg  cxcv712.jpg
 
cxcv713.jpg  cxcv714.jpg  cxcv715.jpg
 
cxcv716.jpg  cxcv717.jpg
Edited by neshaoct
sredio slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolege. Meni se uvek sviđalo da auto ne bude previše upadljiv,a da bude moćan !
 
Ovo je snimak od Bubanj Potoka,uzbrdo (bilo je saobraćaja,pa su me kočili),u V brz., a na pravcu kod Laste pun gas do isključenja za Ustaničku!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko povukao nogu skoro od ovih što treba da se mole da predstave svoja kola pa eto krenuli polako redom! :thumbup:

Dobar, dobar! Lepa boja i ako mogu da primetim veoma zahvalna, danas prao burazerovog 206 u toj boji i mora da se napregneš da vidiš razliku izmeću opranog i neopranog dela!


Pogrešan link kopiraš verovatno pa su ovako male sličice, kopiraj onaj za forume br 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,malo su me kolege kritikovale, godinama sam na forumu,a krijem auto. Prihvatam kritike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kriješ ono čime treba da se ponosiš, ide ko đavo!

I dalje mi nije jasno šta se dešava sa kazaljkom pa ovako skakuće, čini mi se da si objašnjavao al zaboravih..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odaj Ciletu tajnu fotografisanja u voznji pri brzinama vecim od 140-150km/h. Inace, odlican prevoz. I onaj beli sto je neslavno zavrsio bio ti je odlican, a muzika mu je bila ubistvena.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kriješ ono čime treba da se ponosiš, ide ko đavo!

I dalje mi nije jasno šta se dešava sa kazaljkom pa ovako skakuće, čini mi se da si objašnjavao al zaboravih..

Nervirala me greška led pozicija,hteo da je umrtvim i rasturao km sat. Kad mi se sve skazaljke rastrčale po kolima, oladio sam se da ću morati da menjam KM sat (mada ga imam), i digo ruke od diode. Vratio sve,na davanju kontakta se sve iznivelisalo, i za divno čudo brzinomer se savršeno poklapa sa GPS-om.

Odaj Ciletu tajnu fotografisanja u voznji pri brzinama vecim od 140-150km/h. Inace, odlican prevoz. I onaj beli sto je neslavno zavrsio bio ti je odlican, a muzika mu je bila ubistvena.

CD player je isti kao i elipse, a one zveri (Pioneer mono blok 1200W i Woofer JBL) sam prodao. Uskoro će da čučne nešto slično,tačno mi fali 50-ak kg. u gepeku,Punto se mnogo lepše ponaša.

Zbog toga se trudim da mi rezz. bude uvek pun, poredim potrošnju sa boardom i gađa se u desetu.

Edited by vicent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican punto ;) boja super i laka za odrzavanje :)

Pazi sad Cile da te ne izazove da ss trkate, ti sto teras ovo u V-oj on lagano IV-om :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj tebi Cile komšija ?

Miljakovac, toplana. Tu gde udara grom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da odaješ lokaciju, naći će me! Zbog gromova nama đunte tako dobro idu !

Šalim se, tamo radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha primetio i ja da je kod toplane na Miljakovcu. :D Gledam da li je ta ulica što mislim da jeste ili se varam kad ono komšije smo. Inače blizu je i Cile, naći ćete on i ostaviće cedulju na brisaču "Kad ćemo DRAG RACE? ". :laughing:

 

A Punto je stvarno očuvan i ide ko nevreme a sa ovim felnama izgleda perfektno. :clap:  Btw, ruka ti je mirna i na 160 i na 200km/h. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je odlicno ocuvan za svoje godine
Tako kažu i za njegovog vlasnika :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lep auto. Da te u zdravlju služi!

 

I svaki put se oduševim kada neko kupi 2 puta za redom isti auto, to je po meni najbolji pokazatelj kvaliteta automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Mare, prepravih :D Mada je Ivan prvi napisao pa se ja nadovezao. :)

 

 A vidim može da se pretiče i u srednjoj traci kad neko iz najbrže ne stigne na vreme da se vrati u srednju. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...