Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Juče neplanirano otuđih Puntića i postadoh vlasnik Fiat Stila 1.6 16v u dynamic opremi. Ima dynamic alu felne 16", kožni mf volan, kožna ručica menjača, plišana siva sedišta, tempomat, klima, el.podešavanje retrovizora, i još svašta nešto što ću da dodam kad izvalim i sam šta je..
Dok se ne opere i sredi detaljno, za sada čisto malo sličica

 

cxcv540.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate neka je sa srecom i da dobro sluzi, onaj peh nek bude neka jeftina glupost..... Aj da vidimo uskoro slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke drug...bas pre neki dan sam vozio drugovog stila sa istim motorom, ide to fino, kad se samo setim kako me je Skora jednom provitlao u njegovom... :fun:
A sat vremena pre toga vozio sam novog brava sa 90Ks, kad sam seo u stila, kao u nekog 402 dragstera da sam seo...ima svrhe ici u obrtaje, ima zvuk, vrti se, u prvoj kad ga stisnes on ozivi...a bravo - mrtvo puvalo sa 6 brzina

Ps - nit` je mala, nit` je slicica :laughing:


Ps #2 - fali ti dugme za prednju maglenku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutin ti je vec napisao da je za maglenku, a ovaj dzek ako dobro vidim ti je D4 konektor i drugi kraj bi trebao da je ispod ove kutije sa osiguracima, kroz njega ide instalacija od tempomata, na tabli sa osiguracima imas jedan sraf odvrni ga pa zadigni tablu i vidi da li dole na dnu plastike ima drugi kraj, ili negde oko pastike akumulatora ako neko nije vratio na mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde su jos dvoje vrata? Kad zakuka zena sutra sa cegerima na#ebo si  :harhar:

Salim se, neka je sa srecom, odlicno izgleda Stilac, kamo kad stajes na pumpu navikavaj se na malo dublji dJep  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam punta a sad vozim stila koji sam ja smeker majko moja mila :D Video sam na ICS da si resio problem, rekoh ti, stilo je to, moze uvek neka glupost da te iznervira i napravi problem. Dobro je sto je banalnost, samo opusteno Peki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italian Cars Sumadija, nasa lokalna grupa na fb-u milutine, prikljuci se ako 'oces, dosta je zivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ovde jos jednom,neka je sa srecom i da predjes sto vise kilometara,pa za neku godinu da zamenis za 159.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde su jos dvoje vrata? Kad zakuka zena sutra sa cegerima na#ebo si :harhar:

Salim se, neka je sa srecom, odlicno izgleda Stilac, kamo kad stajes na pumpu navikavaj se na malo dublji dJep :turned:

Ha ha imam ja tu muku :D Lep Stilo u zdravlje da se vozis zaboravices ti brzo Punta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:clap:  čestitam komšija, dobar si izbor napravio i drago mi je što si opet seo u benzinca, doduše ovaj ti je bez plina ako smem da primetim. :)

 

Sa srećom pa nek te služi i ovaj kao što je prošli italijan. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter, bas mi je drago zbog tebe, ali bas - cestitke i da te masina lepo sluzi. Polako, prvo sredi bitne stvari pa ce i sminka doci na red.

Jeste da si se zajebao sto nije cumuras, ali shvatices vec :) .

 

A sat vremena pre toga vozio sam novog brava sa 90Ks, kad sam seo u stila, kao u nekog 402 dragstera da sam seo...ima svrhe ici u obrtaje, ima zvuk, vrti se, u prvoj kad ga stisnes on ozivi...a bravo - mrtvo puvalo sa 6 brzina

Apsolutno se slazem, to je maltene isti 1.4 16v Fire atmosferac koji ide u dosta modela. Vozim jedan sluzbeni (u Levaku), to je mrtvo, mrtvo. Poteram ga u obrtaje naravno, pa dizela opusteno razvucem do 4-4500 rpm, a necu benzinca... Sto ja kazem, stisnem gas iiiiii - nista :) .

I onda mi je smesno kad vlasnici kazu da to ide kad se zgazi, ne znam samo sa cim porede - sa Samarom, Yugom, ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to, jedino ako si vozio yuga, pa sad u bravu kad potopis gas eto kao nesto se tek desi, a na yugu nekom raspalom ono nista bas...pa eto otud bravo cepa, gazi, jede asfalt...i uopste ali uopste nema potrebe dizati ga u obrtaje, prvo sto vidim da mu ni ne prija, a drugo sto nema svrhu...

PS - ne slazem se da je pogresio sto nije uzeo cumurasa/lozaka...mislim da ce biti odusevljen kada vidi koliko lepse moze da ga vrti nego 1.2 8v :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salim se ja za pogonsko gorivo, naravno... Meni je samo bitno da ima turbinu :) , e sad sticajem okolnosti kod nas su dizeli tu u velikoj prednosti sto se masovnosti, odrzavanja, delova i cena tice, banja...

Ko se jednom navuce na turbinu, tesko ce se vratiti na atmosferca, pricam za ove nase "normalne" kubikaze.

pa sad u bravu kad potopis gas eto kao nesto se tek desi

:laughing: , vala bas.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povremeno me bace u dilemu price pojedinih, kao sto si uzeo taj 1.9 dizel, to mnogo trosi, sto nisi uzeo nekog sa manjom kubikazom...

Verujte, porodicni saxo 1.1 potrosi isto benzina kao moj 1.9... Da ne poredimo snagu... Onda kad mu zviznem gas u pod... zaboravim na tu "potrosnju" :) Mada ce i Sikter biti zadovoljan ubrzanjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter,cestitam na kupovini!Puno predjenih kilometara ti zelim :thumbsup:


ps. Zasto skoro svaka tema u predstavljanju benzinskog auta mora da se pretvori u pricu benzin vs dizel,atmo vs tyrbo,kolika vam je potrosnja..jos samo cip niste spomenuli...

 

Ja sam siguran da je Sikter kao i ostali znao sve mane i prednosti agregata koji je izabrao,pa ga je ipak izabrao zato sto njemu on odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato sto se zaje*avamo :) , nek mi neko kaze da to dozivljava ozbiljno  :laughing: . Ja to ne vidim drugacije, bilo gde na forumu. Npr. tema "Benzinci vs Dizeli" je za mene cista sprdnja i moja omiljena, obozavam kad se pojave novi likovi u prici, pa krenu da se mrtvi ozbiljni prze ciji je veci :) .

Btw, JTD Stilo je toliko dominantan, da mi je prosto neverovatno kad na ulici prodje pored mene neki koji nema traktorski zvuk. Iz tog razloga i pomenem kroz zezanje, kao raritet u neku ruku.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...