Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Znam, kazem ti, pratio sam tu Punto temu i sa koliko je to entuzijazma bilo. Secam se folija, pa onih sedmokrakih felni u koje si ubacivao crne umetke (taj stage mi je bio ubedljivo najbolji, vrhunski mi je izgledao, pre one igrarije sa branikom). Kad auto lepo sluzi i ne izbija pare iz dzepa, covek se sa uzivanjem posveti detaljima, ostane za kvalitetne delove, dobre gume...

Iskreno mi je zao sto imas ovakvo iskustvo sa Stilom, tako nesto moze da ti zgadi i model i brand. Problem je sto se generalno svasta uvozi. Plus ih lose ovde odrzavaju, ljudi uzimaju najjeftinije delove koje im i "majstori" i prodavci poture (a i realno su ti delovi i najpristupacniji, za kvalitet sa dobrom cenom ipak se treba malo i potruditi). A to jeftino uvek bude skuplje, plus nikakav ugodjaj u voznji. Gledam i ovde dosta Stila po ulicama - iscukani, izgrebani, fale kojekakvi elementi, skripe remenice pri polasku, skripe kocnice pri zaustavljanju, Wintere 15'' preko cele godine, ne radi signalizacija, dizeli purnjaju i tresu... Nije ni cudo sto ga porede sa Golf II. Naravno, ima i izuzetaka gde izgledaju kao novi, uvek kao primer navodim Kuvaljin auto.

A odrzavan Stilo i odrzavan Punto ne mogu da se porede vozacki ni po cemu. Jedina prednost Puntica je sto je jeftiniji za odrzavanje i registraciju. Imamo jedan 1.2 Classic u firmi, kupljen nov, par puta mi se zalomilo da moram cak i na put sa njim, skroz je OK i zahvalan peri-deri autic, ali se po svemu vidi da je to ipak segment ispod.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, Stilo je jako ozbiljan auto, ja se nadam da ako ovome rešim te sitnice, da ću da ga dovedem u top stanje, nove felne čekaju peskarenje i plastifikaciju, u planu su stakla kada se reši ova gungula oko njih i najverovatnije poliranje celog auta i flekanje gde bude moralo.. Nadam se da će sve to ove godine da se odradi, samo ako ne bude iskrslo nešto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema, ali bice po potrebi, tigar ne lagerujemo.. Bice starfire jos jeftinije kad izadje letnji model..

Boja ce srebrna za sad, pa mozda unutrasnji krakovi predju u gunmetal..
 
zza425.jpg  zza426.jpg
 
zza427.jpg  zza428.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe su ove felne i bez poklopaca, verujem da ces da ih sredis kako treba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mi sad treba da ti se cudimo?

:laughing:

Sikter ne daj se,to su gremlini i resices vec,mozda da ga osvestas u nekom parkicu.

Pitaj brata busmastog za smernice kako... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namontirane, izbalansirane i samo naslonjene na auto i vracene u podrum da sacekaju da malo odlepsa vreme...

 

zza429.jpg  zza430.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kod Petra po stikere, i čekaš proleće. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

205/55 r16, ostale su mi 4 Continetal gume od starih felni.. Rado bih ih farbao da budu dvobojne, ali to možda za iduću sezonu, generalno sam zadovoljan kako je ispalo, mada moglo je i bolje.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Pero onu sliku sto si mi slao, sa crnom kombinacijom, nije losa. :)

Svaka cast, preporodio si ih. I ovako naslonjene lepo cuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo cemo da cuvamo za iducu sezonu, eventualno ako mi bude dosadno pa da se igram, jer stvarno ima dosta posla.. Pre neki dan sam video na prikolici sivog petovratnog Stila sa dvobojnim, prvi put da ove felne vidim uzivo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino izgleda kombinacija.

A gledam i ove felne pozadi na Lanci, lice mi na Stilo GT. Sad 'kontam' da nikoga nisam video da ih je ofarbao u crno-sivu, a deluje mi da bi mogla da bude interesantna kombinacija. Mada sam uvek pre za fabrikana verziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lici jer su se crni kraci stopili sa pozadinom nekako i ostali samo ovi sivi kao GT felna od Stila. To je i meni odmah proslo kroz glavu kad sam video sliku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle stvarno, moze :D

Ti izgleda nista sem drecavo zelenih kocionih klesta i stanard boju felni ne znas :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...