Jump to content
FAS Goran
boki

OPREZ! info sa sajta Polovni Automobili

Recommended Posts

Stalno spominjete dobrog advokata.Odakle slepcu koji krade na sitno dobar advokat?

 

Ja kad ga dohvatim bicu mu i advokat i sudija i izvrsitelj sankcije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ruku na srce, i ne treba mu dobar advokat vec bilo kakav. Sa ovakvim kljakavim pravosudjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro kad cileta nije probao da preturi ... :D

Mora ovaj Beli da me pominje svuda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se nadje neka rotaljka ispod sedista...nikad' se ne zna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo srece da je bio sluzbeni :D

Ovih prevaranata ubedljivo ima najvise na kupujemprodajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce biti neka makar sitna vest kada neko ode tamo i polomi mu obe noge i sva rebra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet mi nije jasno kako neko moze da plati za nesto sto nije video? uplatis mu pare i on ti dotera neki lom i ti ces da kupis ili da trazis pare nazad?

Danas su u komsiluk dosli neki likovi iz nisa da gledaju fokusa, cackali su oko njega sat vremena, drndali, turitali, kad su usli unutra mislio sam gotova stvar, vidim posle izlaze, sedaju u kola i odlaze, pitam ovog sto prodaje sta je bilo, kaze da lineku nisku ponudu i ja nisam pristao i oni se zahvalili i otisli jer im ne odgovara njegova cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pa ima takvih svugde, u subotici gabor hoki i jedan od zaposlenih u spediciji Lizard sped (toni) su prodavali jedan te isti auto vise puta, ako nadjem njihove slike kacim ovde. inace onaj drugi, je nevidjena dzukela, ostaje duzan ljudima cak i 10-20 e i pravi se englez, za njega sam cuo mnogo stvari kao i za onog drugog, kreteni obojica za izbegavati u sirokom luku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kazi koje cigare da ti donesemo u Mitrovicu, posle tretmana ti ces biti uhapsen, a on zrtva i uz malo srece i lekarske nalaze izdrzavaces ga dok ne crkne ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kazi koje cigare da ti donesemo u Mitrovicu, posle tretmana ti ces biti uhapsen, a on zrtva i uz malo srece i lekarske nalaze izdrzavaces ga dok ne crkne ...

 

Onda nista :(

Jedino Cila da mu posaljemo sa sve interventnom,pancirima i pumparicama :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj iz Sabca nije prevarant, to su ljudi pomesali, ima covek slike koje se vide da su slikane kod nas i stalno prodaje strance.

 

Ovi sto ih prevari taj Savic, i treba da ih prevari kad ne razmisljaju, mog komsiju je prevario za 40e, kao prvo vidi se da su slike skinute sa nekog sajta i iz inostranstva, kao drugo kola full, top stanje, kao treca niske cene. Kako moze Stilo Jtd top 600e da vredi ili konkretno ovaj moj komsija je naseo na Golf 2 gtd poslednja serija 92god 270e, jednostavno je nerealno :)

 

Ja stalno kupujem kola na "nevidjeno" strance, kupim preko telefona i od poznatih i od nepoznatih, ali dobro ispitam, pregledam slike, ukucam broj na google, tacno se vec zna ko dovozi i ko radi sa takvim vozilima.

Edited by laki

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoce ljudi da prodju jeftinije pa onda ce i da uplate 50e kad mogu da ustede 400e.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...