Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fudbal - jednostavno!

Recommended Posts

Ja sam u soku da neko tako dobro odigra tekmu posle toliko godina profesionalne karijere tokom koje je bio ok igrac ali po meni nista vise od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Pluto said:

Njihova škola fudbala je jedna od najboljih na svetu

Pa ok je to, al on ima 30 godina :) skola fudbala se prolazi mnogo ranije.. Neverovatno mi je da ima toliki kapacitet a da ga do sada nije koristio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su mu legli i klub i zemlja.

Možda nigde drugde ne bi igrao ni blizu ovog kao trenutno u Ajaksu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je bio i u Twente-u, ako se ne varam one godine kada ga veliki strucnjak Antic nije zvao u repestaciju bio je 3. asistent u Evropi, mislim da su ispred bili Messi i...i...neki Brazilac iz Nemacke, ako se ne varam. Anticu to nije bilo dovoljno...

 

Solidan je bio i u Southamptonu, jedan od retkih igraca koji je ostao par sezona.

 

Nikad mi nisu bili jasni, imaju dobar tim, odigraju dobro i posle polu-sezone prodaju 5 najboljih igraca. Ako se secate recimo Fonte, pa onaj Italijan napdac, pa Van Dayk, Golman Forster, Bertrand, Long, Martina...

 

Ide pauza i samo posle vidis te igrace u drugim timovima, ne cujes ni da su bili prodati...niti ti jasno zasto. Dobro ajde Van Dayk je bas klasa, bilo je logicno da predje u Liverpool, City, Chelsea ili gde vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezgodna neka koza :D

 

Bizarno: Šaćiri otkazao reprezentaciju zbog upale međunožja


Fudbaler Švajcarske Đerdan Šaćiri neće moći da pomogne svojoj reprezentaciji u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo iz jednog veoma bizarnog razloga.

 

Photo by Catherine Ivill/Getty Images

Photo by Catherine Ivill/Getty Images

 

Kako je objavljeno, Šaćiri je napustio reprezentaciju zbog problema u predelu prepona, to jest kako se navodi u zvaničnom saopštenju ''upale u predelu međunožja''.

''Švajcarski tim objavljuje da neće imati pomoć Đerdana Šaćirija u utakmicama protiv Gruzije (23.3) i Danske (26.3). On ima problem sa upalom u predelu međunožja'', navodi se u saopštenju Švajcarske. Švajcarci su kao zamenu za Šaćirija pozvali Kevina Mbabua, 23-godišnjeg fudbalera Jang Bojsa. Ovo je drugi bizaran otkaz fudbalera Liverpula pred reprezentativnu pauzu, nakon što je levi bek Endrju Robertson otkazao poziv Škotske zbog zakazanog pregleda kod zubara.

 

preuzeto sa - b92.net

 

Edited by neshaoct
dodao sadržaj sa linka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta još uvek se fudbal i sport gleda...
Pa valjda je svima već jasno da je sport na malim ekranima droga od koje treba bežati velikim koracima.


Послато уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo jasno sam napisao, šta sam hteo reći.
Bilo kakva većina nečega nije nikakav kvalitativni argument, još manje znači da je većinsko mišljenje pametnije, to samo znači uprosečenje.
Fudbal i ovi "rijaliti" programi idu ruku pod ruku. Previše je i jednog i drugog.
I o čemu se tu zapravo radi, sem zamajavanja , ja ne vidim apsolutno ništa u gledanju kako čopor polupismenih juri loptu po zelenoj travi. (To mislim za skoro sve i jedan današnji sport, pogotovo tenis koji je još isprazniji za gledati od nogolopte)
Neki od te jurnjave prave "nauku"...
Neka im je .


Послато уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

46d116a4142766575496988276_700wa_0.thumb.gif.214f155c15b3a393415c8166d04f1a97.gif

 

On 3/24/2019 at 11:45 PM, bit said:


Bilo kakva većina nečega nije nikakav kvalitativni argument, još manje znači da je većinsko mišljenje pametnije, to samo znači uprosečenje.
 

 

Ne samo argument, vec i jedna vrsta lakmus papira.

 

Ps - tacno sam i ocekivao odgovor tipa "22 coveka jure za jednom loptom"

Klasika. Mislim da si onda u pogresnoj temi. Mene ne interesuje npr. tema "pranje-odmascivanje motora", pa zato i ne ulazim u nju da govorim ljudima kako je to...besmisleno. Prvo sto svako ima pravo na svoje misljenje povodom toga, a drugo ne vidim sta dobijam time da u "drustvu" tih ljudi iznosim suprotno misljenje. Puka konfrontacija - bez ikakvog smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja npr tenis i snuker mogu gledati danima i danima bez prestanka. Jednostavno, opusta me. Iako zena dobija ospice cim vidi sport na tv-u :D

Nego, sta kazete za nase sinoc?

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promašaj svih promašaja!

Ceo svet se smeje napadaču PSŽ-a, ono što je uradio prkosi zakonima fizike

 

fudbal.jpg

 

Često se na fudbalskim utakmicama dešava da igrači promaše nešto što nije moguće. Ipak, ono što je uradio napadač Pari Sen Žermena Erik Maksim Čupo-Moting na meču protiv Strazbura je nezabeleženo.

Naime, Kamerunac se u 28. minutu propisno obrukao. On je na gol-liniji zaustavio loptu koju je uputio Hristofer Nkuku i sprečio je da završi u mreži. Ovo što je uradio zaista prkosi svim zakonima fizike. Tada je na semforu pisalo 1:1, a fudbaler prvaka Francuske nije dozvolio svom timu da povede. Nejasno je šta je Čupo-Moting želeo da uradi u ovoj situaciji. Sigurno je samo da gola nije bilo i da je naterao ceo svet da priča o potezu koji je on uradio. Za utehu mu nije ni to što je uspeo da postigne jedan pogodak na ovoj utakmici. Na kraju ovog susreta pobednika nije bilo, meč je završen rezultatom 2:2, a Pari Sen Žermen je do boda došao u 82. minutu zahvaljujući pogotku koji je postigao rezervista Tilo Kerer.

 

preuzeto sa - blic.rs

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...