Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima.
Red je i na mene da predstavim svog ljubimca. 

 

cxcv141.jpg
 
U pitanju je Punto 2 1.2  8v 2002. god. Kupio sam ga pre 3 godine u stock varijanti sa ugradjenim gasom, a onda sam poceo da se igram polako :)

Prvo sam ugradio xenone, nabacio felnice, ubacio malo ozvucenja kao sto i svi verovatno prvo urade, woofer 250 W da mi otrese sneg sa auta zimi :) . Potom sam iz bezbednosnih razloga zatamnio zadnja stakla u Glas Servisu folijom 95%. Naime obili su mi auto jer su videli pozadi da imam alat. Ugradio sam i alarm naravno i od tada nisam imao problema sa lopovima. ubrzo sam kupio u NS Tuning Centru zadnje stopaljke i malo stilizovao auto. 

 

cxcv142.jpg  cxcv143.jpg
 
Posto radim sa Punticem, a imam problem sa ledjima sediste vozacevo se malo razgazilo i nisam imao dobru potporu za donji deo ledja i sav sam se krivio. Ubijala su me ledja na duzim putevima od 150 km. Tada sam odlucio da promenim sedista. Dugo sam trazio odgovarajuca i na kraju sam nasao preko oglasa za nekih 160 evra prednja sportska sedista na preklapanje.  Naravno morao sam malo da preradim nosace sedista i da ih podesim kako meni odgovara i sto bi ona baba rekla na reklami : znam da izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole :) . sedista savrseno drze telo, podupiru ledja gde treba i isao sam nedavno do Beca, nisam ni osetio put.
 
cxcv144.jpg
 
cxcv145.jpg  cxcv146.jpg
 
posle toga sam prao enterijer sa wurth penom koju bih svima preporucio i sada je kao nov. ispod nogu napred i ispod prednjih sedista sam ugradio plave led trake koje sam vezao na svetlo u kabini, odnosno kad se otvore vrata i diode se upale.
 
cxcv147.jpg
 
U narednih nekoliko dana planiram da se bacim na farbanje kompelt auta i da menjam zadnji lonac auspuha da bih dobio malo bolji zvuk. 

Toliko za sada, kad dodje do narednih promena bicete obavesteni :) Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravlju da se vozis, istu masinu imamo. Sedista su ^_^ reci mi koliko si platio ? Jedino ne volim ove cuning stopke ! Sve ostalo super !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedista sam platio 160 evra, s obzirom da sam vec hteo da kupim nova koja kostaju oko 300 , ovde mi je upala kasika u med :) samim tim sto su nasloni od sedista tanki dobio sam dosta prostora na zadnjem sedistu, nekih 6-7 cm sto je za gabarite punta mnogo.

Edited by Dragan_Ru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stopaljke sam uzeo daleko pre sedista tako da pare ne igraju ulogu, da igraju ne bi uzimao stopaljke od 14000 nego bih postojece zatamnio sprejom za 500 din. Al nije to to. A i ove mi nisu dovoljne pa cu da ih preradim i ubacim jos neke diode jer nema nigde stopaljki za verziju sa 3 vrata sa led diodama, sutnucu slicice kad nabudzim i to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti se to ljusti lak na krovu i haubi... danas sam video jos jedno 2kom kao moja i ova boja svi se ljuste :D Jesi ti stavljao gas ili neko drugi? Kako ne volim kad se busi branik i vidi taj prikljucak.. ja sam sebi uzeo onaj nastavak pa cu staviti tamo gde se toci benzin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljusti se, zato cu ga i farbati sledece nedelje, a gas je bio ugradjen kad sam ga kupio. U pravu si, skrnavo su odradili to, iskrivili su branik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj se isto ljusti... izgleda da je fabrika tu nesto gadno zeznula... :D koliko ti trosi plina? :) Inace lep je autic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter bre tu sa foruma decko ima genijalnu ideju, ispod tablice ako se ne uzima dodatak onaj da bude pored cepa za benzin ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...