Jump to content
FAS Goran
igor0511

Telenor -> MTS

Recommended Posts

Meni je došlo vreme da produžavam ugovor ili da menajm operatera.

 

Poslao sam ponovo Telenoru mail da vidimo šta ćemo da radimo pošto ulazim u 24. mesec ugovora. Napomenuo sam i da ukoliko ne ostvarimo dogovor koji mi odgovara planiram odmah da preostalih 20ak dana otplatim i pređem u MTS.

 

Tako da najverovatnije prelazim u MTS u narednih 10ak dana. Sa dodatnim pogodnositma ili ne videćemo, ali svakako mi je MTS povoljniji. Skoro 20 000 dinara za 2 godine za praktično bolji paket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam konačno ultra-mega-giga ponudu od Telenora.

 

25% popusta na paket tokom 2 godine i telefon po istoj ceni :unworthy:

 

A inače sam im lepo napomenuo da mi ne nude ništa ako su skuplji od MTS-a i oni ladno 10 000 skuplju ponudu od MTS-a daju i još me ubeđuju kako je to bolje :)

Samo sam se zahvalio i za par dana podnosim zahtev o raskidu ugovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podnesi zahtev odmah :) Kad te budu zvali, kazi da sve imaju objasnjeno u pisanoj formi ali da nikoga nije briga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kolega svaki dan barem jednom baci telefon na sto iznerviran MTS mrežom/netom...

Ne menja mrežu isključivo iz razloga što je u nekom paketu sa još 10-ak njih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina prednost Telenora je bolja 3G pokrivenost.

Ti Igore proveri kako u Bataji šljaka 3G na MTS-u.

Sa MTS-om mi se dešava da u nekim delovima BG-a hvatam samo Edge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina prednost Telenora je bolja 3G pokrivenost.

Ti Igore proveri kako u Bataji šljaka 3G na MTS-u.

Sa MTS-om mi se dešava da u nekim delovima BG-a hvatam samo Edge.

Meni uvek bolje sljaka (mts) nego burazeru koji je u telenoru

@tema

Ma svi su lopovi, al mts je najmanji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam konačno ultra-mega-giga ponudu od Telenora.

 

25% popusta na paket tokom 2 godine i telefon po istoj ceni :unworthy:

Dakle, i dalje isto nude, ovo su nudili početkom decembra 2014.:

 

Telenor je za ostajanje kod njih ponudio 25% popusta na pretplatu za vreme trajanje nove ugovorne obaveze (24 meseca), i redovnu cenu za telefon koja se inače doplaćuje za željeni paket. Npr. ako se fon doplaćuje 20.000, toliko ćeš doplatiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je ovo totalno bezveze ponuda. Očekivao sam nešto barem slično MTS-u nakon toliko obećanja i zavlačenja.

 

Mićo čim uhvatim vremena podnosim zahtev za raskid ugovora. Dosta smo se družili 4 godine :)

 

@Joshibeast po Batajnici mislim da nikada nisam ni koristio Internet :D Kod kuće imam Wi-fi i u kafiću blizu kuće. Van toga ne pamtim gde sam poslednji put bio u Batajnici :D

 

A inače, dok sam radio u Beograđanki svi su imali domet osim mene na spratu. I ja sam jedini bio u Telenoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad jedan brz odgovor, sa kojom mrezom mogu da imam najbolji net na telefonu? Ova 068 ne moze ni da pokrene chrome ili facebook, cujem da se ovih dana zale na mts sa signalom, jel valja telenor ili vip?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je 4G na Telenoru odličan. Ali za to ti treba telefon koji podržava 4G i kartica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ti džabe 4g kartica ako telefon ne podržava. Meni u Batajnici retko i hvata 4g, mada 3g uvek ima(za ovih par dana koliko testiram :) ).

 

Moj predlog ti je ipak Telenor što se Interneta tiče.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dobrom putu sam da se na nimalo lep način rastanem sa Telekomom iz prostog razloga jer ne ispunjavaju svoje obaveze iako sam duži niz godina njihov korisnik.

Tokom svih ovih godina je bivalo problema ali je sada kap prelila koja uzgred nije ni nalikovala ovoj navedenoj.

Najjače mi je kada kažu:" Znate, mreža je stara preko 20 godina. "

To bi trebalo da ih abolira od odgovornosti?!

Pritom su perfidno bezobrazno nezainteresovani po proncipu, jedan manje-jedan više...

Najgore od svega je što ni drugi provajderi ne zaostaju u svojoj nadmenosti i javašluku.

Polako sve postaje nalik na pakt sa onostranim.

Kada vas uvuku u kolo trebaće vam isterivač nečastivog da se spasete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istu stvar sam ja video kada sam slao upite Telekomu, uzmi ili ostavi i baš ih briga za jednog korisnika.

 

Ali polako se svi uče menadžmentu. Samo čekam kada će SBB da otvori i mobilnu mrežu i napravi haos kao i u fiksnoj telefoniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi stigne poruka od telenora da moram da iskoristim kredit do 18. Imao sam nekih 100 dinara i vaze do novembra, a brat mi je uplatio još 1000 sa onim kodovima sa guarane. Kome da se zalim i sta da radim ako mi propadne kredit? :D

wp_ss_20150916_0002.png

wp_ss_20150916_0003.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odem u mt:s da orebacim broj i sve mi zavrse. Kazu da ce me kontaktirati iz Telenora kao da mi ponude nesto bolje da ne bih otisao iz njihove mreze. Dobio sam karticu iz mt:s-a ali nije aktivna. Da li neko zna koliko se otprilike ceka na odobrenje?

 

Inace mi se mnogo svidja ponuda. MIX XL cena je 1999 din. Imam 600min ka svim mrezama, 1000sms, 1000Mgb i 6000 minuta u mt:s-u. Da li neko zna da li mi se prebacuju ti minuti u sledeci mesec? Posto mi je tako u Telenoru.

 

Cena ovog paketa je 50% jeftinija ako se ne uzima telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...