Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bane_pop

Fiat punto Pop

Recommended Posts

Kud svi turci tu i mali mujo. Punto iz Kragujevca, sta de se prica o njemu . Ovako izgleda moj .

 

IMG_0044.jpg  IMG_0045.jpg

IMG_0048.jpg  IMG_0051.jpg  

 

IMG_0053.jpg  IMG_0054.jpg  IMG_0055.jpg


Probao sam  "K&N" filter, naravno neki od 10 evra. Znaci ne original. Skinuo sam filter vazduha, i skinuo onu plasticnu cev koja je zakacena za prednji deo sasije. Daje zvuk samo pri velikim obrtajima. Nije los zvuk, ali opet punto je slab za to. Nema nikakvog poboljsanja u voznji, sto se tice brzine.

 

Punto_K_N.jpg  Punto_K_N_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin Puntić. Da te fino služi!

 

A ovo ti i nije neko rešenje za filter.
Njemu treba hladan vazduh, a kod tebe je jako blizu motora. Imao sam ja i original K&N, podešen tako da je zaštićen od motora i skinuo posle 10 dana opet :D
Drao se već od 2500rpm i ostavljao osećaj da bolje ide, ali realno bukvalno nikakve razlike nije bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dok god ima kuciste sa filterom na klapnu gasa,nista mu ne znaci ovo sto si stavio,najbolje da skines kuciste filtera pa da napravis od nekih cevi kuciste za klapnu i na kraju stavi taj sportski filter pa tada vidi razliku,ili skini kuciste pa ga provozaj bez njega da vidis kako se tada cuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega hvala svima na pohvalama. Punto ko punto, iskreno samo ga felne vade :laughing:

Sto se tice onog filtera odavno sam ga skinuo. Sve je kako jeste. Pre mesec dana sam menjao ulje , filter ulja, filter vazduha i filter kabine. Bilo bi greota da ga stavim o5. Tada sam ga postavio samo da vidim na sta to lici, i da isteram sebi cef :)

Za felne sam imao ponudu da menjam za 15-ce kao sto su tvoje @Lj_ubica, ali sam odustao. Moje su 14".

Sto se tice daljih ulaganja, nece ih biti u skorije vreme , jer dete je na putu, hvala bogu, tako da finansije za sada idu samo u tom pravcu.

Ali ako nesto kojim slucajem uskoci bice mi drago da to podelim sa vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam nasao stariju sliku auta, na kojoj mi retrovizori nisu bili ofarbani vec crni. Mnogo je lepse kada su u istoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autic extra,a boja sto se tice odrzavanja vrh.Filter ti ne treba,po meni vise sluzi za ukras kada se otvori hauba nego sto ima neku funkciju.Ali,ukusi su razliciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala @paun . To sa filterom je zavrsena prica. Za neki dan skidam zimski set guma i ide letnji.

Dosta je bilo zime :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se samo setim kakav je bio kao nov i sa ovom kilometrazom :

 

cxcv239.jpg

 

A danas je blizu te kilometraze samo sto treba da se doda jos jedna nula .

Ali samo neka gura kao i do sada     :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necete poverovati. Nasao sam ove slike.

Pre tri godine postavili komsiji eksploziv na kola.  Decko radi za eulex, zao mi ga , dobar je lik. Sve se desava u Kos Mitrovici ! War Zone :2guns:  :laughing:

Moj punto bio parkiran do njegovog, i zamislite ni jedna tacka na njemu. Sreca je bila sto je exploziv bio postavljen na prednjem levom tocku audija,  sa suprotne strane od mog auta. Inace ne smem ni da zamislim sta bi mu sve bilo.

 

Njemu se kao sto vidite otvorila hauba, drzac haube odleteo 20 metara dalje. Obicna celicna felna probusena i izdeformisana od siline explozije. Posuda za vodu za vetrobran nema je .

Reno klio koji je bio parkiran sa te strane na kojoj je bio postavljen exploziv: sofersajbna prsla, prednje desno krilo haos, guma izbusena, staklo na suvozacevim vratima nema ga.

Nisam mogao da verujem da na puntu nije bilo ni jedne tackice.

 

05102011.jpg  05102011_003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...