Jump to content
FAS Goran
DRAGANCE

The ''KGT'' project 2015

Recommended Posts

Mogu samo da zamislim kako ce da puni kada se nitro poveze.Svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide bolesno a i čuje se kao simfonija.

Kada nitro povežeš ima rupe u asfaltu da ostaju iza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima na pozitivnim komentarima,,,

nitro nije povezan posto nismo imali vremena da jurimo dizne, a da bi gurali malo ozbiljniju konjazu mora da se uradi mega squirt koji kosta 600e, hitachi-jev kompjuter je jako komplikovan za rad i ne daje nam mesta za igranje .....

 

kao sto rekoh, lamela je u jako losem stanju i vec smo u pregovorima oko kupovine sinter, trebalo bi da to zavrsi posao,,,

milutine, svaka cast dizelima, znam da imaju jako velik potencijal, ali ja spadam u staru gardu i volim benzince i njihovu jednostavnost...

 

km sat nije povezan posto ocitavanje ide preko abs-a a to je naravno izbaceno, odradicemo neka merenja preko g tech-a i slicnih zajebancija

 

u planu nam je da brzinski odradimo jos malo weigt reduction-a i svedemo auto na nekih 600kg, ako padne odluka za roll bar, ta tezina ce se naravno povecati

 

sve to bi trebalo da bude uradjeno u sledecih nekoliko dana i bicete obavesteni o svemu  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj kako ide  :2guns:  Kad se sve spakuje sa novim ECU-om, redukcijom težine i ostalim zayebancijama neće moći da ga stigne na ubrzanju ni Giulia QV  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam se raspitivao o sinter lameli, sve komplet sa preradom korpe izadje oko 130e, mislim da nije mnogo para, staru cemo zasad remontovati i videti kako se ponasa, u nedelju se nadam odmerivanju snaga sa nekim dosta jacim konkurentima :D

Edited by DRAGANCE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si ovo iskopao? :D sjajno...bas me interesuje kako ce se ponasati

 

slikove sam dobio od druga, njegov projekat nece biti gotov pre proleca i njemu ne trebaju, a ja cu ispucati koliko budu mogle jos da izdrze, stanje nije bogzna kako ali posluzice za jos nekoliko trkanja i testiranja

 

posto je u nedelju na nekim desavanjima lamela odradila svoju poslednju voznju, vreme je za skidanje iste

 

menjac dole

 

menjac_dole.jpg

 

skinuta je i cudim se kako je ovo uopste radilo svoj posao obzirom na katastrofalno stanje

 

lamela_ostecena.jpg korpa_ostecena.jpg

 

primeticete da je sve otislo, ferode su pojedene za sve pare, korpa samo sto nije pukla a opruge na lameli su unakazene, neke su i pukle

 

ujutru cu videti sta i kako, kupovina nove ali kvalitetne ili da nosim na remont plus ojacavanje u kompletu

Share this post


Link to post
Share on other sites

jutros odneo na remont i ojacavanje ali nista od toga, sve je u jako losem stanju, lamelu sam uspeo da iskopam drugu i nju cemo srediti ali korpu je malo teze naci u ovako kratkom vremenu (u nedelju mora da bude spreman auto) , pojuricu sutra negde ali ako neko ima korpu od hgt-a , stila 1.8 ili 1.9 jtd nek javne

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekako smo se snasli i odradjena je ta famozna lamela, pojacan je potisak i sve sto treba posto je naglaseno da se auto tera pun gas :D

 

montaza je obavljena u noci izmedju subote i nedelje posto je testiranje zakazano za nedelju uvece :D

 

sve je spremno kao i moj neumorni kolega igor za kog slobodno mogu da tvrdim da je jedan od najboljih mehanicara u drzavi

 

lamela_nova.jpg lamela_igor.jpg

 

dosla je i ta nedelja uvece i resili smo da se oprobamo protiv jednog poprilicno brzog momka i njegovog jos brzeg auta, necemo imenovati ali ko prati desavanja zna dobro o kome se radi :D

 

 

uzivajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.8 16v, a nije mnogo ni presao, jel tako Dragance? :)

Nego htedoh te pitati kada ti je rodjendan...na ovako nesto sam mislio... :D

image.jpg
 

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...