Jump to content
FAS Goran
DRAGANCE

The ''KGT'' project 2015

Recommended Posts

Ide vrhunski al zato fenjeri slabi skroz. Ništa se ne vidi..

Edited by diskusija

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos jedno odmeravanje "ko ima veci" :D

 

u pitanju je honda civic kockica radjena u jednoj tjunerskoj kuci kod nas :D, na valjcima je izbacila 196 ks, naravno masina je sa turbo punjacem , nije nam zadala neke vece muke , KGT je i ovaj put ispunio sva ocekivanja, NITRO jos uvek ne koristim ali cim nabavim dizne ..... kukuuuuuu , inace ni slikovi nisu montirani pa imam problema prilikom saltanja u drugu, auto poludi i seta kao lud pa moram malo da popustam gas, verujem da ce punto biti dosta agresivniji i pomalo brzi cim resim to :D

 

Edited by DRAGANCE

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozio je ivan (puki), ne znam kod koga je sad, nekoliko motora je tu promenjeno, izmedju ostalih i 1.4 turbo, voleo bi da se probam sa njim ali koliko sam nacuo ,,,, nije nesto posebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draganče sa kim si ti odmeravao ko ima veći,ja ovde vidim samo tvoju aždaju?Od Honde ni H ne ostade,svaka čast ide..... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za projekat, ako gresim ispravi me jel si dobio aleksu i njegovu 106 sa ukupno jedva 500kg i azdajom ispod haube? Mislio sam na ovaj prvi klip :) Inace moj drugar vozi onu zutu lanciju verovatno znas na koga mislim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksin auto je laksi od mog punta, i ima malo vise konja, zaista su svi, ukljucujuci i mene bili iznenadjeni kad sam ga dobio obe trke,,,,, njemu svaka cast, vozi za sve pare, srcan je i ne odbija trkanje i sa tri puta jacim automobilima, koliko ja znam auto mu spada medju najbrze atmosferce u ovom nasem ulicnom "letecem cirkusu" ,,,,, obecao mi je da ce preko zime raditi na autu i prolece docekati spreman za revans :) ,,, sjajan momak u svakom slucaju ..... kao i Miljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksa ima 680kg zadnji put koliko ja znam. Mene je dobio u prvoj ima slikove pa samo izleti sa tom kilazom plus ja promasio drugu. Sad u nedelju opet da se probamo. Miljanova lancia ide lepo samo je teska. Ja sam ga sa sivom A3 1.8T dobio bez problema. Sad prosle nedelje cak i u prvoj izletim ispred njega, a on ima LSD u menjacu. A ovo tvoje cudo ide za sve pare. Jel dolazis gore na novu lokaciju ili samo knauf?

Edited by DraganUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksa mi bas skoro rece da ima 670 kg, sto je manje nego moj auto ... slikove imam ali ih nisam koristio, aleksa ih je imao i na trci samnom ali sam ga od samog starta pa do kraja dobijao

 

 

Na "grande" otvaranju nove lokacije nisam bio jer su tad pocele hladnoce i nisam racunao da ce doci onoliko ljudi, jbg ,,,, prosli put mi procurelo grejanje u kuci pa sam se jebavao sa tim a na sledece bi trebalo da dodjem ako ne bude neko bas shit vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako je bilo nenormalno hladno, ipak sam resio da odem, KGT je jos jednom pokazao da je nanadjebiv :D, bice snimaka a zasad samo jedna slikica da dignemo prasinu :D

 

kgt_vs_bmw.jpg
Edited by DRAGANCE

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodje i usce 2016, tokom zime sam imao mali peh na autu koji je debelo usporio radove i malo sam izgubio volju, auto je cele zime prespavao a prolece je samo par puta upaljen, najava za 402 na uscu mi je malo digla volju za rad , generalno auto je bio ispravan i samo se cekao dan trke....

 

dodje i on, sa jos par drugara (ucesnika) krecem ka uscu oko 8 ujutru, iskljucujemo se kod intera i u jednom momentu auto pocinje jako lose da radi i da se ceo trese, bes, ludilo i nervoza .... ali u svakom slucaju radi i ide, prva voznja i jako lose vreme auta, nesto malo preko 16 sekundi, problem je idalje prisutan , sledeca voznja, 15.4 sek ..... nisam zadovoljan, odlucujem se za klasu 16 i odmah prvu trku gubim od svog dobrog drugara .... sta sad .... idemo u garazu i trazimo problem .... dosli smo kuci oko 22h , jako umorni i nevoljni, proveravamo svecice .... vidi se da je malo slabija smesa ... ok, moze da prodje, cisto sumnjam da je zbog toga toliko losije isao .....

 

skidamo dizne , bilo je tu malo prljavstine ali nista strasno, menjamo rezervoar i to je to, nemamo vise snage za rad, ko ga jebe, vozicu 16 opet sutra .....

 

nedelja, drugi dan trke, auto opet zeza ali teram ga kao da sam ga ukrao, vreme je 15.2 u jednom momentu uspevam da odvozam 14.9 .... opet nisam zadovoljan posto je auto pravio veliku razliku u vremenima, od 14.9 do 16.8 .... opet se odlucujem za klasu 16 i trka krece ........

 

uspevam da uzmem prvo mesto :)

sta reci ... zadovoljan jedam ali prezadovoljan nisam ..... uskoro ce opet usce da se vozi pa ce auto biti spreman za neke nize klase

 

u svakom slucaju je otislo 4 pehara u ruke nase ekipe :)

 

 

13606591_611527149029221_2854922490448768446_n.jpg

13620981_10208771368454056_745734229923702643_n.jpg

13645138_611527609029175_5952598082163363042_n.jpg

usce vrh.jpg

13620786_10208697743034510_7748999438619615054_n.jpg

13654310_1344655252228711_1715416053545594033_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...