Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Skuplji i strožiji tehnički pregled vozila - stupio na snagu

Recommended Posts

Isto pozitivno iskustvo sa TAMS Misić na Mirijevu, uvek korektni, brzi, sve provere... Menjao sam svojevremeno na Bravou ručnu, Goran mi je rekao da dođem na kontrolni pregled posle xx km, u međuvremenu radio registraciju, našli mi odstupanje u granicama normale i rekli da dođem opet posle kontrole. Bio kod Gorana na kontroli, rekao šta su mi našli na tehničkom, čovek podesio, ja svratio na TP, ponovo na valjke, izmerili, častio za kafu, sve u najboljem redu. Preporučio sam ih i drugarima, svi imaju jako pozitivna iskustva! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Henex u Beogradu na padini,kazu da ne mogu da prodjem zbog stikera i naprsnuca pored stikera. Neko me je udario na parkingu i naprsao mi je branik uz slomljenu resetku gde je znak. Resetku sam kupio novu a to parce branika sam vratio nazad i zalepio super lepkom koji je pobeleo. Vidi se da ne fali parce ali ne daju. Ima da zamazem to belo od super lepka crnom farbom i teram kod drugog na tehnicki. Godinama sam registrovao kod njih jer su mi 50m od zgrade ali me vise nikad nece videti.

 

 

20181013_154954.jpg

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Henex u Beogradu na padini,kazu da ne mogu da prodjem zbog stikera i naprsnuca pored stikera. Neko me je udario na parkingu i naprsao mi je branik uz slomljenu resetku gde je znak. Resetku sam kupio novu a to parce branika sam vratio nazad i zalepio super lepkom koji je pobeleo. Vidi se da ne fali parce ali ne daju. Ima da zamazem to belo od super lepka crnom farbom i teram kod drugog na tehnicki. Godinama sam registrovao kod njih jer su mi 50m od zgrade ali me vise nikad nece videti.
 
 
20181013_154954.thumb.jpg.fa0dbd60e5cfb6a5006a5134d0d2a626.jpg
Ti na padini su analni ali zbog svega. Ni mene nisu hteli pustiti zbog poglopca prskalice

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi..ne znam ima li neko iskustva..ali ako imate neke probleme..probajte sa auto centrom krug. U jerkovicu. Možda je nekom daleko..ali kome nije,eto.. mislim da se ne vataju za gluposti.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cekaj sad...da li su oni realni?? Bar 70% automobila u Beogradu je cuknuto...po njima znaci nijedan od tih ne moze da prodje. Sta nam rade vise...posle se cude sto Srbi sve vise odlaze u inostranstvo??!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Dr. Tuborg said:

Henex u Beogradu na padini,kazu da ne mogu da prodjem zbog stikera i naprsnuca pored stikera. Neko me je udario na parkingu i naprsao mi je branik uz slomljenu resetku gde je znak. Resetku sam kupio novu a to parce branika sam vratio nazad i zalepio super lepkom koji je pobeleo. Vidi se da ne fali parce ali ne daju. Ima da zamazem to belo od super lepka crnom farbom i teram kod drugog na tehnicki. Godinama sam registrovao kod njih jer su mi 50m od zgrade ali me vise nikad nece videti.

 

 

20181013_154954.jpg

 

Ne moze ako si autobot ali moze ako si Vucicev bot :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta ih boli koji znak imaš? O debila. Pa da, blutek Auto i Henex su ista firma ako se ne varam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas prošao tehnički....crkao mi abs i svetli mi lampica,pitam kontrolora jel to problem,čovek kaže ne sekiraj se...kako je slikao jbm li ga,ali eto prošao...
Kaže nije skoro video tako dobrog punta(ja se u sebi pitam kakvi li oni drugi )....
Nemaju ljudi love,neki su bahati...
Platio 2450rsd pregled.
Posle me cimali u MUPu što sam menjao adresu,pa izbili još 1410rsd za novu saobraćajnu,pa me vratili na tehnički zato što nisu upisali boju i pogonsko gorivo...
Počeo u 07h,završio u 14h...
Nije mi jasno zašto menjaju celu saobraćajnu kad postoji čip na kartici saobraćajne...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sija airbag al sam ja trakom prelepio..
Meni i nalepnicu i polisu na tehnickom dali, bilo gotovo za 1h ali im se pokvario stampac pa sam cekao pola sata da otklone kvar... A 3000 je tehnicki...

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, neshtry said:


Nije mi jasno zašto menjaju celu saobraćajnu kad postoji čip na kartici saobraćajne...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 

Iz dva razloga...

Prvi: jer im se može!:rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih rekao da je samo zato!

Dikodiranje čipa sa pravim hardverom je posao od 15 minuta...u najgorem slučaju...

....u sali za LK!

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije logicno da se najpromenljiviji i najcesce menjani podatak stampa na samoj plastici, pored "zivog" cipa? Posle silnih ujdurmi sa tablicama i slovnim oznakama, ovo mu jos dodje kao odlicno resenje :lol: . Salu na stranu, isto je i mene sacekalo pre neku godinu, posle kupovine nekretnine - identicno razmisljamo, kao i vecina racionalnih ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem u subotu,u KIA salon,na probnu vožnju,ću gu pozdravim!

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene baja sa tehničkog pitao jel imam prvu pomoć..Ja reko imam al ne našu nego Švajcarsku.Juče dok sam čistio kola aj da pogledam šta sve ima unutra..Ima više nego ona naša bangava al jbg nije po našem standardu..Mora rok da piše i ostale gluposti..

Edited by kreator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Crni sine, beži od tih Sotona kosookih!
Došla mi komšinica iz USA,hoće da kupi ili i30 ili ceed sw sa automatskim,ja ih samo vozim...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...