Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Skuplji i strožiji tehnički pregled vozila - stupio na snagu

Recommended Posts

@Woodoo

Nisam pitao za ime, nista mi ne bih znacilo. Informacija je pouzdana 100%, ovo mi je ispricao rodjak koji je saobracajni vestak, ima svoju autoskolu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbm. ja tom coveku sve zivo a i mrtvo koji je ovo osmislio - to je  :devil: evo i to javno , ovo je samo jebacna naroda i nista vise (sa kojom platom da odrzavas auto) pa niko nije lud da stavi 2-3 dece u neki krs bez kocnica ............... jbn. i drkava zemlja u kojoj pojedinac moze da jebe u dupe masu a svi cute (izgleda da mi to volimo kad su nas i turci karali 500 god.) ............. toliko o tome. ko moze i treba da ode odavde u tri lepe picke materine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, neshtry said:
Mogu xenoni ali moraju na ispitivanje u CMV AMSS!

Gde si video to? Link, cene? Nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to atestiras xenone, auspuh, vece tockove, zatamnjena stakla,kuku i moze da se registruje :) taman registracija oko 100000 i 2 meseca zaebancije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo kod proizvođača za dozvolu za popravku,pa namestiš,pa u amss po potvrdu...najmanje 200€ da bude legalno...

Ali može,nije da ne može...

Ja se spremio da skinem kuku, i slučajno pogledam papire i prošla kod amss...happy days!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/16/2018 at 11:56 PM, notalone said:

Ako nisu videli ,jos uvek nije kasno da ga prijavimo pa da na .ebe!;)

Nećemo nikog cinkariti. Ja samo rekoh da je taj nešto preskočio.

7 hours ago, neshtry said:

Mogu xenoni ali moraju na ispitivanje u CMV AMSS!

Nemoj zaboraviti i prskalice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod naknadnog ugrađivanja ne verujem da moraju prskalice.To samo kod fabrike,da ne bi išao na ispitivanje...

Kod aftermarket xenona,AMSS odlučuje

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo svežih informacija. Obzirom da se bliži registracija,odem do tehničkog da se raspitam šta eventualno ne zadovoljava propise. Rekoše sledeće : gume (točkovi) isključivo fabrički propisane dimenzije; led dnevna svetla samo fabrička,ostalo mora da se skine;auspuh fabrički;bočni vetrobrani se smatraju prepravkom,takodje moraju da se skinu;prva pomoć u roku važenja. Atesti za plin,folije na staklima obavezni..

3 hours ago, bole-stilo.jtd said:

jbm. ja tom coveku sve zivo a i mrtvo koji je ovo osmislio - to je  :devil: evo i to javno , ovo je samo jebacna naroda i nista vise (sa kojom platom da odrzavas auto) pa niko nije lud da stavi 2-3 dece u neki krs bez kocnica ............... jbn. i drkava zemlja u kojoj pojedinac moze da jebe u dupe masu a svi cute (izgleda da mi to volimo kad su nas i turci karali 500 god.) ............. toliko o tome. ko moze i treba da ode odavde u tri lepe picke materine.

Kolega, u potpunosti podržavam i sve im napredno j...m

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta bi rekli u ams ako bih isao da atestiram bočne vetrobrane?

 

Ja moje zalepio, nerviralo me lupanje stakla o metal onaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bucke1 said:
Evo svežih informacija. Obzirom da se bliži registracija,odem do tehničkog da se raspitam šta eventualno ne zadovoljava propise. Rekoše sledeće : gume (točkovi) isključivo fabrički propisane dimenzije; led dnevna svetla samo fabrička,ostalo mora da se skine;auspuh fabrički;bočni vetrobrani se smatraju prepravkom,takodje moraju da se skinu;prva pomoć u roku važenja. Atesti za plin,folije na staklima obavezni..
Kolega, u potpunosti podržavam i sve im napredno j...m

 

Aj i ja da se pridruzim u jbnju...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasa Marea ima aftermarket xenone i nisu pravili problem, doduse znam ljude sa tehnickog. Ali sam zato morao patrljak od zadnjeg brisaca da postavim pozadi jer bi se na slikama videlo da ga nema. Nisam ga postavljao zbog nekoliko pokusaja kradje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bucke1 said:
Evo svežih informacija. Obzirom da se bliži registracija,odem do tehničkog da se raspitam šta eventualno ne zadovoljava propise. Rekoše sledeće : gume (točkovi) isključivo fabrički propisane dimenzije; led dnevna svetla samo fabrička,ostalo mora da se skine;auspuh fabrički;bočni vetrobrani se smatraju prepravkom,takodje moraju da se skinu;prva pomoć u roku važenja. Atesti za plin,folije na staklima obavezni..
Kolega, u potpunosti podržavam i sve im napredno j...m

 

Oni u MUP kažu da estetitika nije važna i da dimenzija točkova mora odgovarati okretanju točkova od punog levog do punog desnog bez ometanja.Imaju spisak dimenzija svih točkova za dati model.
Moj ti je predlog da proveriš kod drugih za te ne zeznu,ili da prijaviš MUPu ako nisi zadovoljan kontrolorom.
Ne vidim kakve veze ima nadgradnja na prozoru sa bezbednošću saobraćaja

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tema je extra...svodi se na isti gnev...oko cene goriva....toliko od bokije.... dokazanog sns coveka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj...otkrij nam svoja saznanja, da bude bar neka korist od tebe... 

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam koristan sebi.a vi sto ste ''popusili'' i cene goriva i sad glabate tehnicki pregled...nek vam bog u pomoci...

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/17/2018 at 11:59 PM, bokija said:

ja sam koristan sebi.a vi sto ste ''popusili'' i cene goriva i sad glabate tehnicki pregled...nek vam bog u pomoci...

Realno, što jes - jes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/17/2018 at 11:44 PM, neshtry said:
 Ne vidim kakve veze ima nadgradnja na prozoru sa bezbednošću saobraćaja


Pa nije da nema, zbog načina na koji je fiksirano na auto. Da l' je taj neko ubacivao žabice, da l' je lepak dobar...
Kao neko kome je pre 25 godina obrvica sa Golfa pukla i otpala sa auta, a pritom odletela u suprotnu traku auto-puta kod SC na drugi auto, imam razumevanja za to što se gledaju bočni vetrobrani, dodatni spojleri itd.
Zamisli da nekom ispred tebe otpadne taj vetrobran i spuca te direktno u šoferku.

Sad će nekom možda da zvuči i da s*erem preterano, ali ima logike

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...