Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Skuplji i strožiji tehnički pregled vozila - stupio na snagu

Recommended Posts

Zezam se naravno...Bio tako slučaj jedan,pa posle prošao...kontrolori!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast tom liku na hrabrosti da pokuša :), jer takva pločica (kad primete razliku u broju šasije na njoj i u papirima auta), je dovoljan razlog da auto ode na još ozbiljniji pregled od tehničkog, plus da se dobije krivična prijava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma,pa politika...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mene zanima kakvi su to svemirski retrovizori

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Pametni :) pola opisa o njima.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dr mr. I odma da se naglasi, da ko ne zna sta je alcantra da ga ne zivka.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
...mislim da bi trebao da kontaktiras ovlašćenog uvoznika za Fiat, ako se ne varam, pločica se može poručiti, proveri. 

 

 

 

Sreo tipa što voza tog Punto Vana,na dečijem igralištu malopre...Caka je da pločicu možeš da naručiš samo preko italijanskog korisničkog servisa...

Kad nas drugačije funkcioniše:

pre tehničkog odeš i saznaš šta je kontrolori traže,ima dve verzije papira koje Fiat Srbija izdaje u te svrhe.Jedan je neka potvrda i sadrži samo potvrdu da je vin odgovarajući za to vozilo,odnosno da je identitet tog vozila i vina verodostojan i to košta 25€

Ima i drugi dokument,taj je dosta detaljniji i taj košta 65€.

Kada ustanovite koji vam treba pozovete FIAT Srbija na

0800 342800 i oni vam objasne kako da dođete do tog dokumenta.

Naravno postoji i teoretska šansa da vam izdaju original pločicu,cenu ne zna,ali kalkuliše da nije manje od 200€.Dosta automobila pretrpi štetu na prednjem delu i u zameni delova limarije na postave pločicu nazad...

Eto ako nekome može da pomogne...

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažem ja,sada će da se natempiraju na kameru i sve što se ne slika moći će da prođe u zavisnosti od kontrolora....
Bar će fizički biti prisutni.


Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Bingodalton said:

Evo prodaje se Ford Mondeo na nasim oglasima sa ovakvim gumama: 

Vidim da ima šveCke tablice a tamo je u zimskom periodu dozvoljeno voziti sa ovakvim pneumaticima, tačnije skoro pa svi voze tako. E sad ovde ko bude kupio moraće da ih skine ako hoće da vozi auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio ja da pitam za tehnicki tamo gde ga radim. Kazem sire mi gume za 1cm, on gleda i kaze ma nemas brige. Jedino ako mi ne cese negde pa meni smeta.
Za auspuh me pitao jel fabricki (video sam kraj lonca), to sam potvrdio i da nemam kat.
Stakla zadnja fabricki zatamnjena pogledao oznake i kaze nemas brige nikakve.
Za belezenje kilometraze i ono 2 puta godisnje kaze nema sanse, ovo su napravili i uboli, nece dalje zakerati.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze on to da zna, sutra ovi iz drzave mogu da donesu odluku da 3 puta bude tehnicki. Vec se dugo spominje taj tehnicki 2 puta sa je vrlo moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da se vade ovi spajkovi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Ispašće mu sami ti spajkovi kad naleti na par udarnih rupa, i to već na putu do tehničkog pregleda.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11.8.2018. at 10:33 AM, dach@ said:

Zar nije za plin kao i za dizele u sledeće 3 god.da se sve reguliše 

Ma kakvi, plin odavno mora da bude atestiran za registraciju, a ono je bilo neko muvanje. Džaba novi propisi, Srbija je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plin,folije i kuke moraju da budu atestirane,odnosno,plin upisan u saobraćajnu.Za kuku ne znam,meni piše u uverenju o ispitivanju pri uvozu da je kuka fabrička i da je vučno vozilo...
cbc082c1e31d424b9a8c6d91abd947ab.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam AMSS tehnički pre neki dan, ako je kuka upisana u rešenju od ABS-a ok je, ali je potrebno imati papir (rešenje) iako oni proveravaju u sistemu.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...