Jump to content
FAS Goran
sashicus

P ili M: Ford Focus 1.8 tddi 2002.

Recommended Posts

Dobro bre ne napadajte čoveka tako agresivno, nije rekao da će Golfa da kupi :)

I ja mislim da za te pare može da se nađe solidan Stilo tog godišta.

Ako ništa drugo, makar je lepši :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi sta vam je, ja ostajem pri libri, ovo je za roditelja :) palio je kao lutka, odradjeni servisi, sredjen trap, perfektan. 2100 eura, malo kilovata, zaboravio sam koliko.. Gledali smo i stilove, bez 2,5k eura nena kasvetan. Sve sto smo nasli za dve i nesto su kante. O librama da ne pricam, njih vec pratim redovno i znam kakve su cene. Videcemo za dan-dva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno svako popodne :) zovi kad treba.

Tatko kaparisao palia :| ja sam ga na blic video, a on kaze da je ODLiCAN :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nateraces me da dodjem na skup da procenis moju lybru... Bas me zanima kpje moja mane ima, pisto sam je platio ispod cene, po vama, prosecne Lybre... Jedino oprema sto je slabija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad kazi tatku da krece iranka sa delovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve!

Auto je pravljen za Brazilsko trziste ja mislim,tako da ovde sigurno nema sve da se nadje.

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor, delovi motora, turbo, menjač, kvačilo itd sigurno deli sa ostalim Fiat modelima.

Karoserija, vešanje, enterijer i te neke finese bi mogle biti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo me plasite sa tim delovima sada, ali... Nadam se da ce sve biti OK. Motor je isti, trapove vec tradicionalno sredjujem kod trapadzije...

Marko,

Nateraces me da dodjem na skup da procenis moju lybru... Bas me zanima kpje moja mane ima, pisto sam je platio ispod cene, po vama, prosecne Lybre... Jedino oprema sto je slabija.

Ne mora da znaci da ima mane, da me ne shvatis pogresno, ja kad sam kupovao gkedao sam da bude minimum lx paket. Znaci ti kad bi dodao mf volan, kad bi dodao bose, kad bi kupio origi felne...kad odradis servise i dokrpis par sitnica dolazis do cifre one skuplje libre...+ ako hoces estetski onda izguljene komande klime, papucice... Sve to kosta a nretko se tesko i nalazi. Tako sam ja ocu prepustio potragu za drugim autom, ali sam sudelovao, stilici su usli u obzir ali za novac koji je planiran-nema, a da ispunjava neke od uslova, a to su: klima, karavan, dizel, solidno stanje... Palio je iskocio slucajno, pa videcemo, nadam se da dobije svoju temu pa da diskutujemo dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar vozi Palija vec tri godine - prezadovoljan je autom. Što se tiče održavanja - nije imao nista vanredno i sa cenama je u rangu sa Puntom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nateraces me da dodjem na skup da procenis moju lybru... Bas me zanima kpje moja mane ima, pisto sam je platio ispod cene, po vama, prosecne Lybre... Jedino oprema sto je slabija.

Ne mora da znaci da ima mane, da me ne shvatis pogresno, ja kad sam kupovao gkedao sam da bude minimum lx paket. Znaci ti kad bi dodao mf volan, kad bi dodao bose, kad bi kupio origi felne...kad odradis servise i dokrpis par sitnica dolazis do cifre one skuplje libre...+ ako hoces estetski onda izguljene komande klime, papucice... Sve to kosta a nretko se tesko i nalazi. :)

MF volan je 40-50e, KOMPLET BOSE sa cd sarzerom je 80e, felne 120-130e. Ukupno 250e. 

Moje felne i volan vrede oko 100evra. Znaci do neke srednje opreme dolazim za 150ak evra. 

Auto sam platio 1900evra, sa ovim dodacima bi me izasao na 2050e, od toga oduzmes katalizator 170evra, i opet dolazim na cifru od 1900evra.

Veliki servis je odradjen kad je uvezen u Junu 2013godine, od tada je presao 20-30 000km. Trebao bi da zamenim gumice balans stangli, i to nista vise, trenutno.

Komande klime mi jesu izguljene, ne sve ali 3,4 dugmeta, ima na oglasima dosta ovih "uredjaja" sa ocivanim komandama za 15-20evra.

Untitled.jpg

Sto se papucica tice, nisu mi nove, ali nisu ni izguljene mnogo...

Untitled.jpg

 

Od sitnica mi treba plastika na pragu gepeka, ona ne moze da bude vise od 500-600dinara, i polomljen mi onaj otvor za ventilaciju izmedju sedista, za pozadi. Kod Rase sa foruma cu uzeti taj otvor, u kompletu sa prednja dva za 1000dinara. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, nemas brige oko Palia, drugar jedan vec 10ak godina vozi, obavlja servise, prosle godine je veliki servis odradio i kaze prezadovoljan je autom. Inace, ja sam jednom seo u njega, isprobao, veoma zivahan autic! Valjda je lagana karoserija, a snazan motor. Uglavnom srecno vam bilo i da nagurate u njega par stotina k km :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala delakroa, nadam se da ce sve biti OK, kao i svaki auto i palio ima vrline i mane. Da, lepo kazes, prednost mu je oblik karoserije, ima finu aerodinamiku, uzak je, lagan, jak motor, rasterecen i sve to utice na malu potrosnju. A i zbog malo konja registracija je podnosljiva. Evo teme, ako nisi video ;)

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/68571-palio/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...