Jump to content
FAS Goran
@bane@

Gde ste bili u vojsci? Utisci, smešni događaji...

Recommended Posts

znači srušeni Bubanjski heroji? :thumbdown:  u Filip Kljajić smo išli na ručak,i kupanje :) Ostao mi Niš u lepom sećanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam da vise ne radi ni Joca i Nena... mozda nisam objektivan zbog lose vojnicke hrane, al mislim da je najbolji rostilj koji sam u zivotu jeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Septembar 96/97, 3 meseca nastavni centar RV PVO Sombor, vezista-relejac, zatim prekomanda mesec dana Batajnica pa iz Bataje u Sremcicu (u sumu) do kraja vojnog roka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam da vise ne radi ni Joca i Nena... mozda nisam objektivan zbog lose vojnicke hrane, al mislim da je najbolji rostilj koji sam u zivotu jeo.

daaaa,Joca Štroka :guitar: za vojsku nešto jeftinije pljeske,a doooobre,i Moravac pored,u to vreme 04-05 god. 80 dinara neka ogromna pljeska pa je preseče na pola i stavi u dve lepinje,haos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam da vise ne radi ni Joca i Nena... mozda nisam objektivan zbog lose vojnicke hrane, al mislim da je najbolji rostilj koji sam u zivotu jeo.

Ne radi vise. Joca je pokojan.

A uzeo neko drugi i sad se zove Zoki i Nena, ali nije to to vise. Nekad je bio najrostilj ko Joce i Nene, sad bukvalno i da nema gde kvalitetnu pljesku da pojedes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, pokojan kazes :D

Cudno ali istinito da u Nisu nema dobrog rostilja nigde...ma nikad ga nije ni bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno je mislio na micu stroku kafana na bubanj ispod semafori,ona jos radi,joca i nena propali pa joca umro i onda je prodato koliko sam cuo.

Ako hoces dobre pljeskavice idi kod paju na trosarinu ili jedno kafance preko puta vojne bolnice,za ostali rostilj tu i tamo isto mnogo dobre kobasice ima u g.han.

A vi u Prokuplje imate dobar rostilj uff u avliju izlazi 80% prokuplje za drugi ne znate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De bre u Avliju!? Tamo se ne jede, nemoj nikako. Tamo samo vikendom terevenke, muzika i da se pije inace se ne ide na klopu. Ima bas dosta dobrih kafana za klopu, ima i dobrog rostilja po b.hranama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeo sam kod tog Zokija i Nene ako je to ono na nekoj glavnijoj ulici a prekoputa neki soliteri. Jeo neku punjenu pljeskavicu i neku kobasicu smotanu u puž. Iskreno - blagi užas a neki me Vaš sugrađanin poslao uz "… to ti naj roštilj u Niš…"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno je mislio na micu stroku kafana na bubanj ispod semafori,ona jos radi,

 

jeste Mića,greška,znam da je imao i restoran malo dalje sve fino,a ovde kafančuga ona najgora,ali zato pljeske.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj te opravio :D hahahaha :D

Mico sad nema, ali bilo je nekad! Pikant pljeska, kod Joce na okretnicu na trosku, kod Goluba... to pricam za brze hrane, a kafane i dan danas ima dobre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2002-2003 Svilajnac septembarska klasa,posle prekomanda Leskovac Cvoriste veza u centru,pa na objekat 10km iznad Vranja na planini 6 meseci,tih 6 meseci ko u hotelu,a napolju samo suma,suma,suma,bez civilizacije,od decembra do  maja sneg metar ipo,napolje uopste nisam izlazio!U Svilajncu bese fino,malo maltretiranja ali ostalo mi u dobrom secanju,puno kafica za onako malo mesto,pogotovo konobarica u kafeu Moskva koja me jednom bese treznila,spavao sam u separeu ko zaklan 3 sata,ovi moji se ubedarili da sam gotov,ali i to prodje,vreme leti pa se sve zaboravi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore iznad Vranje,objekat Kitka valjda je nekad bio telekomov objekat pa su ga gadjali,srusili antenu posle ga je vojska preuzela!Fino mesto za odmor,haha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Septembar 2003. Bela Crkva pa prekomanda u Beograd gde sam vozio uglavnom sam sebe, a ređe i po nekog majora, ppukovnika ili pukovnika. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam moje vec opisao u drugoj temi, ali pred bombardovanje, na regrutaciji dobio ABHO, Krusevac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio u Nisu,ali u ovom veku.

Bombardovana kasarna Mia Stanimirovic.Ponosni plavac ili ti pvo.Od dogadjaja mogu samo reci da sam bio zadnja klasa od 12 meseci.

i ja sam bio u ovoj kasarni,druga klasa od devet meseci,bio sam u ceti mehanizovane pesadije

bio sam u cuvenoj 211 oklopnoj brigadi

mi smo temo mozda i videli :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon zavrsene Vise skole 2007. dobrovljno sam se  prijavio za regrutaciju. U Nisu zavrsim sve preglede, sve OK i na kraju me odbiju zbog 3 kg manjka. :laughing: Vojnu knjizicu dobio, napisali privremeno nesposoban na godinu dana. :D Sledece godine posalju oni poziv, ja lepo odem i odnesem potvrdu sa fakulteta. Kad sam ja hteo dobrovoljno da odem, odbili su me tako da sam nastavio sa skolovanjem, upisao fax i posle toga su ukinuli sluzenje vojnog roka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...