Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kriza srednjih godina: muškarci kupuju sportske, žene praktične automobile :)

Recommended Posts

Ma u persun I ovi novinari. Pojma nemaju. Koja kriza srednjih godina. Stvar je u tome sto tek u nekim srednjim godinama (u normalnim uslovima) skupis dovoljno kinte da si priustis sportski auto o kome sanjas jos od 15-te godine...

 

A kod nas ni to ne vazi. Kod nas je uglavnom vrh ako skupimo kintu za Mujtijet, stagod, ili kojeg vagenovca (ko voli)... 

 

Eto recimo ja bih sad da vozim Tesla auto. Ako nekad I slucajno skupim kintu za tako nesto (sanse su 0.000005%), da li ce to tada znaciti da je nastupila kriza srednjih godina...

 

BS, sto bi rekli na stranim forumima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista automobila u kojima žene vole da vide muškarce

 

porsche t 222.jpg

 

Kada bi pitali muškarce za omiljeni automobil, verovatno bi naišli na određeni uzorak. Većina njih bi govorila o ceni i brzini. Ali moguće je da se ženama njihov izbor ne bi dopao. Naime, istraživanja pokazuju da žene muškarce koji se razbacuju novcem ne vide kao dugoročne partnere jer ih vide kao manje pouzdane, razmetljive i promiskuitetne. To ne znači da žene ne vole luksuzne automobile. Ne zahtevaju Ferrarije, ali neki od automobila sa liste bi mogli pomoći muškarcima da ih žene primete:

  • Porsche Boxster
  • BMW Z4
  • Audi TT
  • Audi A5 Cabrio
  • Hyundai Veloster
  • Maserati Gran Turismo
  • Porsche 911
  • Nissan 370Z
  • Jaguar E-Type
  • Mercedes S Klase
  • Range Rover

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko pita žene, a i te žene ne bi pored sebe.

Ja bih ovako nešto to za mene, a žene, boli me baš jbg, prodao sam bubu za te stvari pa me sada vuče...

Kako kine turbo uhmmm

 

 

 

Послато уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, bit said:

Ma ko pita žene

Negde procitah podatak da na 80% kupovina novih automobila u svetu uticaja imaju zene ;) . Imali smo i ovde na forumu primera :stuart: .

Kao i da su u najvecoj meri upravo one zasluzne za ovu (nadam se prolaznu) ekspanziju pomodarstva u vidu crossovera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

80% je sigurno, ako bih sudio po svojoj uzoj okolini, bilo bi i vise :D:D:D  

 

I ne samo za trend pomodarstva u vidu krosovera, nego i za trend potpunog zanemarivanja mehanike, i maksimalno posvecivanje paznje ekranima, dugmicima, kamerama, senzorima, itd... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda kod onih koji kupuju nove automobile u društvima gde su žene Bog i batina, pa ti još i momka svog petkom naveče dok ti TV gledaš dovede...

Ne znam šta pričate, moja vozi šta ja odaberem, kako je kod vas to vi najbolje znate.

 nema to veze sa kros overima, imaš gomilu tj većinu žena međ muškarcima malo samo pritisneš ŽENA. Nisam šovinista ima s druge strane žena koje su tvrđe od većine tih takozvanih muškaraca.

I u ostalom šta fali k ml Tim Kross overima može u šumu može na put..

Ovo nisko zapinje svuda, ne zviždi na auto putu, ali ovo visoko prolazili.

Послато уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2.9.2019. at 9:21 PM, neshaoct said:

 

...neki od automobila sa liste bi mogli pomoći muškarcima da ih žene primete:

  • Porsche Boxster
  • BMW Z4
  • Audi TT
  • Audi A5 Cabrio
  • Hyundai Veloster - :blink:
  • Maserati Gran Turismo
  • Porsche 911
  • Nissan 370Z
  • Jaguar E-Type
  • Mercedes S Klase
  • Range Rover

 

Niko ovo nije primetio?!?  Sram vas bilo, ne čitate nešine tekstove  :lol:

 

Iako se MENI Veloster stvarno sviđa i ozbiljno sam planirao kupovinu dok me žena nije zahebala, definitivno je na ovoj listi debelo uljez... Kojoj se bre ženi sviđa Veloster, koja je uopšte videla i zna šta je Veloster pored ovih ostalih zveri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veloster? Korejsko govno sa 3 vrata i gay alusili motorima??? Odvratan je, fuj.

Ae da kažemo da je dobar dok je nov, a posle 100-150000 kreće igranka. Mrzim KIA i Hyndai, M R Z I M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji je i Veloster koji sasvim ok izgleda nego BMW Z4 koji je takođe na listi :sick: Ali dobro, ja bih na listu dodala Giuliu, Ghibli, Ferrari 458, stare Mustange, Camaro i Corvettu sa početka 70-ih... Od "džipova" što bi žene rekle Stelvio i Levante :lol: Moj spisak ne bi stao na Forum :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koji Z4, to krimosi kupuju švalerkama.

Ja bih sebi uzeo Golf 4 R32, pa ga nabudžio sa 2 turba na 600ks barem, eto ne bih se bunio. Može i Golf 5 R32, mada je mk4 ekskluziva.

Ili neki Audi S2 2.2 turbo, nije problem, može i neki BMW e34...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebe mi se za dame, žene, devojke, devojčice. Nisam u tom fazonu.

P.S.

Mož da pričaš šta oćeš, al Era Ojdanić vozi Golf 5 R32 :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahah, jao da vam ispričam, pošto sam verovatno stariji od mnogih ovde.

Tužna epizoda iz mog detinjstva :lol: Keva je bila direktor doma kulture u Opovu negde 1984-1985, pa je u njenu nadležnost spadala i kako da kažem, organizacija koncerata "pevača", pa je tako nastupao i Era. Nažalost, na tom koncertu sam bio i ja, iako prezirem narodnjake, valjda nisu imali kome da uvale decu, pa su poveli sestru i mene. E sada, u mojoj ulici živi Blaga špengler (limar, pravi oluke), koji se odvajkada bavi i bodi bildingom. I sede ti u prvom redu Blaga i njegova supruga, koja je lepa žena, a Era joj sve podmiguje sa bine i krevelji se, valjda je i sišao dole u publiku. I šta će čovek, Blagi se smučilo, pa je Eru lepo uvatio za revere, digao od zemlje i lepo mu objasnio da nije lepo to što radi. A Era samo mlatara nogicama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobijem gorušicu kada naletim na ovaj Paparazzo Lov. :sick: :lol: 

 

Što se Golfa tiče, jedino što mi se sviđa da ima veze sa Golfom je ona staaaara reklama sa babom koja divlja po ulicama :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...