Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da se vratimo na alfu :harhar:

Lepa je boja, ali enterijer mi je vrh! Svaka cast na ovom, ali i na prethodnom autu :unworthy:

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo napunila 14 godina,kod mene pet i malko vise...znaju je drugari od ispred Intera,vidimo se cim otopli

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg

image.jpg  image.jpg

 

 

A ovo je gospodin bivsi,2.0 20VT

 

http://s30.postimg.org/v5wfyqgfl/image.jpg

 

Mico perfekta boja i alfica...jos i krem kozna sedista....moja omiljena kombinacija....a ovi alfa muzijaci pokazuju da talijane voze ljudi sa testosteronom i zene sa estrogenima na visokom nivou..... :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaa.....

Svaka cast Mimmy na izboru autica. :unworthy:

Ali jos ne mogu da zatvorim vilicu kad gledam sta si vozila?

E sad par pitanja,nemoj da shvatis kao provokaciju,jer nije:

Kako je moguce da se jedna devojka toliko interesuje za kola i odakle strast prema italijanima?

Odakle znanje pa ovako baratas strucnim izrazima i terminima(mislim na ono radilica,brembo,itd itd)

 

Usvakom slucaju VEEEEELIIIIIIIIIIKI respekt!

  :respect: :respect: :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

 

Što rekao jedan naš drugar i kolega "ubijali me u pojam glupi mehaničari, pa sam naučio i taj zanat,kad su me vozali farbari i limari i njima sam doskočio." E isto ali isto je i kod mene.Volim da se majem oko kola,da se prljam,i da učim,ima još mnoooooogo toga,radije sam oko kola nego da blenem u serije ili čitam ko je sa kime...Uživam u vožnji i zdravom zvuku,u brzini više ne toliko,ali opletem ponekad,za stara dobra vremena :D
 
Vidim da imaš 156 1.8,po meni najbolji motor u 156 za uobičajeno korišćenje,izuzimam 2.5 V6,1.8 je odličan motor,zahvalan,izdržljiv...moja druga Alfa je bila ista takva.
 
Oftopičari,vidim da ste se lepo nasanjali na mojoj temi,vreme je da se malo osvežite,još su tople
 
kro.jpg
Edited by Mimmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stakla su zatamnjena,taman toliko da me ne cimaju gospoda u plavom :)

 

Xenoni su u planu,a gume ostaju 15,dosta je bilo 17,nisam više klinka,a i ne bih da se kumim sa trapadžijom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da imaš 156 1.8,po meni najbolji motor u 156 za uobičajeno korišćenje,izuzimam 2.5 V6,1.8 je odličan motor,zahvalan,izdržljiv...moja druga Alfa je bila ista takva.

kro.jpg

 

Na zalost Mimmy,rastao se od alfice.

Ja sam u stvari zaljubljen u AR brand,ali na zalost jako je malo majstora koji ZNAJU da ih poprave kako treba,pa zbog toga imamo igranke bez prestanka.

Pre ove vozio 75 3.0 america,kupljena od Plaskovica (malo ljudi sada na za njega,ali je bio genije za porsee i on je taj motor odradio).

Onda izmisle zakon sa nenormalnom registracijom i ja je prodam nekom entuzijasti iz Zarkova-Nemanja se zove lik (namerno kazem ime jer je kod njega ta alfa dobila pravo odrzavanje).

Mozda najbolja 75 kod nas,u stvari sigurno jeste.Odrzava mu je Miso iz M.m, luga.

Posle nje na red 155,isto 1.8 ts.E to sam lepo vozio i ode nekom liku iz Progara koji je doveo u savrseno stanje(ofarbana cela u crno,svi delovi zamenjeni) ali je prodao zbog inostranstva.

I za kraj 156,savrsen auto ako je odrzavan i jedina stvar koja mi se nije svidela je motor 1,8.

Po meni,idealna varijanta je 1,9 mjet sa 140 ks i ne diraj nista.

 

Mnogo mi je drago da ima devojaka poput tebe,koje nisu suvozacice samo,nego uzmu volan i poteraju masinu.

Svidja mi se tvoj izbor,ali tupavi varijator,dihtung dekla,trap i glupi gremlini su na zalost nezaobilazna stvar.

Vidim da nemas problem sa varijatorom,neka tako ostane jos DUGOOO DUGOOO,i zelim ti da se navozas sa njom sto je vise moguce.

Sedi i probaj 147 1,9 mjet sa 150 ks.

Da vidis kako osmeh sam izbija na lice.

:smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stakla su zatamnjena,taman toliko da me ne cimaju gospoda u plavom :)

Xenoni su u planu,a gume ostaju 15,dosta je bilo 17,nisam više klinka,a i ne bih da se kumim sa trapadžijom :D

+1

Okaci jos koju slicicu kada budes imala vremena :)

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sunce ti,sve vage(i)novci,da kupim ja moj alat i begam,dok nisu počeli sa onim-to je italijan,to se kvari,to troši... :D

Haha, pazi ima nas ko pleve.... :laughing:   I ja sam kao prvi licni auto imao VW Polo Fox 1.0, 1984god. Ne dugo, oko 6 meseci i onda kad sam zaradio prve velike pare,  :laughing: , kupih Puntica. Sledece velike pare idu verovatno na neku AR. Jbg, jednom se zivi. 

PS. A, da s pravom, pripadam ovde, nekako genetski, potvrdjuje cinjenica da sam kao prvi auto koji sam vozio, oko godinu i po odmah posto sam polozio voznju , imao Fiat Cinquecento 93 god, sa motorom od 702ccm iz Peglice. http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Cinquecento#704_cc 

Pazi, biciklisti su me zaobilazili. Brzina od 90 je vec bila naucna fantastika, a guzva na Gazeli na 50 C u plavoj limenci je pravo tropsko iskustvo...

Da ne offujem vise i melanholisem, neka te tvoja Mrvica dobro sluzi, a i ti nju. 

Nista lepse nego kada zensko vozi dobar auto,jos ako je dobar vozac nista lepse.

Tako je kolega!. U NS ima jedna opasna cica koja vozi plavu  Breru. Jednom dosla kod nas da promeni gume i ja nisam lepo video koja je Alfa i pitam> Lepa Alfa? GT? 

A ona ce onako, nadmeno i puna sebe: Brera!   Pa, sede , prekrsti noge i oduva me kao dete maslacak!!   :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vidim da imaš 156 1.8,po meni najbolji motor u 156 za uobičajeno korišćenje,izuzimam 2.5 V6,1.8 je odličan motor,zahvalan,izdržljiv...moja druga Alfa je bila ista takva.

kro.jpg

 

Na zalost Mimmy,rastao se od alfice.

Ja sam u stvari zaljubljen u AR brand,ali na zalost jako je malo majstora koji ZNAJU da ih poprave kako treba,pa zbog toga imamo igranke bez prestanka.

Pre ove vozio 75 3.0 america,kupljena od Plaskovica (malo ljudi sada na za njega,ali je bio genije za porsee i on je taj motor odradio).

Onda izmisle zakon sa nenormalnom registracijom i ja je prodam nekom entuzijasti iz Zarkova-Nemanja se zove lik (namerno kazem ime jer je kod njega ta alfa dobila pravo odrzavanje).

Mozda najbolja 75 kod nas,u stvari sigurno jeste.Odrzava mu je Miso iz M.m, luga.

Posle nje na red 155,isto 1.8 ts.E to sam lepo vozio i ode nekom liku iz Progara koji je doveo u savrseno stanje(ofarbana cela u crno,svi delovi zamenjeni) ali je prodao zbog inostranstva.

I za kraj 156,savrsen auto ako je odrzavan i jedina stvar koja mi se nije svidela je motor 1,8.

Po meni,idealna varijanta je 1,9 mjet sa 140 ks i ne diraj nista.

 

Mnogo mi je drago da ima devojaka poput tebe,koje nisu suvozacice samo,nego uzmu volan i poteraju masinu.

Svidja mi se tvoj izbor,ali tupavi varijator,dihtung dekla,trap i glupi gremlini su na zalost nezaobilazna stvar.

Vidim da nemas problem sa varijatorom,neka tako ostane jos DUGOOO DUGOOO,i zelim ti da se navozas sa njom sto je vise moguce.

Sedi i probaj 147 1,9 mjet sa 150 ks.

Da vidis kako osmeh sam izbija na lice.

:smoke:

 

75 je....75,i nema tu sta da se kaze.RWD,prava bedevija.Istina,meni je u 75 ljubimac 2.0 8v,nord neunistivi,izdrzljiv motor a ide kao blesav.Cini mi se da znam tu Ameriku,nema nas mnogo "sektasa".

Ne znam sta te mucilo sa 1.8,eto ga moj bivsi trosi lagano 400tu hiljadu,jos uvek bez otvaranja.Odrzavan kod Lakija u Zarkovu.

Alfa trazi dobrog majstora,koji nije svastar,nego dobro poznaje problematiku TS motora,a poseban problem su jako losi delovi.Verovao ili ne,postoje majstori i to na glasu u BG,koji ne znaju da se svecice stezu moment kljucem,i na koliko velike a na koliko male.

Dizela nikad nisam imala,nije me nesto privukao znas zasto-ide on bez primedbe,ali mi nedostaje ono saltanje na 4500rpm i rezanje TSa,ili urlik Bussa.

 

PS Kolega aman zaman,ako je zenjen nije strojen,i treba da pogleda lepo zensko,hoces da pocne da se okrece za kolegama? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ovoj zeni(devojci) skidam kapu. stvarno svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bane :)

 

Beli punto,kakvo bre štrojenje,okreću se za mnom,neka se okreće i on za lepim devojkama,naopako da počne muškarce da gleda bre.Najbolje da stavim amove,nisam ja bre kerovodja,da šetam nekoga na povocu.Najposle,ko ima dovoljno u kući,ne zajmi po komšiluku ;) Ko li te slagao da sam solo?

Edited by Mimmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimi ti si car. :D

Lepa Alfa, plače mi se kad god vidim neku 147, pukne me nostalgija.  :crybaby: 

Mnogo lep enterijer, boja retka, jedino možda veći točak ali kako hoćeš. :)

Da se dugo vozite. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ti prošla danas surčinskim pute,jesi li ti ono na pančevcu...aman Bog ljudi,ni u štetu ne mogu da odem kao kršten stvor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...