Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Gospodin se jos vozi po Nis. Znam decka koji ga vozi, i sredjuje, i nece da mi proda ove felne, identicne ko moje :D

 

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam,mali Dragan,zalosno je u kakvom je stanju dospeo kod njega...auto 1995.bio za komplet restauraciju,dobro me slog nije udario kad sam videla izlomljen volan,motor produvao,bez zadnjih kocnica...

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunce ti,kako dobar coupe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je u ocajnom stanju, pa ga je dosta sredjivao, sredi jedno, pa ode drugo, bas se napatio sa njim, ali i dalje sredjuje tu i tamo nesto :) skoro se skupili bas kod ove hale, i ispusti mu guma, nabo je neki ekser, poludeo je bio... hteo je i sebe i njega i ekser da zapali :) bas ga maler bije nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni osta nejasno kako je dospeo u onako ocajno stanje,da i volan izlomi neko...mada,znas kako kazu-budala i nakovanj pokvari.Istina je i da 2.0 20VT NIJE za svakoga,radilica mu je bas nisko,mekana,i ako ga gazis hladnog ostrije,eto nesrece!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ono je groblje bilo iskreno u pocetku, on ga i farbao ja mislim, nemoj da me drzis za rec, ali ima i bravo pored, pa ne moze sve od jednom da se napravi, malo po malo ga radi ;) valjda ce da ga sredi sad sve, nisam se skoro video sa njim... a inace je decko za svaku pohvalu, znam ga bar 20ak godina... i vidi se da voli fiate :D

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusa me zabolela kad sam videla,bio je kod mene od 2004-2006,i bio mazen i pazen i negovan.Imao je komplet kocnice Brembo,odrzavan kako Bog zapoveda,Dunlopke 17,koje su tad bile skupe kao otrov...Nikad mi nije bilo zao da dam na kola,ne moram da imam najnoviji Ifon,i 100000 par cipela,ali za auto MORA da ima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sa ovim felnama si ga prodala tom nekom? Mislim da je kod Gagija oko 2 godine ako se ne varam?

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

super izgleda mrvica Milica,samo sto su bas male slike,a coupe bas brutalno dobro izgleda,a svaka ti cast sto si cepala ovaj sjajni coupe,pa sa srecom sa alfom da uzivas u voznji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicne su bile ovima,samo su kraci bili "puni",da tako kazem...videcu da nadjem sliku,davno bese.Kupila sam ih u Delti,bile su tad blizu 1 000 veverica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ihhh breeee :) svaka cast, skidam kapu! Mada relativno si ga rano prodala, a za 5-6 god ko zna ko ga je sve vozio dok nije doso kod Gagija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da prezalim sto sam ga prodala...a jbg,tad su bile skupe,kao i gume,nije ovde bilo 17 da vredi,pa sam vukla iz Madjarske...

iako sam zakleti Alfista,podvukao se pod kozu,moj blesavi Fitjko...iako su me zezali da sam Lepa Sojic :D Lepa,imas Fitju pa se svrckaj s njega :D

Edited by Mimmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radjen remap,dobijeno 8ks,i nekih 15nm...to je na atmosfercu bacanje para,ako mene pitas,radjeno je cisto da se proba sbb-kbb

 

Milica je 1.6 120ks,sa zloglasnim varijatorom.Kod mene se doticni ne cuje,lepo radi,lepo povuce kad zatreba,i to je to,nije ni uzeta da se potezem sa bilo kim.Skoro su sredjene kocnice,stavljene napred Brembo-Textar,i ulje ATE racing blue.

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaxxaaaaaaaaaaaa,al dvicu obavezno,pa onaj diiiiiivni zvuk kao da će svi ventili da polete napolje,a podizači lupaju u taktu... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neeeeee,pa znaš li ti da bolje auto od dvice ne postoji bre,dizlo :D To se ne kvari,ne troši i ono malo petroleja što se sipa,proizvodi sam,delovi jeftiniji od orbit žvaka...

 

Svu šalu na stranu,jedini nemac koji je na mene ostavio koliko toliko normalan utisak je Corrado VR6,ostali su ok,za one koji imaju probleme sa kamenom u bubregu,žuči,ispada odmah posle prve vožnje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa alfica... benzinac ili dizel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista lepse nego kada zensko vozi dobar auto,jos ako je dobar vozac nista lepse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...