Jump to content
FAS Goran
nemanja84bg

Lancia Delta hpe 1.6i 16v (tip 836)

Recommended Posts

Eh , ma i forum mi baguje nesto lakse kao na jednoj ... autologoutuje prebrzo ... delta ce uvek biti signature serija :wub: za golfa nista za sad ... dok ga provalim :pizza:glupost da prepakujem pionire tipa skini tapaciringe sa svih vrata pa natrag i cd pleyer treba da se oteglim  ...

20230427_173623.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh , pa i godine jbg , fizika je to , pisi slikaj cackaj itd ... da je 360 modena pa kao vredi truda ali ... opet godine za ronjenje po tabli zvucnicima i custom prerade ... teska fizika za moje godinice, umorili smo se ... jbg poceo turbo da preskace ili tajming  ..... al ne na golfinju :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to super, al' brate tema je Lancia Delta ! 

Kad vidim da ima u njoj nešto novo, i otvorim je, očekujem da vidim Lancia Delta-u, a ne tamo nekog Wagena, pardon maj frenč ! :D

 

To kao kad bi ja sad krenuo s hvalospjevima focusu u temi o Najlepšem. :horse:

:D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh znam , vise do toga da je podignem u cast iste, lepa uspomena da ne ode u zaborav  , mogu samo malo da se poigram sa slicicama i to je to isprobam moj neki dizajn  ... jbg ... jbg ... golf je ... izgovor, nije los ali lancia je bila po meri , nemam sta da stavim u temu ce ode u istoriju , teska srca bi je zakljucao... one nove nemogu da pridju toj 97 seriji , nema sansi , mozda su jace , opremljenije ali nije to to .. imao sam pionirce elipse, pleyer, blaupunkti napred, muzika je kristal bas po mojoj meri radjeni, motor sve u takt nema onih gresaka i brljotina ... nije bila jaka ali imala je dusu ... dizajn , sposobnost zabave i pogledi prolaznika u fazonu "sta je ovo" ili pored neko se uvek potrka :wub: kakav je to bio autic ... :crybaby: lepih 16 godina ... ne vredi da ode u zaborav pitam se gde li je ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A 'oćeš li lepo da napišeš kako si je odjavio? Šta se desilo? Sam si se ubio ili ti je "uvek neko kriv" ?

 

mislim video sam slike, totalisana skroz, ali Ne znam kako...  

 

 

 

 

 

 

P.S. i nemoj da zažalim što sam pitao   :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se ubio :D kako ovo noar zvuci ,perfektan sam drajver ... tako da nemam odgovor , odjavljena je i prodata coveku kome je trebala za delove nema sta ... mozda ce napraviti legendu da ponovo zablista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...