Jump to content
FAS Goran
VladaRS4

Fiat Punto mk.2 1.2 8v NS

Recommended Posts

Svaka čast za trud. Jedva čekam nove fotke.

Samo me malo buni da auto tog godišta nema servo a pritom ga nije pravila Zastava :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E lep Puntić baš. :fun:

Samo, aj reci što si uvezao onako zadnja sedišta pojasevima?!  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast :)

Samo si trebao posebnu temu da napravis o ovome, da i buduci narastaji lakse pronadju ovaj tutorijal.U savakom slucaju, svaka cast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za trud. Jedva čekam nove fotke.

Samo me malo buni da auto tog godišta nema servo a pritom ga nije pravila Zastava :-)

 

I mene ali izgleda da i toga ima... ima izvode za servo... tako da cim budem isao na otpad uzecemo jedan :D

 

E lep Puntić baš. :fun:

Samo, aj reci što si uvezao onako zadnja sedišta pojasevima?!  :laughing:  :laughing:

 

Pa morao sam da ih vezem da ne pobegnu... nisam jos namestio naslon tj pricvrtio.... pa da ne utekne :p

 

Angell nije ti losa ideja... mozda bi mogao negde da napravim temu kako ubaciti sedista od 147 u Punta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman pre nego sto cu krenuti za Italiju, poceo je da se cuje druk lezaj i da se trese auto kad krecem sve je govorilo da kvacilo nije u redu... i jedva stignem do drugara kad ono....

 

image_7abb7f35fbf0f3e1dbe00fdfe853c02d55

image_4ac64d4c0253da56daaf0bb0e06c45205c

image_130b812748dda2e0b1e036a3a34a554202

 

i sta da radis, nov set kvacila, semerinzi itd :(

 

Ali preko nailazim na punta sa prelepimm felnamaa i nisam mogao da odolim... uzeo sam ga zbog felni.... ostatak auta ce biti na prodaju uskoro u delovima :p

 

20150221_122046.jpg

 

Natovaren na nasu sljeperic :)

 

20150221_123244.jpg

20150223_150057.jpg

 

Punto familija.. Kada sam dosao u Srbiju  odma sa moja dva kod najboljeg druga da malo safaramo :D

 

20150225_111707.jpg

 

Prelepee suu :)

 

20150225_123300.jpg

 

Gume mogu da prodju ;)

 

20150225_123313.jpg

 

I na krajuuu :)

 

20150225_135747.jpg

 

Bice jos slika kad bude malo lepse vreme... sve sam na kisi radiooo ali nisam mogao da sacekam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti kao i kod mene :D 1.2 8v sa plinom, znaci dzabe sam dosao do kuce... sad se vec razmisljam da ga prebacim kod mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan Punić.

Ne bi bilo loše da se post u kom si objašnjavao kako se prepakuje zadnja klupa od Alfe u Punta postavi kao nova tema u podforumu "Uradi sam" jer nisi ni prvi a sigurno ni poslednji koje se baktao sa ovim. Odlično je objašnjeno pa će pomoći da se još neko ohrabri i uradi isto!

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Markom, lepo si objasnio i dočarao slikama :thumbup: baš si lepo sredio auto, mislim da bi mu sada neki pragovi dobro došli, možda čak i ti Abarth koji su na tom strancu :thumbup: 

 

Reci mi jel ovo euro 3 ili nije? I za koje pare može da se nađe auto u ovakvom stanju tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italijan je euro2... moze da se nadje za 500-600e ali nemas kako da ga doteras kao sto je npr slucaj u nemackoj gde imas probne tablice one hendler u Italiji nema... samo ako imas firmu.. moj zet drzi auto plac tamo pa ja imam probnu tablicu a i slepericu tako da je meni lako jbg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hauba je gedora, ali pragove i felne stavi na tvog i ima da bude lutka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bogisha, ali vise mi se svidjaju sporting pragovi i rep tako da cu cekati da imam nekog sportinaga za delove ili cu uzeti videcu jos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, naravno, tvoj je auto pa ti odluči. :))

Samo haubu nemoj leba ti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam stavio kozna sedista a napred su tapaciri plavi odvratni i ne uklapaju se vide... prvo sam razmisljao da kupim crne stof, al onda je mama rekla da ima u firmi kod nje crne eko koze i da ce mi doneti na kraju sam ja skinuo tapacire :)

 

20150201_154308.jpg

20150201_154905.jpg

 

Volim kad me alat kod druga uredno ceka hehhe :D

 

20150201_154716.jpg

 

E onda je mama odnela tapacire kod nekih prijatelja i rekao je moze da proba da zalepi i nece kostati nista ili da mi neko sije i kostace oko 4000din, onda smo odlucili da prvo probamo besplatu varijantu a ako mi se ne bude svidelo platicu pa nek siju... i posle 2 nedelje cekanja isplatilo se zadovoljan sam izgledom tapacira daleko su lepsa nego plava ali bi bilo lepse da su prosivena no dobor :)

 

20150225_123104.jpg

20150225_123111.jpg

20150226_162255.jpg

20150226_162305.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoće oni tragovi lepka moći da se skinu? Ne izgleda loše. Kad ih budeš prebrisao nekim sredstvom da dobiju malo sjaja, ima da bude lutka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tragova od lepka... to je sve od mojih masni prsti hhehe.. imam Hemel kreme sad kad namazem sedista i tapacire bicee full ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam tek pregledao temu,svaka cast na trudu i imas smisla da uradis sve da dobro i funkcionalno bude,elem punto je ekstra,a i ovaj italijan dobro izgleda,mozes ga ostaviti za delove,sigurno je u boljem stanju nego kod nas puntici

bas je dobro ispalo ovo sa tapacirunzima na vratima,dobro resenje,ja sam isto imao plavi enterijer kod mene na puntu

i obavezno stavljaj ove pragove,odlicni su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala... samo da je para bilo bi to jos bolje... uvek se uklapam kolike su mi mogucnosti... sve vise mi se svidja... jos samo da ga presvucem u foliju ili ofarbam bice bombonaa :) A sa italijana sam prodao rep trepne i podbranik zadnji tako da cu ja sebi morati sporting da cekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lego kockice za odrasle :)

 

20150301_150751.jpg

 

Talijan je raskopusan :p

 

20150301_135755.jpg

20150301_152418.jpg

 

Aliiii ovo mi definitivno ne spusta osmeh od kad sam ga ugledao!!!! Da nemam usi smejao bi se oko glave xD

 

20150301_212913.jpg

 

H&R <3 !!!! :) Jedva cekam da ih vidim na mom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

od alfe 147?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi menjao nesto,ablender ili tako nesto?ili ide sraf na sraf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista... samo onaj skines i ovaj stavis... cak ni spulnu ne moras da menjas za air bag kaci se isto tj isti je dzek samo ga stavis :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...