Jump to content
FAS Goran
Aleksa92

Fiat Nuova Bravo - ne radi ESP

Recommended Posts

Bogami...nesto tu smrdi sa elektronikom. Da li je bio na dijagnistici ? Ne znam da li ovo moze da bude do glavnog racunara obzirom da ti sve otkazuje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dijagnostici je navodno svuda pokazivao samo Abs...ovaj elektronicar juce rekao da se podje prvo od abs centrale...ja njemu treba da kupim centralu koju nidje ne mogu da nadjem (a koja nije ni malo jeftina),da na kraju mozda ne bi ni bila ona. A sto je najgore,moze biti milion stvari - masa,kompjuter,centrala,senzori abs-a,a niko da se prihvati da radi...najgore je kad ti novac nije problem,a niko nece da se bakce...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, MiodragS said:

Novi momenti jutros...ne rade brisaci,centralno,obrtomjer,kazaljka od goriva pala na 0 i trepce...ako je ovo problem sa absom,ja sam car Japana...

Meni ovo pre smrdi na Body Comp... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elektronicar se o jadu zabavi sa autom...izgleda da je voda napravila spoj i izgorela abs centralu i uticnicu od iste...taj dio u Cg izgleda necu naci...preporuka nekog od forumasa za pouzdan autootpad u Srbiji ili okruzenju dje bih mogao nabaviti to dvoje i okvirna cijena tih djelova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedja Indjija, Maki Sabac, Darko Mojsinje, Marko Ledine... Prvo sto mi pada na pamet, kontakte imas u ovoj temi (kreni od poslednjih, aktuelnih strana) ili Search foruma, ako zapne vici ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Da li mi neko moze preporuciti gdje da nadjem abs centralu i uticnicu od iste za Fiata Brava 2007,1.9 mjtd 88kw? Navodno odgovara i od nekih alfi i lancia...Broj centrale je: 080313 2 2770. Bosch br 0262230341 52664717

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobilni: 064/195-59-35
Mobilni 2: 063/836-71-77

Adresa: Klenak bb
Mesto: 15000 Sabac
Radno vreme: 08-18 h

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MiodragS

Nema potrebe da za svako pitanje otvaras novu temu, vec smo jednom tvoj problem prebacili u odgovarajuci topic ;) . I na tvoje identicno pitanje, vec sam ti ostavio preporuke za par prometnih otpada, temu sa njihovim kontaktima... Post je par iznad ovog.

Pokusacu preko broja centrale da ti proverim sa kojih jos vozila odgovara.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Da li bravo 2008 nema ESP i kako utvrditi,ako uopste nema dugme za ASR pored radija?

1.6 105ks

Poseduje sva 4 el.podizaca,tempomat,manuelnu klimu.

Da li preskociti kupovinu za neki drugi?

Edited by twister

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, twister said:

Da li bravo 2008 nema ESP...

Nema veze sa godištem, nego sa paketom opreme.

Daj kontakt i gledaj koje se lampice popale. Ako se među svim tim lampicama upali i ova:

 

esp lampica.jpg

 

...onda imaš ESP.

Ako se ne upali - nemaš ESP.

 

Sve to (i mnogo drugih korisnih stvari), možeš videti u vlasničkoj knjižici za Nuova Bravo, klikom na Uputstva Fiat Nuova Bravo @ FLCS Forum

 

13 minutes ago, twister said:

Da li preskociti kupovinu za neki drugi?

Ne. Kad kupuješ nov auto možeš tako da birkaš.

Pošto kupuješ polovan, najvažnije pravilo je - uzimaš onaj u boljem stanju. Dakle, ako je u boljem stanju onaj koji nema ESP, onda uzimaš njega bez obzira na to što nema ESP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...