Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Top Gear Season 22

Recommended Posts

Kad rekoše u prvoj epizodi da ova sezona ima ukupno 10 epizoda, obradovao sam se. Imati toliko epizoda po sezoni je za njih neuobičajeno mnogo. Uglavnom su imali po 5-6 epizoda i onda neki specijal. Ali...

Već sada, posle 3 epizode se vidi kako su uspeli da ''razvuku'' ovu aktuelnu sezonu...kvalitetnih priloga o automobilima nikada manje, faktički sve im se svede da njihovo izmotavanje (kao u ovoj poslednjoj sa kolima hitne pomoći), zatim dovedu poznatu ličnost da im odvoza krug na stazi (tek u ovoj epizodi sam odgledao i taj deo jer je u pitanju Rikardo)...i to je otprilike ceeeela epizoda.

Ok, ne moraju to da budu klasični testovi automobila, to ionako svi sada rade, ali neka poređenja, prenošenje iskustava kako samo oni to umeju...- ništa, slabo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voznja onih njihovih ambulatnih kola dok pakuju onu lutku.... Ja se ne secam kada sam se poslednji put toliko smejao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad rekoše u prvoj epizodi da ova sezona ima ukupno 10 epizoda, obradovao sam se. Imati toliko epizoda po sezoni je za njih neuobičajeno mnogo. Uglavnom su imali po 5-6 epizoda i onda neki specijal. Ali...

Već sada, posle 3 epizode se vidi kako su uspeli da ''razvuku'' ovu aktuelnu sezonu...kvalitetnih priloga o automobilima nikada manje, faktički sve im se svede da njihovo izmotavanje (kao u ovoj poslednjoj sa kolima hitne pomoći), zatim dovedu poznatu ličnost da im odvoza krug na stazi (tek u ovoj epizodi sam odgledao i taj deo jer je u pitanju Rikardo)...i to je otprilike ceeeela epizoda.

Ok, ne moraju to da budu klasični testovi automobila, to ionako svi sada rade, ali neka poređenja, prenošenje iskustava kako samo oni to umeju...- ništa, slabo.

 

Postaju dosadni ili mi matorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasad sam pogledao prve 3 epizode i zasad mi se svidja. Istina da nema toliko priloga o autima, ali s druge strane to ni nije klasicna auto emisija. Auto recenzija ima na svakom cosku, a da ne govorim da je youtube pretrpan svakakvim recenzijama i testovima tako da mi pase pogledati ovu trojicu sa njihovim humorom, a opet ima veze s autima

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednje dve epizode su bolje, više kvalitetnih priča o samim automobilima. Ova peta je meni najbolja do sada, taman svega koliko treba...i predstavljanja automobila, i sprdnje...plus su nam pokazali da Totti vozi neko francusko đubre od auta sa kojim ne može da se skreće. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad odgledah i petu epizodu. Sva je prilika da kod tottija na plac stizu ovako vozeni i mazeni Pezoi kao sto su ova dva testirana. :D Inace ovo jeste do sada najbolja epizoda iz ove sezone, samo jos da testiraju Porshe-a, McLaren-a i La Ferrari-ja na njihovoj stazi.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopšte mi nisu jasni šta su hteli da kažu u vezi skretanja

A ti direktore zimi imaš probleme i sa kretanjem i sa skretanjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam, nije bilo snega. :D

I, šta ćeš sada Totti posle ove bruke u najgledanijoj automobilskoj emisiji na svetu...večeras, kad niko ne vidi, da gurneš tog Pežoa 407 u srebrnoj boji (pooootpuno istog :whistle: kao u Top Gear-u), u Savu ili si smislio neki drugi način da ga se otarasiš? :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...