Jump to content
FAS Goran
ipalic

Fiat (Grande) Punto 1.3 MJTD 2015

Recommended Posts

Ma nećemo o potrošnji, sačekaću da pregazi neku km, pa ću izneti utiske.

Još nije bilo prikazivanja i gledanja sa mojim najbližima, to tek sledi ;)

Sve u svemu jako sam zadovoljan do sada. Svakim novim km sve zadovoljniji.

Jako se lepo vozi, precizno upravljanje, dok je volan, po meni, čak i prelagan tako mi CITY mod i ne treba. Podešavanje volana u svim smerovima.

Udobnost sedišta dobra, pa i kvalitet osnovne tkanine na njima mi je zadovoljavajući. Opšti nivo završne obrade ispunjava sve moje kriterijume. Otvaranje i zatvaranje vrata i njihova težina odiše kao da je iz višeg segmenta vozila.

Svako dugme na tabli lepo uklopljeno i kvaltetno. Sve je na dohvat ruke, tako da komande na volanu i ne koristim skoro.

Tempomat još nisam koristio, to sledi za vikend kada krenem na put.

Zvuk fabričkih zvučnika (6 kom) po mojoj meri.

Od opreme ima i senzore za praćenje pritiska u gumama, i maglenke koje se pale pri skretanju a da za to nisam ni znao da će biti ugrađeno

Ma, ceo auto mi odiše kvalitetom, uz dosta više stila od konkurencije Još ga istražujem i to me čini srećnim.

Jedino što vidim da mi nedostaje je prostor za sitnice, pregradice i sl. Npr. kaseta ispred suvozača je jako plitka.

Edited by paliic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče bio parkiran ispred jednog lepo oslikanog zida, pa iskoristio priliku da uslikam auto.

f2353ec14636a88cb797b77bf3e4036e.jpg

091c03d02a9627a596455e4d3bc56891.jpgcfe5d2685ca498b7d4225df5f747a04e.jpg

b48a4569ec678f6ddf61243e0aca5405.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom kolega! :thumbsup:

Napravio si odlican izbor,a prava je sreca sto si uspeo sve ono od dodatne opreme da nabacis za male pare. :clap:

 

Tamni farovi mi se bas dopadaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da 5 din na moju prosečnu km ne igraju neku ulogu, a kontam da je UltraD potpuno novo gorivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad pogledam neki moj prosek i ja nesto ne ustedim, nedeljno sipam nekih 10 litara, samo sto je moj auto malo mator pa mi je svejedno da li sipam euro ili ultra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ne bas ... par puta sam sipao D2 i smrdi malo, a jedne zime mi je drugar dao iz dzipa nekog starog i smrzlo je sve :D

Nije tema, pa necemo da kvarimo coveku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom kolega!

Napravio si odlican izbor,a prava je sreca sto si uspeo sve ono od dodatne opreme da nabacis za male pare. :clap:

Tamni farovi mi se bas dopadaju.

Hvala. Oko opreme je više bio splet srećnih okolnosti.

Nego, da li je bio koji GP izložen na sajmu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a plakao bih..

Ne mogu da otvorim haubu. Polugica se pomera, i oseti se otpor neki, ali definitivno ne otvara haubu.

Ima li ko kakav savet, ili da čekam da prodju praznici pa u servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa povuci je malo jace. :smoke:

Inace  imam desnu stop lampu  sa Fiat znakom kao novu ali onu noviju  pa ako resis da menjas stopove jer greota je da imas noviji model sa starim lampama dobices je za neke  lepe pare. Ostaje ti onda da kupis samo levu i imaces drugi auto jer mnogo lepse izgleda sa tim novim lampama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da vučem do sutra, ali džabe

Zakazao sam za sutra posetu u AK Kole, pa se nadam da će se to brzo rešiti.

Što se tiče zadnjih štopaljki, hvala na ponudi, ali neću za sada ništa da diram jer je auto u garanciji. Čini mi se da je jedan kolega napisao da instalacija za njih nije ista, pa za tu akciju sledi budženje iste. Ma i stare mi uopšte ne smetaju, čak su mi nove na ivici kičerice. Doduše noću postižu vizuelno daleko lepši efekat.

U salonu su mi rekli da je Fiat imao reklamaciju na njih i zato su povučene iz ugradnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...