Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E Pa posto sam obecao,red je da i predstavim SEDMOG po redu Italijana u mom vlasnistvu.
Manje vise kolega dellas je sve rekao u njegovoj temi,ja mogu samo detalje koje sam zapazio da napisem.
2003 godiste,motor je ok,turbina lepo radi,nema trzanja,osecaju se te neke vibracije zbog nosaca motora,kvacilo je KATASTROFA tvrdo (mislim da je korpa bukvalno pred umiranje) ali lamela ne kliza i kvacilo hvata nisko,pa ne vidim da je ceo set za menjanje.Moguce da je neko menjao lamelu a nije korpu,pa je tako docekala danasnji dan.
Trap i prednji i zadnji dobar,nema lupanja.
Panorama...bas bih voleo da je nema!
Toliko zvukova dolazi iz tog dela auta,da je to uzas!
Sredicemo i to.
Tapaciri su bas nesrecni,treba malo ljubavi da se to sve sredi.
E sad,generalno OK autic,malo para i rada i bice mnogo sreciji.
Aj sad pucajte.
Svaki komentar je dobro dosao,savet za panoramu takodje,i uvek dobro dosla zajebavancija.
Samo molim da bude pozitivna.
UDRI!
 
p.s
koristim dellasove slike jer je napolju nemoguce slikati auto bez snega.
bice uskoro mojih slicica.
 
IMG_20141226_154613.jpg  IMG_20141226_154619.jpg

IMG_20141226_154625.jpg  IMG_20141226_154629.jpg
 
IMG_20141226_154635.jpg  IMG_20141226_154642.jpg  IMG_20141226_154649.jpg

IMG_20141226_154712.jpg

IMG_20141226_154720.jpg

IMG_20141226_154806.jpg  IMG_20141226_160808.jpg

IMG_20141227_140355.jpg  IMG_20141227_140428.jpg

IMG_20141227_145655.jpg  IMG_20141227_150819.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh već i Dellas-u, baš lep Stilo i da te u zdravlju služi.

A doći će proleće i lepo vreme pa će ti biti drago što imaš panoramu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez tvojih slika se ne vazi :p u zdravlje da te sluzi ;) lep je stilo.

Ako planiras da ga duze zadrzis ubaci xenone, led osvetljenje, wagen tablu, znamo ko moz da ti odradi, i onooo glavna zatamni stakla :D mogo bi i lajsne u boji auta ;) da ne kakim vise sve u svemu u zdravlje i da te lepo sluzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco nista se ne kvari brate,svaki savet je dobrodosao. :D

Razmisljam o svacemu,ali o tom potom...

 

Rekoh već i Dellas-u, baš lep Stilo i da te u zdravlju služi.

A doći će proleće i lepo vreme pa će ti biti drago što imaš panoramu :)

 

Hvala imenjace i za komentare kod dellasa,videcemo za tu panoramu cim uslovi dozvole.

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas temu za panoramu, postavio sam tamo kod Dellasa, a ima i servisa koji to popravljaju, samo nemoj sad da cackas, da ne ostane otvorena pa da ti pada sneg ... naravno uz plavi auto ide i plavo osvetljenje unutrasnjosti, a ove felne mogu komotno i u belu boju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je bre asterixe. Ovo sto ti je predlozio Buca, slazem se. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega nek je sa srecom i ovde :) Kao što ti rekoh, prvo vidi za taj nocač da ne prenosi vibracije toliko, jer zbog njega i ta panorama zveči. Poliranje farova i ostalo pickanje, a na kvacilo ces i da zaboravis za neki dan. Javljam ti kad stigne ona plastika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 a ove felne mogu komotno i u belu boju :)

 

+1

 

Mislim da na ovu boju auta, bele felne budu pun pogodak da ga učine drugačijim od ostalih.. Stakla minimalno zatamnjena i od stajlinga dalje samo detalji... Ne znam koliko je ispao na kraju, ali mislim da si ga uzeo po onoj ceni koja je bila na oglasu, da je odlična kupovina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

auu pa jutros citam prestavljanje ovog auta kod dellasa u temi,a veceras ga vec neko drugi prestavlja,pa cestitam obojici na prestavljanju auta

inace stilo bas super izgleda i neka se drug asterix navoza i da predje dosta kilometara u ovoj plavoj serpici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari hvala svima.

 

Kolega nek je sa srecom i ovde :) Kao što ti rekoh, prvo vidi za taj nocač da ne prenosi vibracije toliko, jer zbog njega i ta panorama zveči. Poliranje farova i ostalo pickanje, a na kvacilo ces i da zaboravis za neki dan. Javljam ti kad stigne ona plastika.

:thumbsup:  Cujemo se svakako.

Hvala druze

 

Imas temu za panoramu, postavio sam tamo kod Dellasa, a ima i servisa koji to popravljaju, samo nemoj sad da cackas, da ne ostane otvorena pa da ti pada sneg ... naravno uz plavi auto ide i plavo osvetljenje unutrasnjosti, a ove felne mogu komotno i u belu boju :)

Slazem se za bele felne,ali nisam siguran kako ce dinamik bele da cucnu .

Mogli bi magovi foto shopa da prebace jankoviceve felne da vidimo kako to izgleda.

 

Dobar je bre asterixe. Ovo sto ti je predlozio Buca, slazem se. :)

Bice to Axicu verovatno nekim redom sredjivano.

 

 

Inace u planu mi je sjajna crna folija na krov je je lak krenuo da matira malo,cep poklopca rezervoara je sa sa stila koji nije iste plave boje,pa cu njega farbati sigurno,a kad to radim radicu i lajsne verovatno.

Malo cu da procackam motor i ocistim ono sto moze da napravi problem u najavi,tipa egr ventil,creva,interkuler itd.

Ali pre toga mora da upadne neki termostat.

Cekam Micu da me nauci kako da ubacim termostat sa renoa 4,da se premosti malo,dok se kes naslozi za ozbiljnije operacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep stilo i lepa boja, panorama mu extra stoji, e sada sto zna da pravi probleme jbg. Sa druge strane kada je namestis samo odrzavaj tj cisti i podmazuj i ne bi trebalo da bude problema. Sto se tice sredjivanja samo polako prvo bitnije stavke pa onda lickanje, ja krov ne bi presvlacio folijom nego vec kad farbas lajsne i poklopac odradis i njega. Aj da te lepo sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha :D

U zdravlju da se sluzus sa serpicom! Tablu ako radis, radi u belo. Aa termos se samo ugura bukvalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha :D

U zdravlju da se sluzus sa serpicom! Tablu ako radis, radi u belo. Aa termos se samo ugura bukvalno.

 

Pa znao sam da je perverzan!

Ajde Mico probacu i ja da ga uguram pa javljam rezultate?

Jel se trazi neki poseban ili kako?

Dobar,baš dobar ! Što kaže MS ja bi tablu u belo .

Bice svega,samo parice da se namaknu malo.

 

E da,hvala jos jednom svima.

:unworthy:

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cipovanje obavezno !! Super autic, ima i bizonce na volanu. :D  I meni je bila tvrda lamela na stilu, vozio sam ga 30000 i tako i prodao, ali sad mi je leva noga dosta nabildovana :D. (Zasrafi mu onaj poklopac akumulatora :thumbsup: )

Edited by statichawk

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHA

Najbolja fora danas.

Ortak je dovezao auto do mene a onda ja krenem sa lepsom polovinom i svrcom u neku nabavku (jbga nova godina ovo ono,da se ne ispustimo) i krece voznja kreni stani,prva,druga treca pa onda obrnutim redom unazad.

Zavrsi se ta akcija oko 13 sati danas,i setim se da sam zaboravio pokloncic za sestrinog klinju i kao ajde idem vectrom (imam vectru c ,sad ce Jankela da mi baci :thumbdown: ,al sta cu) i kad nisam pod probio ili neko cudo napravio!

Mekanoooo kao puter.

jbga.

A na alfi mi je isto bilo tvrdje kvacilo,iako je sve bilo tip top.

Sreca da menjac ne riba,tek onda bi se videlo koliko mi je jaca desnica! :laughing:


Cipovanje obavezno !! Super autic, ima i bizonce na volanu. :D  I meni je bila tvrda lamela na stilu, vozio sam ga 30000 i tako i prodao, ali sad mi je leva noga dosta nabildovana :D. (Zasrafi mu onaj poklopac akumulatora :thumbsup: )

 

Ozbiljno razmisljam da uradim neki blagi cip,da poteze onako malo bolje i na nizim obtajima.


Trazis od R4 na 88-9c i toliko. 500-600din

 

Hvala Mico.

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poteze on odlicno na nizim obrtajima. Kad sve ocistis, proveris, videces..njemu chip vise treba od 3-3500rpm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan stilo. Meni je ova.panorama baš vrh stvar. Verujem da je odličan osećaj kada vidiš kroz krov..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je kad vidis kroz krov,al sto je dobro kad vidis kroz zidove,pa kad se komsinica kupa...

:laughing:

Morao sam,bilo je jace od mene,ne zameri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da je odličan osećaj kada vidiš kroz krov..

Pogotovu sada kada je sneg i mraz pa ti dodje sve da okrenes grejanje na MAX.

Inace @asterix cestitam na kupovini i lepo da te sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...