Jump to content
FAS Goran
Baccara

P: Volvo V70, 2.0 T5

Recommended Posts

Oglas je usluzni za mog dobrog prijatelja, i mogu da samo da potvrdim sve sto je napisao, auto je utegnut i ide i lezi neverovatno dobro!
 
Volvo V70 2.0 T 180ks
Najbezbedniji auto u svojoj klasi - SIPS sistem zastite od bocnih udaraca.
Motor je u odlicnom stanju, ne trosi ulje. Odradjen je veliki i
mali servis, zamenjeno sve sto je bilo potrebno. Klima odlicno hladi.Pored toga zamenjena je i prednja viljuska, auto je skroz utegnut na trapu.
Na vozilu su sve cetiri zimske gume R16 kao nove. 
Stakla su profesionalno zatamnjena i poseduje atest za ista.
Enterijer maksimalno ocuvan. Od opreme ima: 
- polukozna sedista
- automatsku klimu u dve zone
- bord kompjuter sa svim potrebnim podacima
( potrosnja, kilometraza, temperatura....)
- elek.podizace i retrovizore
Auto je pazljivo i uredno odrzavan originalnim delovima.
Vlasnik sam auta i zaista vredi pogledati.
Cena: 2500e
Kontakt: 064 18 33 105

0dc73034e098_800x600.jpg    1e6016352bbc_800x600.jpg ce1dc636a19e_800x600.jpg2ddc385f428f_800x600.jpg
 4f405ef8ef0f_800x600.jpg  75f6b8a8d50e_800x600.jpg  256b08ed8c24_800x600.jpg 4852b39b1b06_800x600.jpg
b29bc8dda92e_800x600.jpgdbd70af86a89_800x600.jpg4c9c0f9cec29_800x600.jpgf446b899a24b_800x600.jpg  
  bc32301edbf9_800x600.jpg1087883fce48_800x600.jpgf1abf7fe88e5_800x600.jpge5f078177e25_800x600.jpg
Edited by Baccara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ti motori T4, T5 idu nezdravo sa 2000ccm, kao da imaju 10k obrtaja! Mada mi se mnogo vise svidja zvuk na T5, a i kad se nudi cilindar vise za istu kubikazu, uvek sam za tu varijantu :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis malo ili mnogo kilometara? Sta znam, secam se da mi je pricao da je taj prethodni vlasnik bio ljubitelj volvoa, kao sto je i on sam, a da mu je ovo bio drugi auto, za duzi put. Za svaki dan je imao clia 1.5 dci, kakav kontrast u garazi :D
Inace ovom mom je ovo sedmi volvo po redu u porodici, njegov cale je zapoceo tradiciju a on nastavio :):):) 
Siguran sam da ga ne bi uzeo da je bilo sta bilo sumnjivo jer ih dobro poznaje. Sa pravim odrzavanjem ta kilometraza nije velika, pogotovu sto ne trosi ni gram ulja, a turbina je odlicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh pa dobro, nije da nisi u pravu, treba biti iskusniji sa ovakvom konfiguracijom ;)
Nadam se da se nece ljutiti, i ne poznajem coveka, ali da se nadovezem na forumsko zezanje. Ako je ovo masina za malo starije i ozbiljnije, mozda ce @totti da bude zainteresovan? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga covek javlja se, stizu mu notifikacije cim se pomenu kljucne reci ozbiljniji, stariji, situiran, zgodna, mlada...
:D :D :D

Edited by Baccara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja da se javim. 1976g sam, imam klinju od 2 godine i 7 meseci, i mislim da je ovo idealni auto za mene. Sviđa mi se što je da kažem na oko zastareo, karavan, veliki i kockast, a najviše zbog 5 cilindara i 180ks, zato što je očuvan i pažen. Zvao sam čoveka juče, ne znam da li da idem da ga gledam. Mislim, ne treba mi sada još jedan auto, naročito ovoliki, ali jbt ovo se retko sreće. Ako se situacija izmeni, u smislu da nam budu potrebna 2 auta kupio bih ovako nešto, pa neka se žena vata za glavu. Jeste Volvo, nema ih puno, ali se voziš kao čovek. Priznajem da bi se isciganisao sa plinom, jbg, jer ovo po fabričkim podacima troši preko 15l u gradu. Gazda kaže da mu troši 12-13, što je sigurno istina, jer su verovatno njegove relacije takve. A i nekada su fabričke potrošnje bile realne, i za lybru 2.0 20v je deklarisana 14,7l pa obično troši manje od toga. A ne kao sada, smejem se, gledam potrošnju za Octaviu RS sa manuelnim menjačem (to je 2.0TFSI od 220KS, motori iz GTI-ja), gradska vožnja 7,7l/100km. Ili tek KIA, to je smešno koliko je patetično, ne prelaze 6l u gradu sa bilo kojim benzincem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marko.jovanovic, iz mog iskustva, da je zena musko, ona bi kupila jos dva takva auta da joj treba! :D :D :D

One kad zacrtaju nesto, to ce da se uzme kad tad..

Inace, juce smo isli zajedno Volvoom ka Grockoj autoputem, apropo potrosnje, po boardu na konstantnih 120km/h = 7.5L, ali iskreno, ovaj auto ne oseca brzinu a kamoli uzbrdice. Desavalo se par puta da iz trece pri preticanju uz bubanj potok krene da potpisuje ako se gas nacepi  :w00t:  

I onda se setim moje alfe koja je imala samo 25 konja manje, a trecom si morao uzbrdo - cetvrtom nece hahaha :) :)



 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da je turbo... :-D Atmo, ali 155 konja uopšte nije malo, ali sa onim menjačem ti konji ne dolaze do izražaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče kakav auto!  :unworthy:  Oduševljen sam! Izvinjavam se sto upadam na oglas temu ali morao sam da prokomentarisem  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje je godište(96,97,98 ili 99)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...