Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

Kablovska, internet, fiksni...

Recommended Posts

Ljudi ovako stoji stvar, trebao bi da uvedem kablovsku kuci, ali od milion reklama sve se pomesalo po glavi pa ne znamo ni sta hocemo, trenutno placamo internet oko 1500 dinara telekomu, fiksni telefon oko 1000, a kablovsku nemamo, a doslo je vreme da je uvedemo ... 

 

Jel ima neko ko je upucen u pricu da moze da predlozi nesto od ovih novih paketa koji se reklamiraju, da paket sadrzi sve navedeno u naslovu i da sve to bude "normalno" ... tj da brzina interneta bude pristojna, da kablovska ima dosta kanala, a fiksni nije toliko bitan, on se i ovako malo koristi ... a da sve to ne bude skupo ... mnogo :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

300din se doplacuje po svakom sledecem tv-u. Ja to imam i mislim da je najbolje. Kablovska, mobilni, fixni i internet sve u jednom.

Mozes i mobilni telefon da uzmes ako hoces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nesto gledam kod njih, nasao sam i spisak kanala, jel za vise televizora mora da se doplati prikljucak ? 

 

za sad se izdvajaju ove dve ponude ... samo ne znam koliko je brz ovaj internet od 10 Mbit/s 
 
Box 3 
2. Fiksna linija (klasični telefonski priključak) i neograničen pristup Internetu brzine protoka do 10 Mbit/s uz WiFi modem kojim možete napraviti svoju kućnu bežičnu mrežu i IPTV usluga (Osnovni IPTV paket)
cena: 2699 dinara
 
Box 4
Box 4 paket pruža vam mogućnost da dodatno uštedite i u jedan paket povežete :
1. Fiksnu liniju (klasični telefonski priključak),
2. Neograničen pristup Internetu brzine protoka do do 10 Mbit/s uz WiFi modem kojim možete napraviti svoju kućnu bežičnu mrežu
3. Mobilnu postpaid tarifu i
4. IPTV uslugu (Osnovni IPTV paket)
cena: 3199 dinara

300din se doplacuje po svakom sledecem tv-u. 

 

Mesecno ili samo se jednom placa prikljucak ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam taj box 4 i sve je super hvala Bogu vec godinu dana. Uzeo sam paket za dva tv-a a ne znam sad koliko moze jos. Uzeo san tada i mobilni na 12 rata.

Mesecno, sve ti to ide na jedan racun. 3600din je valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi samo ostaju pitanja koliko je brz taj internet, a ne znam ni kako da proverim brzinu sadasnjeg interneta ... :D

 

I u slucaju da uzmemo i taj mobilni, jel se dobije telefon i broj, samo broj ili se postojeci broj prebacuje na postpaid ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prebacio majkin broj iz telenora na box i uzeo telefon na rate, a internet mislim da je bas dobar ali nisam ti ja merodavan za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se gadjaju ciframa oko protoka... trenutno mi se vodi 6mb, a kad uradim speed test, jedva do 4mb dodje.

E sad, otac isao da pita u vezi Box 3 paketa (fiksni, adsl 10mb, i mobilni broj), kazu da moramo da se prebacimo na novu centralu, i da nam se menja fiksni broj, jer centrala na kojoj smo trenutno nema protok od 10mb...

Posle par dana zovu iz Telekoma, nude da produzimo ugovor za adsl, ostaje ista cena, a brzina se dize na "10mb"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaćeš duplo brži net, pošto je ovo pretpostavljam bilo 5mbita

Edited by Tomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto vec 2 godine koristim BOX 4 paket i extra sam zadovoljan.  Kako konkurencija iz SBB-a i ostali podizu brzinu neta tako i telekom prati. U pocetku je bio 4 mb/s pa 6 mb/s a sad je vec na 10 mb/s. Za mene je to sasvim dovoljno dobro i brzo.  Internet od kada sam uveo 2007/08-e ne secam se tacno, od tada koristim telekom i nikad se nije desilo za je puk'o net.

 

EDIT: Kod tebe je beli trenutno 5mb/s ako se ne varam.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, otac isao da pita u vezi Box 3 paketa (fiksni, adsl 10mb, i mobilni broj), kazu da moramo da se prebacimo na novu centralu, i da nam se menja fiksni broj, jer centrala na kojoj smo trenutno nema protok od 10mb...

 

U BOX 3 spada: fiksni, internet i IPTV, nema mobilnog ukljucenog u tu pretplatu. ;)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam bio zadovoljan Telekomom, posebno internetom zato sto je bio spor (jedva 4 mb/s) i TV-om zato sto ima gomilu bezveznih Pinkovih kanala.

Zato sam njega otkazao i presao na Total Mix paket (Tv i internet) za 2430 din. mesecno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, otac isao da pita u vezi Box 3 paketa (fiksni, adsl 10mb, i mobilni broj), kazu da moramo da se prebacimo na novu centralu, i da nam se menja fiksni broj, jer centrala na kojoj smo trenutno nema protok od 10mb...

U BOX 3 spada: fiksni, internet i IPTV, nema mobilnog ukljucenog u tu pretplatu. ;)
Netačno! Box 3 može da se kombinuje. Sve opcije dolaze u obzir ali je zbir usluga 3. Ja imam fiksni + mobilni + internet

Edit: odgovori Mare pre mene

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sad su promenili. Meni je istekao dvogodisnji ugovor a tada je bilo u ponudi ono sto sam naveo u izboru za BOX 3 i BOX 4  pakete. Sve u svemu za 3200 din. imam 4 stavki (mob, fixni, IPTV, internet) i za sada sam zadovoljan.

 

EDIT:  Beli, izgleda da je fixni obavezan. Mada oni ubace i pretpalu za fixni u taj paket ali opet imas sa fixnog na fixni da zoves za dz. do mile volje.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ti je u paketu samo sam ja placao ratu za mobilni jer nisam hteo ni gratis ni za dinar nego sam uzeo neki od 12000din na 12 rata. Meni je to najbolja stvar (box4) i najjeftinije prodjes. Izracunaj koliko posebno bi placao mob., fixni, internet i kablovsku pa ces videti. Sto se tice kablovske, slika jebesprekorna, ima lom kanala i domacih i stranih i plus mozes da snimas, narucujes filmove, kanale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...