Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
SkubaRS

Pobeze rott-u za 20 cm :)

Recommended Posts

Krenem..jutros na posao..ajd da ne palim auto! Hocu ja peske... i kad izlete iz susedne ulice rotvajler...tele neko i na mene! bez lajanja bez ista! samo zareza i skoci na mene! ja uleteh u necije dvoriste..narabno preskocio sam tudju ogradu od nekih metar i kusur... i naravno sa svojih 100 kila kad sam brebno na beton...ubio sam se kao ona stvar!... Rot ode...ja odem kuci..uzmem CZ-a i sad sam usao u kucu! nema ga nigde! A deca u jutarnju smenu bas sad idu u skolu.Da ga jbm....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavi ti taj cz, nego okreni policiju i neku veterinarsku sluzbu i reci da nemozes da izadjes iz kuce a deca moraju u skoli, reci da je pas agresivan i da te je napao, ako ga uhvate odgovarace vlasnik, ovako ces ubijes zivotinju i ti mozes da imas veliki problem, em sto si ga ubio em sto nosis vatreno oruzje i koristis na javnim mestima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vrti zena od jutros redom brojeve.... Saltaju nas od sluzbe do sluzbe... Znam da od toga nema nista al, bas me zivo interesuje dal ce neko odgovoran da nas udostoji bilo kakvom reakcijom! Tako je barem u SD-u ne znam za druge gradove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slaba vajda od policije....i komunalne i ove regularne! U komsiluku kod zeninih,u Surcinu,pre neku godinu desio se incident kad su komsiji iz ulice pobegla 3 srednjeazijska ovcara! Prvo su hteli da napadnu retrivera u dvoristu do njenih,ali sreca pa je kapija bila zatvorena,pa su odustali. Vlasnica (koja je tad u kuci imala bebu od par meseci) je istrcala i oterala ih nekako,preko kapije. Onda su otisli do komsije,iz mesta preskocili njegovu kapiju koja je oko 1,5m visoka i ratsrgli njegovog kerica! Bilo puno dvoriste krvi,krvavog snega koliko hoces! Policija koja je stigla na poziv pomenute komsinice je samo konstatovala kako nista ne moze da uradi,jer nisu bili prisutni dok se sve to desavalo!! Znaci,kad te napadne ono tele od psa,reci mu da saceka da pozoves policiju da vidi kako hoce da te rastrgne,pa se onda brani od njega! Radije cu odgovarati za ubistvo opasnog krvolocnog psa,nego da cekam da mi izujeda dete (ili mene),koje ce ostati unakazeno (ako prezivi),pa da se onda zalim drzavi i provlacim po sudovima dok predmet ne zastari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem u potpunosti, ali reko mozda da pokusa, ja setam kera na povodcu i gospodji se ne svidi sto sam ispred njene kuce i to preko puta ulice na poljani, pozove policiju koja je na 50m odatle, oni dolete i zapisu me posto se gospodja zalila da ima dvoje dece i da se oseca ugrozeno i ako je pas na povodcu, tj nafilovala pricu kako ne sme da izadje iz kuce...tralala .... I ja naravno pozvan kod sudije zvog psa bez "nadzora" zato sto nije imao i brnjicu, a tu ispred njene kuce jos 10 lutalica koje ona i komsije hrane, pa sta treba da mi napadnu psa sa korpom i mene, ma vazi. Naravno bilo je zestoko napusavanje sudije i vikanja u sudnici, i nikada mi nije nista stiglo. Ali poenta price je da je policija za manje od minut se stvorila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja je izuzetno suptilan mladić. Ne bih nikad poverovao u ovu priču da je nije on ispričao. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ali moram da se složim za ove brnjice... brate kad mi se zaleti neko pašče preko parka nije ni meni svejedno koliko god da je malo... a onda "gazda" koji sedi "tamo negde" viče "ma neeeeećeee"... ma neću ti ja mamu kretensku nosi ga od mene... 

 

Pre neko veče idem s posla kroz neki slabije osvetljen park i nosim ostatke pice i zaleti se neki vučjak na mene... viče gazda "neeeećee"... pa ne nosiš ti picu u ruci mentolu retardirani... 

 

Natakni mu brnjicu i ne misli niko... ja sam svom isto kupio i eno stoji u kući jer bukvalno nikad ne izlazi iz dvorišta, ali je ima pa ako ikad ikome padne na pamet da ga vodi negde (ili kad ide kod veterinara) dobije mrežu po njonji pa možemo da idemo gde hoćeš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj pas ima brnjicu zbog zakona, ali ne stavljam mu posto je na povodcu, i ne dozvoljavam da nekog moj pas mraci, posto mrzim kada tako neciji pas smara mene, bas ta prica neeece, ma pusti to. Da je moj pas prgav ne bi mu skidao brnjicu, tj ne bi ga tada ni izvodio u setnje, ovako verujem u svog psa i pre svega sam savestan i znam sta gde i kako moze, a brnjicu da ima na ustima nema sanse sve dok ima lutalica na ulicama i vlasnickih kerova koji su pusteni sa povodca, pa ja necu da umanjim sansu za prezivljavanje mom psu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad setam psa, nikad ga ne pustam sa lanca, voli da se igra, ali drugi to ne znaju, tako da je pustam samo kuci ili u skolskom dvoristu gde je ogradjen teren i ne moze da izadje i da plasi narod ... brnjica i korpa je isto ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da isto je, kako ko je zove, u zakonu napisano brnjica

Ja sam moju ranije izvodio u skolko kad nema nikog, ali sam prestao da ne njake svuda zbog dece.

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavi ti taj cz, nego okreni policiju i neku veterinarsku sluzbu i reci da nemozes da izadjes iz kuce a deca moraju u skoli, reci da je pas agresivan i da te je napao, ako ga uhvate odgovarace vlasnik, ovako ces ubijes zivotinju i ti mozes da imas veliki problem, em sto si ga ubio em sto nosis vatreno oruzje i koristis na javnim mestima.

 

Nažalost samo tako

ili iz ležećeg položaja ako je iznad tebe . Ostalo mogu da tretiraju kao prekoračenje nužne odbrane , ugrožavanje bezbednosti. Fil još ako si se vratio kući po oružije tu počinje igranka.

 

Evo vrti zena od jutros redom brojeve.... Saltaju nas od sluzbe do sluzbe... Znam da od toga nema nista al, bas me zivo interesuje dal ce neko odgovoran da nas udostoji bilo kakvom reakcijom! Tako je barem u SD-u ne znam za druge gradove.

 

Taj što te vrti uzmeš ime i prezime i zapišeš. Tačno se zna koja služba reaguje. Policija bi morala da izađe jer si napadnut , još na javnom mestu a dalje veterinarska služba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skuba, drž se ti tvog CZ -a. Jebo pandure i komunalnu - nema leba od njih.

U slučaju da te napadne, postoji mogućnost da ti grad ili vlasnik plate odštetu od par stotina hiljada dinara. Znam par bliskih ljudi koji su od običnog ujeda psa dobili odštetu od 1500-2000 evra (BG je u pitanju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj što te vrti uzmeš ime i prezime i zapišeš.

 

Zvao sam saobracajnu da izadju sa paukom i pomere auto koji mi je zagradio izlaz iz dvorista.I krece prica sa sluzbenicom mup-a koja se javila na tel. da ne duzim,zatrazim ja njeno ime i kaze ona :saobracajna policija,ja ponovim da hocu njeno ime i prezime jer nisam zadovoljan kako obavlja posao i da zelim da je prijavim nadleznom i fuksa mi ponovi da joj je ime saobracajna policija :laughing:

 

To je olos neopevani i radi tako jer mu se moze :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto nisi rekao da ces da im bacis bombu ... dosli bi u roku od odmah kod tebe kuci :D

 

Od bivse devojke deda je za svaku mogucu sitnicu zvao, ako kasni autobus, on kad dodje kuci, zove stanicu i kuka da mu vrate pare, nije radila kablovska 2 dana i kad je stigao racun on trazio da mu se umanji racun za ta 2 dana sto nije bilo kablovske i usput rekao operaterki da ide da uzme kaput i da ce da dodje da im baci bombu ... u roku od pola sata je dosla patrola i jedva je objasnio da nema bombu, nego da je to jedini nacin da oni obrate paznju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je dužna da ti da svoje ime. Nacrtaš se ko komandira stanice i predočiš problem ili ko Dovla mail-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenem..jutros na posao..ajd da ne palim auto! Hocu ja peske... i kad izlete iz susedne ulice rotvajler...tele neko i na mene! bez lajanja bez ista! samo zareza i skoci na mene! ja uleteh u necije dvoriste..narabno preskocio sam tudju ogradu od nekih metar i kusur... i naravno sa svojih 100 kila kad sam brebno na beton...ubio sam se kao ona stvar!... Rot ode...ja odem kuci..uzmem CZ-a i sad sam usao u kucu! nema ga nigde! A deca u jutarnju smenu bas sad idu u skolu.Da ga jbm....

Bitno je da si izvukao zivu glavu.Nemoj da se zazas sa pistoljem, kaznjivo je mnogo toga, a i sam kazes da imas decu, tako da,ako ubijes kera, teretice te za mnogo stvari.Ne gine ti boravak u zatvoru neko vreme...Moras da hranis i izdrzavas decu, neka ti to bude na prvom mestu. Ako si zvao policiju, sintere, komunalce i ostale, onda si uradio sve sto si mogao.Par dana vodi decu u skolu, ako ne mozes ti, neka vodi zena ili neko iz porodice ako moze, neko ce se vec naci, bar dok se ne resi situacija sa tim kerom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se pre par godina desila slicna situacija argentinska Doga mi dosla i legla ispred ulaznih vrata vrata kuce.Bila je nedelja veterinari i sinteri ne rade .

Ja zovem policiju a oni se prave ludi pa sta mi da radimo..

Ok kazem ja njima , izacicu kroz prozor i ubicu je .Naravno kazu mi da  nesmem da uradim jer nije po zakonu .

Onda im kazem da cu svog rotfajlera ( foliram nemam psa ) da dovedem ispred nihove stanice i ostavim ga na vrata da pa da budemo u istoj situaciji.

I onda pa hajde videcemo da dodje neko i dosli su posle pola sata.

 

U svakom slucaju ne bi mi bilo sve jedno da ga ubijem jer volim pse , ali bolje da ja odgovaram za njega nego on za mene a ja ili neko dete da ostanemo bez ruke ili noge .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...