Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sutra je sudnji dan.Cekam utisak dvojce alfista iz LE,pa cemo videti.Poslao mi je slike unutrasnjosti na viber,beli alfatex a volan .....kao da je neki dalji bogisin rodjak .Navlaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odustao sam.Sve sami krsevi.Cekacu dok mi prijatelj koji drzi plac u BG ne nadje nesto normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav genca drugar prodaje alfu gt, imas je na oglasima siva alfa gt tablica SU ako si i dalje zainteresovan pusti poruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces JTS, onda iscimaj Podvarka pa vidi da li jos prodaje svoju ili je odustao, ali sa manjom kilometrazom i u boljem stanju 100% neces naci, a od optreme mislim da ima sve sto ide u nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da je njegova extra al se na zalost nema para za nju, ova mi sa cenom i opisom odgovara,idem verovatno u subotu da je pogledam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igi imenjace,druze...da li znas nesto o JTS motorima?

Ja to ne bih gledao ni kao vikend auto.

To ne popravi niko.

A plin i da ne pominjem,oko 700 e kosta da se ugradi sada u nju,a sekvent je 300.

Pa ti vidi.

Imao jednu 156 2.0 jts,sa losim motorom i SVI majstori odbili da je rade.

Medju njima i par ozbiljnih servisa u Bg!

2004 godiste full restajling za 2000 prosle godine.

Koza,klima,lamperija,SVEEE

Dzabeeeee....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa proucavam taj motor vec duze vreme,ako je u dobrom stanju nema zime,znam za cenu ugradnje plina ,uzeo bih alficu gt iskljucivo sa tim motorom,odlicne performanse za malo para i veliku potrosnju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezi dalje od jts motora.Niko se nije usrecio sa njim.Samo jtdm dolazi u obzir.

Preformanse za 166ks nikakve i non stop fantomski kvarovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti prijateljski kazem,nemoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mica ne misli tako o JTS motorima,imao covek 2 Alfe :)

 

2.0ts nije djubre i dobro ide. A majstori...necu da komentarisem :D

 

Jts je posebna prica. Jos bolja ali samo za ljubitelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napomenuo burazer da je smo za ljubitelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jts kude oni koji ga nisu imali, ili bar vecina.Oni koji su ga imali pre 4-5 godina imaju oprecna misljenja i najvise zamerki je bilo na dizne koje su stradale zbog loseg goriva.Sad je situacija mnogo bolja sto se tice kvaliteta goriva tako da i sa diznama nema problema.Sto se tice elektronike koju neki spominju , slicna je situacija kao sa stilom.I njega pljuju kako zeza elektronika, ima neke gremline , to je tacno ali ti problemi su bezazleni tipa lampica za pregorelu sijalicu sija , a sijalica ispravna.Jedini pravi kvar je bio senzor air bag-a  na suvozacevom sedistu.Na alfi takodje ume ponekad da se upali neka lampica a sa autom sve ok.U pozarevcu je jedna alfa gt jts vec pune 3 godine i nikakve probleme sa njom vlasnik nije imao, samo sipa gorivo i vozi.Potrosnja je najveca mana tog motora, sve ostalo je kao i kod ostalih automobila,mozda imas srece a mozda ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je za opelase samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slucajno naleteh na ovu temu.

Bio mi je danas decko - musterija,radio sam mu skakavac za Alfu.

Ima Alfa Romeo GT 2007 2.0JTS.

Samo na 98 oktana vozi i kaze da nema problema.

Nikakvih vecih ulaganja nije imao.

Edited by Sima-Koya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uvek se nadje neki dobar primerak a ne raspad koji je pregurao boga i oca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno da vam kažem ja mislim da ne postoji loš motor, samo loš vlasnik automobila.

 

Pa i Jugo 1.1 je kod mene izgurao 220 000km i još bi da nije zaribala uljna pumpa, a kažu da Jugo već na 50 000 duvka po malo.
Za Opelov 1.4 16v kažu da se generalna radi na oko 120 000,  a moj će sad 140 000 i ne troši ulje uopše.

 

Nisam hteo da se hvalim kako sam ja ili moji roditelji savesni vozači :) , već samo da nijedan motor nije toliko loš da treba bežati od njega.

 

Ono što mene više plaši kod GT-a je što je sportski automobil i možda ih je 10% korišćeno za crusing i kur*enje po gradu, a ostali za peglanje zašta su i pravljeni. A ako se na kolima 200 000 ne pušta gas iz poda mora da bude posledica i po motor i ostalo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...