Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zato sam ja odustao od prodaje moje alfe.Sve sto su drugovi pogledali sve krs do krsa.I to sve sa jtdm motorom.Jedna na placu je tek iz trece upalila a na satu 147hkm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, i ti sad hoćep da kažeš da ti jtd-m motori ne valjaju? :harhar:

 

Tako je bilo jednom drugaru kada je tražio Astru GTC. Na kraju je našao benzin sa 40 000km i platio je nešto baš papreno, ali je stvarno nov auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista nevaljaju.

A jts nikada nece njegovo sediste drzati moje pedu.Samo neki kolko-tolko solidan primerak traktorceta.Da vidimo sta ce mi Dex nabaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako sa slika mi deluje da GT ima pristojan gepek, jel ima neko da je putovao sa Alfom i da kaze koliko je gepek praktican i upotrebljiv?

I generalno koliko je auto udoban za putovanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao je i za Italiju sa njom i pun auto, i skoro je isao u hrvatsku.

Ja sam se samo po lokalu vozio sa njim u gt-u, po meni veoma udoban a ujedno i stabilan auto, nekako je sportski udoban, ma ja sam odusevljen, nisam mogao ni da pretpostavim da ce mi se u voznji taj auto toliko svideti. Pri tom nista ne lupa i ne cvili u trapu, kao pracka je. Taj auto je radjen na platformi od 156ice pa mora da ima i mesta. Vozio sam se par puta pozadi i meni sasvim dovoljno mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno da vam kažem ja mislim da ne postoji loš motor, samo loš vlasnik automobila.

 

Pa i Jugo 1.1 je kod mene izgurao 220 000km i još bi da nije zaribala uljna pumpa, a kažu da Jugo već na 50 000 duvka po malo.

Za Opelov 1.4 16v kažu da se generalna radi na oko 120 000,  a moj će sad 140 000 i ne troši ulje uopše.

 

Nisam hteo da se hvalim kako sam ja ili moji roditelji savesni vozači :) , već samo da nijedan motor nije toliko loš da treba bežati od njega.

 

Ono što mene više plaši kod GT-a je što je sportski automobil i možda ih je 10% korišćeno za crusing i kur*enje po gradu, a ostali za peglanje zašta su i pravljeni. A ako se na kolima 200 000 ne pušta gas iz poda mora da bude posledica i po motor i ostalo..

E što ne može da se lajkuje komentar...od reči do reči isto mislim! Kako kažu u Niš-budala i nakovanj pokvari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva je slikana tako da se baš ništa ne vidi. A druga je fina, ali jts je po meni motor za uživanje tako da ako više prelaziš sa njim preskoči.

A i nikada mi Italijani sa automaticima nisu ulivali poverenje.

 

INače, printscreen je obavezan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

autotopnl.jpg AutoTopNL: Alfa Romeo GT

 

3.2 V6 Busso - 240KS/300Nm, 6.7 do stotke, fabrički maksimum na 243 km/h:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...