Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne dopadaju mi se felne bez fabrickih cepova,ali ovako sredjene i sa ofarbanim srafovima deluju ok :thumbup:

 

Meni su cak lepse ovako bez poklopca :) Mocno izgledaju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sto se tice potrosnje, 90 % je gradska, i juce na board - u je iznosila oko 12 l. Preko leta, po toplom vremenu, oko 9 - 9.5.

Na otvorenom, kad smo isli u Jagodinu iz Bg-a, potrosnja je bila oko 6 - 6.5 litara pri brzini 90 - 100 km/h...

 

Uglavnom tu potrosnju navode i drugi sa tim motorom :thumbup:

 

Kako da popunim na tt?

Udjem u profil i kad kliknem na nesto od navedenog, nece, a na one opcije imam samo za promenu sifre,update email itd...

 

Nisam siguran da moze na TT.Kad budes na PC-u popuni prazna polja ,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi Dante :)
Inace, jos sam mlad, piletina,tek predjoh 22 :)
Ljudi, vracao sam se iz Novog Sada i magletina samo takva...Jutros sam rano ujutru otisao i vratio se malo pre...Magletina samo takva...Bilo je par situacija kad sam jedva izbegao automobile kojima je radila samo jedna sijalica pozadi :/
Ne mogu da verujem, ni zadnje pozicije nemaju, a o maglenkama da ne pricamo...Strasna je magletina i jedva se vidi na 2-3 metara na autoputu...Gledam ljude koji idu u rikverc na autoputu po magli, rizikujuci svoj i tudj zivot jer su omasili skretanje...Strasno...Al zato ja roknem osvetljenje i nemoz' da me ne vide :D

 

Inace, vratio sam fabricke zute maglenke koje kidaju u odnosu na one xenon look...
Jesu ruzne,ali su opet bolje od xenon looka, i furacu ih dok ne nadjem neko resenje za jos bolje maglenke :)
Inace, u jednom delu sam spustio potrosnju na 4.5 litra pri brzini od 80-85 i odusevio sam se :)
Ali cim sam se priblizio Bg-u, guzva uzas...Do Autokomande sam vozio u guzvi 45 min -_-

Inace, stavio sam zimski se i auto je totalno drugaciji u voznji...17 icama sam izbegavao sve rupice i sahte, a 15 icama ne oseca se nista :D
Zaboravio sam na pojam "Udobna voznja"...Mada, prisetih se od kad sam stavio manje felne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, vratio sam fabricke zute maglenke koje kidaju u odnosu na one xenon look...

Jesu ruzne,ali su opet bolje od xenon looka, i furacu ih dok ne nadjem neko resenje za jos bolje maglenke :)

Jedina situacija gde zuca sijalica ima prednost u odnosu na beli xenon je upravo magla. Xenon zbog jacine vise smeta (kao kad po magli upalis duga svetla) i pravi belinu.

Zuta sijalica mnogo bolje "probija" sloj magle. Pogotovo ako su blize asfaltu, pa se podvuku pod sloj magle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U maglenkama jesu dozvoljene. I da za maglu su extra

 

Lep je stilo, mani ove matore i njihove komentare za osvetljenje.   :smoke:

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zhorz moraćemo da ti pogledamo auto na sledećem okupljanju, kako braniš neonke ne bi me čudilo da imaš neku ispod kola :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha...Juce sam video lagunu karavana, plavo svetli samo ispod prednjeg branika xD

Uzas :D

Ako su dozvoljene Zhorz, uzimam ih, koliko god da kostaju, jer ih palim samo kad je magla, a tad su prekopotrebne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Stilo , jedino ,i se ne svidjaju one neonke ispod kola.Nekako mi ne cuce na njemu posto nisi bas otisao u onaj Tuning Styling izgled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno :)

Cak i pravilniku pise da o tome ne treba raspravljati

Sto se tice motora, prezadovoljan sam, nisam imao nikakvih problema do sad, pa od ponedeljka mu radim servis, menjam svecice, taman dok mi kolega sa foruma sredjuje osvetljenje cajgera :D

Planiram da kupim neki protocni lonac jos u skorije vreme i postavim k&n filter, pa ako dobijem par konja za to, super, ako ne, opet super, lepse estetski izgleda :)

I to bi bilo od mene sve za ovu godinu :)

Planirao sam ugradnju plina, ali sam odustao.Plin skocio,benzin pojeftinio...Razmislicu jos,ali mislim da ga necu ugradjivati :)

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da osvezim malo temu :)


https://vimeo.com/114684968

Izvinjavam se zbog ocajnog kvaliteta,snimao sam starim fonom,nov sam koristio za navigaciju, ali nadam se da se vidi poenta... U jednom trenutku je na board-u pisala potrosnja 4.2 L pri brzini 120 km/h i 3000 i kusur obrtaja :)
A radi se o benzincu...Straaaasnooo :)
Stvar je u tome sto je bila blaga nizbrdica xD
 

https://vimeo.com/114685866

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes li da vidis klip?
Ja na tt ne mogu :(
Bije, bije, fin subwoofer je pitanju :D
I povezan je na upaljac :D
Evo jedne slicice od jutros. Zimske gume su u pitanju.Inace, auto je prljav,ali sta je tu je :D
Jutarnja, 06:00 h

 

cxcb410157.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno, prikacen je na zvucnike, ali nista direktno za akumulator, vec odmah u upaljac.Kad mi ne treba, izvadim i gotovo :D

Stilisa, jeste da se na sivoj manje primecuje, ali kada ga operes, drugi je auto :D

Jos kad sija metalik bojaaa...Uhhh... :)

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...