Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo da i ja predstavim masinu, posto me ocigledno povezujete sa ko zna kime :D
Radi se o Fiat Stilu 1.6 16v, 3vr. siva boja, 2002. god.
Kod mene je auto vec 3. godinu,kupio sam ga uvezenog iz Italije i prezadovoljan sam njime.Ugradnju plina sve samo odlazem, skupim pare, pa potrosim na neku glupost i tako...Evo malo slika, pa za informacije pitajte :)

 

cxcb320400.jpg  cxcb320401.jpg

cxcb320402.jpg  cxcb320404.jpg  cxcb320405.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Female Body Inspector
Axsicu xD
Folija je mat crna i radio sam pre dve godine preko puta OS"Desanka Maksimovic" u MML, kod Ustanicke ulice.Likovi su profi uradili maximalno, dan danas izgleda kao da je juce stavljena.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj prebacite slike odmah u gedora styling da se ne mucimo 2x. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep stilo,ali ovo sa ovom rasvetom ga ubi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja prvi da potvrdim da je covek ziv, inace smo komsije :) da te posluzi stilo i da predjes sa njim sto vise kilometara bez brige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma rasveta je napravljena...Eto, da je imam kao dodatnu opremu

Salu na stranu, retko kad se i pali :)

 

Druze vise je kao mrtav teret i tema za zahebanciju.

Skini ti to pa lepo okiti jelku,a ovog stila doteraj onako kako treba.

I ugradi plin,ustedecs brzo te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem svaciji trud, oko ukusa ne moramo da se slazemo. Nisam fan osvetljenja, ali Boze moj, sta sad, ovo ostalo je skroz dobro, ima Blade felne, mene to kupi kod svakog Stila. Kakav ti je ono DVD, imas koju sliku po danu tog cuda? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam na kompu, prebacicu sutra,to je ugradjen tablet, dok ne nabavim navigaciju.Sto se osvetljenja tice, to sam stavio iz nekog svog zadovoljstva, cisto da imam, jer kad sam resio da sredjujem, hocu da to radim do kraja.To osvetljenje za ovih mesec i po -dva, sam mozda upalio 2-3 puta.A trebao bih i zimski set da stavim, ali nikako vremena da nadjem.

 

I Stilisa, drago mi je sto ne hejtujes neciji ukus, rad, trud, i novac ulozen, ma koliko da blesavo izgleda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uffff navigacija (fabricka) je tek prava stvar, imas na forumu u temi nekoj uputstvo i sve kako izgleda, i ja planiram, samo da nadjem ''vremena''. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pored "Vremena" moram da nadjem i "Navigaciju" xD

Ne daju mi se neke velike pare za nju,jer skupljam za plin i jos neke stvari,ali ako nesto jeftino iskrsne, sto da ne :)

Video sam da ima tema o njoj, cak sam joj i zvezdicu dao, pa mogu da je pratim i lako nadjem kada mi bude bila potrebna :)

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu smo da se pomazemo i savetujemo.
Ja ako nadjem ''vremena'', lako cu naci i navigaciju. :D Uglavnom se krecu od 100 do 150e zavisi od stanja i pregovarackih sposobnosti. Ali ni meni nije ona prva u planu, imam precih stvari pre toga, otom potom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem te i svaka cast tim kolegama...

Kome bude bila potrebna moja pomoc, naravno da cu pomoci,za to bi trebalo i da postoji forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzivaj na forumu :)

 

I gasi te neonke, previse je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...