Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Testera

P: Alfa Romeo 159 2.0 mjet 170KS limuzina

Recommended Posts

Prodajem auto iz naslova, lično ga uvezao iz Italije, kupljen u januaru od prvog vlasnika, uvežen i registrovan ovde krajem februara. Kilometraža je nešto malo ispod 100 hiljada km. trenutno, a kupljena sa 91.856, imam kompletne slike u trenutku kupovine i svu prateću dokumentaciju. Kilometražu sam proveravao na sve meni poznate načine i svuda je ta. Proizvedena je 30.11.2009. godine, Oprema je Najjača "Distinctive-Hihg", nema samo navigaciju koja i nije nikada išla u bilo kom paketu opreme nego se dokupljivala, znači spisak je podugačak ali evo deo: Kompletna braon koža kao nova, trozonska automatska klima-leva-desna i zadnja klupa se odvojeno podešavaju, Samozatamnjujući i samopreklapajući retrovizori, Mp3 CD, kao i Blue&me (bluetooth za tel i Mp3 USB), automatska svetla i automatske brisače, sve od elektronike ESP, ASR, hill holder, brake assist,...

 

Na 92.800 km urađena zamena ulja i svih filtera, ulja menjača, kočionog ulja, prednji diskovi i pločice(zadnji su odlični). Od vanrednog održavanja: na prvom pregledu utvrđeno da curka ulje semeringa menjača pa sam ne želeći da rizikujem lamelu skinuo menjač isporveravao stanje seta kvačila, zamenjen semering menjača i semering poluosovine koji nije otišao ali se preventivno menja kod skidanja menjača. Od estetskih sam kod pirketa stavio nazad dva lonca od Alfe 159 2,4 i ukrasne nastavke. Uz nju sam dobio dva seta guma: letnje pirelli loše(možda još jedna sezona) i gotovo nove Mischelin Alpin A4(2012, šara preko 7mm). Sedišta i kompletan enterijer apsolutno bez oštećenja, na eksterijeru su vidljivi tragovi oštećenja od parkinga po vratima, ništa strašno ali dobro poliranje bi leglo. 

 

Apsolutno nijedan, ni najsitniji problem sa njom za ovo vreme nisam imao, ništa ne cvrči, skiči, ne pali lampice, brunda, preskače poskače ili bilo kakva anomalija.  Auto je registrovan do kraja februara 2015., ne znam sada tačan datum. Vozilo je na moju firmu, tako da može opcija kupovine putem kredita ili lizinga. Svaka provera je naravno dozvoljena.

Auto je predobar za vožnju, motor izuzetno jak i štedljiv, u gradu okretna, na otvorenom udobna, brza i stabilna,  ali približava se 40-ta i mogućnosti mi dopuštaju tako da bih probao jedan veći SUV i to je razlog prodaje.

 

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas5417748/alfa_romeo_159_20_jtdm_koza/

 

Cena za forumaše nije fiksna i stvar je dogovora.

 

Ne umem da stavim slike?  :help:

Daj da neko pojasni, staviću iz Italije i sveže, može i neki klip da se stavi.

Edited by ognjen76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala!

 

Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_  Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_  Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_

 

Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_  Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_  Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_

 

Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_  Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_  Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_

 

Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_  Extab_SFTech_Prod_SFT_INT_43d25bd1_5518_

 
Ove gore su iz Italije u trenutku kupovine, ove dole su trenutne, nikakav fotošop, samo standardno pranje i slikano telefonom. :)
 

CAM02127.jpg  CAM02128.jpg  
 
CAM02129.jpg  CAM02130.jpg  CAM02131.jpg
 
CAM02132.jpg  CAM02133.jpg  
 
CAM02135.jpg  CAM02136.jpg  CAM02137.jpg
 
 
CAM02144.jpg  CAM02148.jpg  CAM02150.jpg
 
CAM02151.jpg  CAM02152.jpg
 
CAM02154.jpg  CAM02155.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

Do sto sam merio i manje od 10, osetno, a koliko može da razvije pojma nemam, ali znam da mi klinci  kažu da ako na satu piše 260, onda mora da može toliko. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,da sam i ja u mogucnosti kao ti,zavrsila bi ova alfa kod mene trenutno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! :)

Ebiga, u polovnim automobilima ponuđeno bež ili braon, a meni više vuče na braon i stavio tako. Ali lepa su, koje god boje da su. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni su više braon, ali ovi Alfisti moraju precizno, nije braon,  to je krem. :D

 

I ne ložite me više kako je lepa, povućiću je iz prodaje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

Do sto sam merio i manje od 10, osetno, a koliko može da razvije pojma nemam, ali znam da mi klinci  kažu da ako na satu piše 260, onda mora da može toliko. :D

 

159 2.0 jtdm 0-100 8.8s top speed 218kmh tako kaze fabrika. U praksi je to mozda malo vise, a po cajgeru sigurno vise :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbalavio sam

Share this post


Link to post
Share on other sites
I ne ložite me više kako je lepa, povućiću je iz prodaje. :)

 

Stvarno ne znam sta treba da dodje na njeno mesto pa da se neko odluci ovo da prada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim Alfe i italijane uopšte i ne rastaje mi se od nje, pogotovu što sam gotovo siguran da Alfu više neću voziti, čini mi se da će je tako pozicionirati da će biti preskupa i polovna. sada mi je takva situacija da posao zahteva češća putovanja po Centralnoj Srbiji, uključujući tu i razna sela. Dosada sam to odrađivao sa Cliom kada nema robe, a kada ima Vivaro, e sad bih hteo jedan zapravo više pik up nego SUV. Ciljam na Hilux, Navaro, L200 i ako bih mogao da dobacim do nekog Amaroka, registrovan kao teretni. I ovako ide deo kredit, a da ostavim Alfu šeme nema da bih uspeo.  Na doboš bi išao i Vivaro, ženin punto na metan za kraće relacije, a kamionče za posao i duži put 2-3 puta godišnje. 

Takvi su planovi, a šta će na kraju da ispadne ko zna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...