Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma 156 je mnogo nežan auto sa trapovima, potpuno razumem Vuleta! Imao ga godinu dana,sve na njemu popravio i prodao ga! Jednostavno,naši putevi su ubica za trapove,naročito ako su nežni!

Kad je sve ispravno,taj auto ispravlja krivine,leži k'o pegla,ali održavanje!!!

Edited by vicent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti nisi nomanan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 156 je mnogo nežan auto sa trapovima, potpuno razumem Vuleta! Imao ga godinu dana,sve na njemu popravio i prodao ga! Jednostavno,naši putevi su ubica za trapove,naročito ako su nežni!

Kad je sve ispravno,taj auto ispravlja krivine,leži k'o pegla,ali održavanje!!!

Kako vozis, tako te i sluzi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sutra.

 

Možeš da ga voziš najnežnije na svetu, da ga održavaš bolje nego što bi fabrika, da popravljaš i popravljaš i popravljaš, ali kad prelaziš 50-60 hiljada km godišnje, po našim putevima, nema kraja održavanju.

 

Da ne pričamo o tome da sam spucao u nju više para za 2 meseca nego što sam u Bravu za 4 godine, a sa Bravom 100 hiljada prešao i zduvao jedno 700 krugova na Mišeluku, a u tom autu je i dalje isto kvačilo, isti trap, isti amorti, isto SVE kao i kad sam ga kupio i prvi put sredio sve, pre 4 i po godine. Ni dan danas ništa ne lupka, ne krcka, ne škripi...

 

Kažem, za nekoga je ovo super auto, ko ga koristi za privatne potrebe, lepo vozi, po relativno finom putu i ne prelazi previše km. Za mene nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa alfa je bas auto za privatne potrebe. Postoje mnoge druge marke koje sluze za sluzbene potrebe i napravljeni su sto prostije. Alfa je napravljena malo drugacije. Ali opet je kvalitetno napravljena obzirom sta nudi. Na primer, ja sam presao skoro 30.000km za godinu dana otkad sam je uzeo, tad nisam radio trap niti moram i dalje. Auto je utegnut kao prvog dana.

I da dodam, od prvog dana je na gumama 215/45/17.

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi je teraju i lome i posle kukaju kako ima los trap itd... Auto sa takvim voznim karakteristikama ne moze da ima trap kao golf 2! Sve ima svoje, a ako bas hocete alfu sa tenk trapom kupite 159! Mada 159 ne moze da pridje 156 po nekim stvarima a i obrnuto...

Edited by MiloshBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi je teraju i lome i posle kukaju kako ima los trap itd... Auto sa takvim voznim karakteristikama ne moze da ima trap kao golf 2! Sve ima svoje, a ako bas hocete alfu sa tenk trapom kupite 159! Mada 159 ne moze da pridje 156 po nekim stvarima a i obrnuto...

Miloše,niko nije rekao da 156 ne valja !  Jednostavno,živimo u državi koja ima katastrofalne puteve,gde se posle svake jače kiše otvaraju krateri,gde za 10km (beo-)gradske vožnje pređeš preko 10 ležećih policajaca i gde nema teorije da izbegneš svaku rupu. U takvim situacijama,postoje automobili koji to teže ili lakše podnose. Alfa je od onih koji to ne trpe. Kad je sin kupio,bili smo oduševljeni njenim voznim karakteristikama,koliko je udobna a stabilna,tamo gde ja sa Puntom uđem sa 60kmh (na dva točka), Alfa opušteno sa 80kmh prolazi.

Ali nežnost i cenu trapova,niko ne može da ospori,koje opet podvlačim,uzrokuju naše "oranice". AR 159 ima malo robusnije trapove,a o ceni se sam raspitaj,ja ne smem da ti kažem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nastavim ili da otvaram novu? :D

 

cxcv990913.jpg

 

:laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo ih vise :D

 

Ne znam da li da pisem od februara na ovamo :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno, ne moram od februara, mogu od septembra :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je ova Alfa.

Kapiram da je i Vuletu drago što je auto kod nekoga poznatog.

 

Sada gledam šta je sve Vule uradio prošle godine, red bi bio Fantome da mu pošalješ nešto za Novu Godinu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sada gledam šta je sve Vule uradio prošle godine, 

 

Uradio i previše, a Fantom još toliko pa i više :D :D

 

Čari Alfe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...