Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Alfa Romeo 159 1,9 JTDM SW 2009

Recommended Posts

Ne znam sta je to skupo na Alfi za odrzavanje tj sta je  skuplje u odnosu na konkurenciju.

Pogotovo sto u ovu moju nemam  da ulazem ama bas nista i to dugi period a pogotovo sa mojom kilometrazom pa cu stoga najverovatnije i da je ostavim i produzim registraciju a onda dizem cenu pa ko voli nek izvoli.

@Bumblebee

Ja sam Cromu lepsu od tvoje u Emotion opremi sa panorama krovom i motorom od 150ks iz oktobra 2010 sa nulama na svim staklima prodao za 6000 i jos lepo zaradio tako da ti je matematika  vrlo optimisticna. :harhar:

A i ja se secam sa Zoricom da je majstor nesto zesce sredio i da je zunto zbog toga prodao auto a dizao je Alfu u nebesa dok se to nije desilo. Moj motor je zahvalniji jer nema komplikacije kao taj motor od 150 ks i jeste ,ne ide kao ona jaca ali i ova pegla veoma lepo i na maksimumu je cifra preko 200. Sta ces vise? :smoke:

Jos sam vozio jednog forumasa  u njoj i rekao mu da obrati paznju na to kako ljudi pricaju po forumima da je ovo slab motor za ovakav auto a onda sam mu pokazao sta moze i on se odusevio. Shvatili smo da ti ljudi sto to pricaju nisu ni seli u Alfu 120 ks ali prosipaju pamet gde god stignu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMIN!

Slazem se potpuno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam hteo da umanjim vrednost alfe. Odlican je to auto a i motor, da sam hteo 150ks uzeo bih cromu sa tim konjima. Problem je samo sto ljudi ne razumeju razliku od odrzavanog auta po vecoj ceni i kante po nizoj. Realno gledao sam po netu i u ovoj opremi, motoru sa manuelnim menjacem ispod 5.500e nema a posto moj ima istoriju i garanciju to je taman 6500 x) Da ne spamujem temu srecna prodaja a ako se setis pusti post gde si kupio kameru, koliko para i ko je ugradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se secam zuntova 159 je bila isto 120ks :)

Inace od nerealno skupih delova za 159 bih izdvojio lezaj tocka, koji se menja sa glavcinom pa je cena 25-30k po lezaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm... Ja sam menjao prednji na 159 2.4 i menjao se solo, ali je bio i solidno skup. Ne mogu tačno da se setim cene, ali je bila tu negde 80-100€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, ok, ja pričam za prednji. :thumbsup:

Mnogi imaju te "integrisane" delove. C4 Picasso, Scenic... imaju zadnje diskove u kompletu sa ležajem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfi ce za koji dan biti produzena registracija tako da ko je uzme ima godinu dana registrovan auto bez dinara ulaganja a cena takvog auta i to poslednja je 6750 i za te pare ne postoji u Srbiji a da je ujedno dobar auto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako da ti dam za tu doplatu kad sam ja moju Cromu 1,9 M-jet 150 ks  iz novembra 2010 u Emotion opremi sa panorama krovom dao za 6000 a bila je izuzetno sacuvana i dobra.

A i za tu cenu sam cekao skoro mesec dana da je prodam.

Evo ti slike pa vidi da ne pricam bezveze.                                                        

 

Ergela_20_01_2015.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf kakve felnice i krovni nosaci :)

Postujem ali bolje 500evrica u dzepu i kola na prodaju nego samo kola na prodaju :)

Nece ni 159ka skoro za te novce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskamcio bih i zvaku od ciganceta :)

Salim se ja malo samo sam zaljubljen u ovo auto i jebes ga :) da imam kod sebe vise ponudio bih ja vise novaca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto istice mi registracija u septembru pa cu da platim i to na onih 500 da budemo jednaki :) Ima jedna turbo benzina na oglasima 200ks tako nesto :) majko moja x)

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima  godinu dana mladja sa 1,75 motorom ali je cena skromno veca za 4500.

Pa za te pare vozio bi cika Dule ovu  sa osmehom na licu a za tu razliku nabacio lepse i vece felne,vodio porodicu na more narednih 3 godine i jos se ponovio sa tehnikom u kuci. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada se već uporedjuje, ima jedan sa TI opremom, 2010,  motor od 170ks i sličnom kilometražom za +700eur  :smoke: takodje pouzdan diler..............

Share this post


Link to post
Share on other sites

I doslo vreme da na kapiji masem za ovom crnkom! :laughing:

Malopre ljudi  dosli i u 10 minuta  shvatili da je auto odlican a na moje insistiranje sam ih provozao jer  znam sta prodajem i odmah smo se dogovorili u pola reci. :guitar:

Ode Alfa za Staru Pazovu. :thumbsup:

Moze lock! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...