Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Alfa Romeo 159 1,9 JTDM SW 2009

Recommended Posts

Dobio sam u zamenu ovu Alfu Romeo 159 1,9 M-jet 2009 koja je i registrovana do 15.05.2015 i kojoj je uradjen veliki servis,stavljene zimske gume,doteran trap,stavljeni ksenoni,ugradjena kamera za rikverc...
Od opreme ima automatsku klimu,tempomat,vazdusne jastuke,ASR,ABS,centralnu bravu,bord kompjuter,maglenke,fabricku muziku,alu felne 16"...
Pregledao sam je i auto je lep i nije havarisan. Ima ofarban zadnji levi blatobran i to je to. Enterijer je lepo sacuvan i na autu sve radi. U voznji je odlicna i vuce kako treba,ne dimi i nema nepravilnosti u radu. Da ne zaboravim da se radi o verziji sa 120 ks. Uz auto se dobijaju dva kljuca i servisna knjizica gde se vidi sta je sve promenjeno na autu.
Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene ona je 7500 sto je jako lepa cena.
Evo i slika brzinski napravljenih.     

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg
                                               

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena je odlicna za auto to godiste,a i auto isto...perfektno izgleda.E da mi je jos jedno 4000e...ne bih razmisljao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da kazem da sam danas isao s Alfom u Outlet  u Indjiji  starim putem od NS i veoma sam zadovoljan kako se ponasa auto.Nema ni najmanjeg lufta na trapu a ide  i puni konstantno pa sam u jednom momentu lako navukao na 180 km/h a bio sam sa zenom i decom u kolima sto vam govori koliko sam se osecao sigurno u tom autu. Imam utisak kao da moze da ide vise od 220 km/h jer tih 180 sam odrzavao maltene na vrh gasa.

Ko je kupi verujem da ce biti prezadovoljan.

Molim administraciju da izmeni naslov  jer sam ocigledno zaboravio da upisem model  159. :laughing:

Edited by kolega.jankovic
izmenjeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule, pitacu te ovako a ne u inbox, posto verujem da bi moglo da zanima jos nekog: Da li mozda moze da se ,,naruci,, koji auto da dovezes kad ides po turu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za takve radove imam drugara koji to radi a znam da uzima 500 eura po autu dok vi placate sve ostale troskove (put,gorivo,vinjete,dovoz,porez,spediciju....).  Nece niko danas da rizikuje glavu za 100-200 eura jer tu se predje po 2-3k km  u par dana a rizikujes  glavu za sitne novce. 

Neki ce se pitati zasto rizik? Pa zato sto ides mnogo km u nekom autu  i vracas se u drugom neispitanom autu o kom apsolutno ne znas nista.O presretanju lopova  na parkinzima da ne pricam i td i td...

Zato je najzahvalnije kupiti ovde auto jer mozes da ga vidis ,omirises,pregledas,odvezes kod majstora...

Jos bolje je ako ti neko nekog preporuci pa da znas sta kupujes.

Moj posao se prakticno sveo na preporuke i vecinu kola prodam tako a ne na oglas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna dodatna informacija je da je DPF ugasen i softverski uklonjen a to sam tek juce video kad sam detaljnije pregledao servisnu knjizicu. U principu to je jos jedan plus.

A inace stize jos jedna prelepa 159 1,9 MJTD 110 kw limuzina 2006 samo danas da mi potvrde da sam je uzeo.  Bice veoma lepa cena odgovarajuca stanju automobila a kao dokaz reci cu da ce biti daleko jeftinija od ove crne 2009.                     

 

Alfa_15902006_3.jpg Alfa_15902006_4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A posto je i ova moja Alfa imala na slikama navlaku za volan i zbog toga su se mnogi verovatno zapitali "Ko zna u kakvom je stanju volan kad ima navlaku?" evo slike da pokazem da je odlican. 

                 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto novijih slika. :santa:    A sto se tice cene za clanove foruma moze da  bude bas lepa cena za evropsko  placanje.     

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim da mi stoje kola pa shodno tome opet kazem da za clanove foruma moze da se prica o ceni a naglasavam da je to cak i ispod 7000.

To znaci da onaj ko uzme ovaj auto ima veoma mlad i atraktivan auto  koji je ful servisiran i prakticno nema dinara ulaganja a sve to za 6800 sto je krajnje korektna cena.  Ja sam je inace racunao u zameni 7000 ali posto imam lufta na onom drugom autu mogu sebi da priustim i da puknem koju stotku.

Ovo svesno radim jer imam cilj da registrujem jedan auto koji mi duze stoji a koji je perfektan pa bolje je da ga vozim nego da bezveze stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nece niko danas da rizikuje glavu za 100-200 eura jer tu se predje po 2-3k km  u par dana a rizikujes  glavu za sitne novce. 

Neki ce se pitati zasto rizik? Pa zato sto ides mnogo km u nekom autu  i vracas se u drugom neispitanom autu o kom apsolutno ne znas nista.O presretanju lopova  na parkinzima da ne pricam i td i td...

 

Ja cu ti naci bar 10 ljudi bez posla (koje poznajem) koji ce za 200 evra da voze jednom nedeljno tu kilometrazu. 4 nedelje, 800 evra, ko ima toliku platu u Srbiji. Rizik je svuda oko nas, mozes da pogines ispred zgrade kad prelazis ulicu. Da  tako razmisljamo ne bi ni ziveli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfu sam video. Posto sam vozio 159-ku i dosta oko nje naucio mogu samo reci da je dobar ali bas dobar primerak za one koji vole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcija! Akcija! Akcija!

Ovu Alfu moze da dobije  svako o donese 6600€ a auto je zaista u dobrom stanju i bez dinara ulaganja.

Odbijte veliki servis,gume,trap,skidanje DPF-a i dobijete zaista nisku cenu automobila.

Eto prilike da se kupi dobar i jeftin auto a to je ono sto se danas trazi.

Pogledajte i kod ostalih na oglasima gde im stoji skazaljka za turbo pa cete videti zasto su jeftinije.

Skazaljka treba da stoji tacno na nuli u leru a kad stoji u plusu znaci da turbo pocinje da odumire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se, mnogo lepo izgleda :) glavu za glavu i menjamo se jer ces cromu lakse prodati :). Sa kupovinom i dosadasnjim ulaganjima u kola pukoh toliko novaca :) Naravno samo da sve radi na njoj jer kad krene da se kvari gotovi smo :)

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nisam  za takvu zamenu  a i imam ozbiljnog kupca  pa ovih dana cu videti da lice se odigrati kako mislim da hoce.

Danas sam je malo slikao. :smoke:

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan uhvatih lep ugao i Alfa ispade bas lepo pa evo da okacim ovde. Inace se uskoro produzava registracija tako da ce cena Alfe ici gore jer i ovako sam najpovoljniji na oglasima ako ne racunam one policijske u milka boji.    

 

Alfa_159_sunce.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radim danas veliki servis, nosace motora i ostatak trapa. Imas skoro nov auto za ovu alficu. Lakse ces cromu prodati jer je 159ka skupa za odrzavanje i nije popularna za prodaju :) alfa se mora voleti i biti loood da bi je kupio x) hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zunto je pazario Zoricu i za dve nedelje prodao auto ne bi se otarasio kola koje iste novce a ja sam poznat po tome da jedimo novce koje imam trosim na kola jer ne pusim, ne pijem i ne idem po kladionicama pa nemam gde visak ni da potrosim a automobile i motore volem vise od svega :)

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zunto je pazario Zoricu i za dve nedelje prodao auto ne bi se otarasio kola koje iste novce 

 

Iskreno me zanima šta si hteo da kažeš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zorica je bilo ime za 159ku koju je Zunto pazario.

Bila je kod njega kratko i brzo ju je prodao, dva puta se veselio, kada je kupio i kada ju je prodao x)

Ishte=traziti novce i ulaganjac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zunto prodao Zoricu za 2 nedelje? Nesto se u ne secam sa je tako bilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podvukao crtu i auto je kostao od septembra do sad 6500e to je to, prosta racunica samo je pitanje ko sta voli, ipak bih ja kad vec vozim karavana da bude malo sportskiji :)

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...