Jump to content
FAS Goran
BokiHGT

Punto HGT Abarth by BokiHGT

Recommended Posts

Pozdrav ljudi htio bih da vam prestavim svog ljubimca. U pitanju je sivi Punto mk2 HGT sa abarth opremom, tj branicima i unutrasnjosti. kupio sam ga prije 10-ak dana ovo mi je prvo auto, doduse vozio sam mamino auto 6 meseci ali ovo je auto koje sam sam sebi kupio i pri kupovini auta imao sam 101 variantu ali Punto HGT je imao veeeeeeeeeelikii prioritet :D :D :D Inace evo koja sličica i naravno imam i planova koje bih trebao odraditi do ljeta ali ipak zima je dugacka pa tako da ce sve to polako da tece... :) ali odluka je da bude original abarth pa cemo da vidimoo :D
 

Share2014_11_30_6bcfbabe0b28183000467cef  Share2014_11_30_15ca99fb5d750f95f7ca92a5  Share2014_11_30_15e5abce2952582254cd1355
 
Share2014_11_30_78e3d2dfb35db1b36b2db9de  Share2014_11_30_850563f664cff74e4cb6a1d2  Share2014_11_30_ad76d6e3d294bfa73d3142ac
 
Share2014_11_30_b0e497d3988875ad0390eafa  Share2014_11_30_ef31cedb53a6f33147f981e2  WP_001822.jpg
 
WP_001824.jpg  WP_001832.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican hgt i jos prvenac, da se izvozas lepo.:-) a i ovaj crni je cini mi se na forumu.

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su ti ocajne. Stavi neke lepse a ove meni da prodas :p. Puno bezbednih km da predjes i malo km da potrosis na odrzavanje :). Cestitke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svvima na cestitkama :) da ovaj crni punto je od mog brata xD hidro_mont se zove ovde na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa feluge su dosle na njemu ganjam abarth-ove ili cu borbrt-ove stavljati od 7,5j i 9j ozada te mu nekako bas dobro stoje ostalo bi trebalo biti kako jest :)  ali videcemo jos malo ostadoh kratak sa suskama pa ce da polako sve tece prioritet mi je plin za 7 dana bi trebao da stigne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednji branik čini mi se da nije original Abarthov, ali može da bude zanimljiv ako bi se ove kockice dole odradile folijom u crno

 

Share2014_11_30_850563f664cff74e4cb6a1d2

 

I pod obavezno da skineš foliju sa haube i promeniš felne.. Naravno, ovo je dobronamerni savet, pošto vrlo lako stajling može da ode na "onu" stranu..

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

branik je originalan samo je prosli vlasnik dodao te dve plastike jer je mislio kako mu pada temp jer ima prevelike otvore(lik je malo stariji) pa je mislio da ce to pomoci medjutim termostat je pri kraju jer na otvorenom putu mi padne malo temp. ;) i kontao sam foliom da ih ne rezem  mozda bude dobro izgledalo, ako ne onda cu ih rezati i mrezuce stavljati(crne) a sto se tice haube dosla je ovako uz auto na prolece cu skinuti jer bojim se da nije iskvrcana pa da mi so ne nagrize ta mesta(ako ih ima) i jos imam problem onda ;) a sto se tice feluga menjam ih ili za abarthove ili borbet sa falcom, od 9j. ;) te mu bruka dobro stoje, ali to sve na prolece jer sam presusio pri kupovini auta :S 
naravno ja volim cuti i pohvalu i kritiku i savet naravno, slobodno recite sta imate :D:cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo koja slicica unutrasnjosti, plavo osvetljenje smo brat i ja radili sami, planiram i srednju konzolu uraditi u potpunosti u plavu :)... :D
 

WP_001750.jpg  WP_001752.jpg
 
WP_001753.jpg  WP_001835.jpg  WP_001837.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao.Cestitke na kupovini i da tre dobro sluzi .

Ovo sa tablom izgleda dobro , ali branik sredi ove sive mrezice prelepi ili prefarbaj u crno i obavezno skini foliju sa haube .

Da i ubaci led sijalicu na svetlu tablice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ti i buraz poželi dobrodošlicu na forum. Čestitke za auto si dobio uživo  ;)

Vjerujem da će biti raznih komentara i sugestija (dobrih i loših), ali ti izaberi samo najbolje od njih i imaćeš lijep autić  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja pridružim čestitkama. Lijep primjerak neka te dobro služi. A ovo što ti kaže brat, baš tako slijedi neku svoju viziju i najbitnije je da si ti zadovoljan. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :D naravno, sve predloge sugestije i kritike volim saslusati, a uvek nesto deseto izvucem ono sto mn pase ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plin legao, ja prezadovoljan, em potrosnjom  koja je prepolovljena em nema razlike u voznji  ne oseti se uopste prebacaj sa jednog na drugi :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda gresim ali ne, nisaam osetio testirao sam ga stiskao na benzinu i plinu nisam osetio ali teoretski bi trebalo 10% da bude razlike tj slabiji ;)uradjen je remap tako da je potrosnja plina u potpunosti izjednacrna sa potrosnjom benzina tako da mislim da je to razlog sto se nista ne oseti ;):D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da koja god kola da sam vozio sa sekvent uredjajem naravno ( ovaj obicni necu ni da spominjem) pri normalnoj voznji se nije osecala razlika ali pri visim obrtajima se primecivala razlika. Moj drug ima A6 2.4b i njemu preko nekih 5000rpm sam prebaci na benzin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da znam na sta mislis ali ovaj sto mi je radio je radio remap i parametre plina preklopio preko parametara benzina da mi se ne bi desavalo da mi slabo vuce ili da mi prebacuje na benzin  u visim obrtajima znaci bukvalno ako ga vozim fino do 2000 o/min trosi malo tj nema problema a ako ga teram u blok on srkne plin isto kao i benzin da ne bi doslo do tog vracanja na benzin da nije oslabio malo  tj nekih 10-ak % jeste jer kako kazu (tako sam cuo)plin ima manju "energetsku vrednost" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja osvežim svoju temu :D urado sam jedan projekad kojim se jako ponosim a to je da sam zbog isteka registracije i procesa odjave auta koji traje neko vreme odlucio RASTAVITI FAROVE na puntaću i to sam uradio, ofarbao sam sve sjajne delove osim sjenila dugog svetla u crnu boju i napravio/ugradio ANGEL EYES. Tj dva prstena na svakom faru koji se nalaze na kratkom svetlu i maglenci. Bijela boja dioda je u pitanju. evo poneka slika tokom procesa izrade jer ipak slika govori vise od reči.
 

message635602241046070000out.jpg
 
message635602309541270000out.jpg
 
message635602312670420000out.jpg
 
WP_002245.jpg
 
WP_002247.jpg
 
WP_002249.jpg
 
WP_002250.jpg
 
WP_002255.jpg
 
WP_002256.jpg
 
WP_002257.jpg
 
WP_002264.jpg
 
WP_002266.jpg
 
WP_002267.jpg
 
WP_002270.jpg
 
WP_002271.jpg
 
WP_002290.jpg
 
WP_002306.jpg
 
WP_002307.jpg
 
WP_002309.jpg
 
WP_002312.jpg
 
WP_002316.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo lepo... mukotrpan posao... mogao si kad si vec otvarao da stavis i morimoto... pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

dap' slazem se, ali kasno sam se setio pa dok to dođe sa ebaya nisam mogao toliko cekati jbg sada sam skontao kako da ga otvorim pa kad i nabavim projektore ubacicu ih lako ;):D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...