Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ako me neko vidi u saobracaju, neka ne zameri ako mu ne svirnem, kad sam sad skontao da mi sirena ne radi :2guns:

Mogu samo da :welcome:

hvala kolega, ma ce ga vozam dok ne otplatim kredit :D

Na rucici je, ali ne radi. :no Probao sam osigurac da zamenim, ali i dalje nece... otici cu sutra u ovlasceni, pa neka oni vide tamo sta joj je.

Ahahhahahah, ma nije da ja to ne znam, gde ne bih znao :harhar:

Nego ovi francuzi kad naprave nesto, to sve spakovano, ni do fara ne mogu da pridjem da zamenim sijalicu :laughing:

Hahahahah, kolega :laughing:

Ma videcu nesto sutra po danu, da pokusam da izmajstorisem, ako nista, onda cemo da posetimo ovlascenog, glavnog i odgovornog :D

Hvala ti, nadam se da ce dobro da se pokaze narednih godina.

Edited by delakroa

Ma kad sredis sirenu, nemoj da se uplasis kad je upalis prvi put :D

malo je glasnija :)

Nego zelim da ti spomenem da ne pojacavas zvucnike preko pola, jer ce vrlo brzo probiti i posle ce mnogo krcati.Proveri da li imas zadnje jer neki ih nemaju.Sve u svemu, ako zelis kvalitetnu muziku, moraces da ulozis neku evropsku novcanicu, do tad, lagano :)

Sve u svemu, fin je autic, jos ako je :"Popravi sirenu, sedi i vozi", onda je milina :D

Imas li zimske gume za njega? :)

Edited by Mi An

Au, dobro me na vreme upozori, juce sam se zanimao sa radio aparatom i pojacao bas, a smanjio treble... jos pojacao na 30... :D

Nisam jos proverio da li ima zvucnika u zadnjim vratima, sutra cu i to.

Ima M+S gume, odlicne, tako da nema brige bar sto se toga tice, jedino nema rezervni tocak :D ali nabavicu neki copavac :laughing:

Da kazem rec, dve i o potrosnji. U pocetku sam mislio da cu ustedeti dosta, ali...

Po kupovini Stepway-a, sipano u Nsu ~22l (2000din po cirka 90din), predjeno 135km, autoput (brzina oko 130 u proseku) i grad, po nekoj mojoj gruboj racunici oko 16l potrosnja  :rant:

Danas, sipano ~11l, predjeno 105km, jos mi ostalo plina! Upalila se crvena lampica tacno na ulasku u pumpu, a sad mi jos svetle dve!  :thumbup:

Po opet nekim mojim grubim procenama mogu preci jos nekih dvadeset km do paljenja crvene lampice, sto me dovodi do neke potrosnje od priblizno 9,nesto litara! Samo jos da dodam da je bila pazljivija voznja, u granicama ogranicenja, do 100km/h.

Uglavnom, sad sam vec zadovoljniji.

Pa druze SVAKI auto ti je ista prica.

Voznja 90-100 potrosnja je smesna,a cim predje 110 bukvalno srcu!

To je fora zasto autoputem kola trose vise nego magistralnim putevima.

Ja sam letos alfom isao autoputem i voznja 120-140 trosila je oko 10-10,5.

Pre 20 dana put do kopaonika prosecna potrosnja (u oba slucaja merenje iskljucivo ful pun rezervoar) 7,5 L plina.

I vise nego zadovoljan.

Pri tom voznja nije bila kao penzos od 70 godina ali nisam je ni stiskao previse.

Samo ti uzivaj u auticu i neka on tebe lepo sluzi.