Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne ispraca brata u vojsku, vec se sestra udala :D

Verovatno je nece vidjati, ali sta je tu.Razumite coveka, auto je bio bombonica :)

A Dacija ce dobro sluziti, fin je to autic :)

Edited by Mi An

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kolega, pa ti me razumes :lol:

 

Da okoncam vise pricu o hjuu, ja definitivno mesam teme... elem, malo sam se iscimao jer mi je volan na dacijasu malo vibrirao... juce sam na pumpi prekontrolisao gume, sve ih izjednacio na 2,2 bara, prednje su bile na 1,7 i 1,5 :ermm:

 

Posle kontrole, navukao sam ga preko stotke i milina, ne trese, nema vibracija, nista! Sve mi je ugodnije voziti Daciju :wub:  koliko god vam to glupo zvucalo :stuart:  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje me muci sirena, danas dijagnostifikovan problem, nije do nje, vec do prekidaca, tj one poznate Dacijine rucice...

 

Sve u svemu popravka izadje oko 7.500din... odlucio sam da, za sada, bude nem Stepway :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahaha da l je moguce da je 7500? Pa od zlata li je? Sto ne rasturis pa da vidis tak mikroprekidac ili vec kakav je da zamenis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ti je verovatno zao Getza kad cujes koliko traze za sitnice na Daciji. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jeste, koliko sam ga samo puta spomenuo, e da je moj hjuuu... ali dobro, trebalo je da nagazim onog novosadjanina kad sam ga kupovao i za kljuc i za sirenu, ma za sve!

Eto, covek se uci dok je ziv...

 

Nasao sam na oglasima upola jeftinije, tako da cu najverovatnije uzeti i pokusati sam da zamenim! Ionako mi je garancija na Daciju istekla u februaru :D


@ Buco, a vrhunac je bio kad mi je jos naplatio lik 600 din sto je izmislio toplu vodu, sto mi je rekao da mi ne radi sirena, pa znao sam to i pre, zato sam i dosao... :thumbdown:

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta to može na ručici da rikne da mora cela da se menja. Ako samo sirena ne radi onda je pretpostavka da je neki mikro taster crkao a to cenim da može da se reši mnogo bezbolnije. Daj neku sliku toga da mozgamo šta može da se napravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sirena je ok, svira, nego je bas taj prekidac otisao tamo na vrhu te rucice za svetla. Mislio sam, rekao mi i ovaj moj majstor da moze da izvede negde sa strane ili bilo gde te zice, da stavi jedan prekidac i resi bez menjanja citave rucice. Samo mi malo bzvz da skarabudzim nesto tako negde ispod volana ili vec bilo gde... nece biti esteCki :D


To je kao neki "ovlasceni" servis Buco... :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj ti sliku da vidi Marko, i to kad se rasturi onaj prsten gore i skine taster plasticni ima ispod neki mikro taster koji moze da se sredi. Nego najlakse da kazu nova rucica 7500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...